tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie nadaje się do kadry obecnie.
0
@Sulimo Obecnie szokują po podłodze.
3
AM ma zaległy mecz i spadamy na 4 pozycje.
A gramy jeszcze z RM, AM, Girona, RSS, AB, Rayo. - fatalnie to wyglada, bo tracimy pkt z bardzo słabymi drużynami w LL.
1
@Bagsik88 przestrzenie robi. Wielki piłkarz
1
@Peciak no patrz jak Rydiger był na spalonym nie gwizdali, no bo przecież nie brał udziału prawda.
2
Czyli wielki dzik Barcy. Ferran za 55 baniek, sprdl 100-tka. I ch.. wie po co skakał do piłki która była na wysokości wieżowca. Wielki mecz, ale przestrzenie robił jak to słynie ktoś tu mówi.
Reasumując tragiczny wynik dla nas. Real z pierwszej 6-tki ma mecz tylko z nami, a my wszystkich do 8 miejsca. Do tego kolejny na L4. Granada kur. nam pkt zabiera nie grając nic specjalnego. Jesteśmy w ofensywie bardzo słabi. Do tego gramy na kosmicznym ryzyku i wiecznie wystawiamy obrońców na grę 1:1
0
Dawno mnie tak mecz nie wkurwial jak dziś. Ta Granadą gównianą, a oni kur. bez pomysłu
0
Granada co traci tone bramek, a my w drugiej połowie pół sytuacji nie mamy. Mega wkurzające
0
@Kitek1640 robi przestrzenie nie narzekaj.
1
Legenda brzmi, ze Balde komus poda w polu karnym. Nadal liczę
1
Macie swojego wielkiego Rekina, jeb. piłki przyjąć nie potrafi, ale przestrzenie robi
2
Widać ze po przerwie zmotywowani, każde podanie złe.
1
@Rewolucja123 o ho słynne przestrzenie jak zwykle wracaja. Chłop biega i dlatego mamy 7 - 100% sytuacji.
3
Na Real coś czuje ze zostanie nam Alonso i Sergi Roberto. Sypiemy się niemiłosiernie. Dziś tu trzeba wygrać. Bo strata pkt z 2 od końca drużyna będzie bardzo zła. Przed nami Bilbao, Real, znacznie mocniejsze zespoły.
1
Prdl mecze w obronie. To jest kur chore, ze w każdym meczu my gramy na takim ryzyku, ze dwa podania powodują ze rywal idzie 1:1 z naszym obrońcom. Gramy za ofensywnie, przy FDJ to się sprawdzało, obecnie za duuuuuuzo Xavi ryzykuje. Fermina nie ma, Balde w ofensywie chujnia taka, ze patrzec się nie da. A ławka wieje sandałem, ta Granada jest beznadziejna a prowadzi
1
@AFA90 Sztab medyczny jest do wypierdolenia. 5 piłkarz podstawowej 11-tki wypada.
0
Legenda brzmi, ze Balde kiedyś jeszcze da coś w ofensywie.
0
No i piknie, kolejny na L4. Nie da się na to patrzeć, jak każdy z naszych piłkarzy wypada. Przecież to nie jest normalne. Zagrali 10 meczy!
0
@LucasW123 Więcej dzieci w składzie to na pewno będzie lepiej.
1
@Martwy Nic dwa razy się nie zdarza.
0
@LucasW123 Za co niby?
3
Idź w chu.. z ta Barca. Każdy mecz dokładnie taki sam, 2 podania i obrońca jest sam na sam. My milion podań.
0
Naprawdę Granada? Oni są na przedostatnim miejscu. Kur.
0
Ok, żenada się zaczęła dość szybko
6
Oglądam to jako ojciec. Dobra robotę zrobił ten chłopak. Pokazując jak gówniany i źle ukierunkowany jest internet. Kompletnie nie sprawdzają do kogo content jest robiony. Każdy rodzic powinien to obejrzeć
0
Zapomniałem że mam premium. Pobranie zadziałało w 3 minuty i leci :)
4
Grubo, nawet się nie odpala
0
No to oglądamy..
0
@Tomason to nie znaczy że mam wspierać mordowanie cywili po obu stronach
0
@Tomason bo cala prawa Strona wbija pozostałym że wszyscy wspierają Izrael by wybić wszystkich palestynczykow. W tej wojnie nie ma wygranych, tylko ofiary.