tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox czas na młodych dlatego w Liderach Korwin, Braun.
0
@czosnekfcb on by w różowych slipkach wyskoczył to byłby top, a dziś jest średni, Hołownia nawet lepszy
1
@Compadre po drugiej stronie masz skrajnych lewaków z aborcja na żądanie, skrajnych prawakow kochających się w kacapach oraz gwiazdę mam talent
0
No to Tusk stracił swój najtwardszy elektorat. Ronaldo!!! No chyba że chodziło mu o Brazylijskiego
1
@MesQueUnClub96 wystarczy by utrzymać ich elektorat oparty na nienawidzę Tuska + kocha socjal. Opozycja mogła wygrać tylko jako koalicja.
0
@Roobo Tylko Korwin, Bosak alleluja, oni nas zbawia
1
Takie deżavi za czasów Koemana. Będziemy grali głęboka Barca B coś czuję w następnym miesiącu
0
@Emhyr Pep kupi sobie kogoś nowego. To ta różnica, i nie będzie to nastolatek a wdrozony piłkarz z którego wyciągnie Maxa.
1
@Kgorecki2500 Ja to jestem zwolennikiem referendow w kluczowych pkt gospodarki. Nie tylko w temacie traktatu. Ale np Aborcja, zaostrzyc, czy zostawić, 800+ czy 500+ itd. Obecnie mobywatel i net to proste narzędzie. Skończyłabym się samowolka obojętnie kto by nie rządził
0
@Bobo25 tylko ze u nas wypieprzyło 2 pomocników oraz 2 napastników. Wszystko z pierwszej 11-tki
1
@Emhyr Tak samo jak Prawica. Dla mnie obie nie powinny byc na 3 miejscu, nikt ze skrajnościa nie powinien miec wpływu na rządzenie.
0
@Tridente2015 Gdzie zabral obronce? I pokaz mi to w przepisie, ze jest napisane, zabiera obrońce.
1
@Swistus172 Będzie wypierdol ala 4-1 jak w Pucharze. Sergi Roberto, Alonso czas start.
1
Dawać tego Senegalczyka z Barcy B za Kounde, to prze kozak. A nie czekaj on tez kontuzja? Wszystko to coś czuje pech, nie sztab medyczny.
PS. Kounde w Sevilli zagrał cały sezon bez kontuzji. U nas...
0
@Uukasz_93 Obok ma Oriola, Gaviego i Lopeza. Ale tak to wina Xaviego. Szkoda, że City Pepa gra dużo słabiej bo KDB i Gundo mu wypadli. Pewnie Pep sie zepsuł.
0
@Tridente2015 Ten z LM tez nie sluszna? Przepis mowi, że pilkarz musi przeszkadzac bramkarzowi, pokazesz mi gdzie to robił?
4
La bamba w skrócie :
- co z tego że wygrywamy, jak to 1-0,nudy, Xavi out
- powinni grać młodzi, gdzie Fermin itd, out
- Xavi się uparł na 4 Pomocników, oczy krwawia, out
Obecna Barca:
- gra 3 pomocnika i tylko ofensywnie, dużo strzela, ma sytuacje, aż 4 dzieciaków w składzie. - Xavi out.
Powiedziałbym macie co chcecie, są młodzi i gramy ofensywnie.
7
@wojtekfcb79 o ho, biały przebieraniec.
0
@barcelonaLM w hiszpańskiej ale nie dotyczy Realu Madryt
0
@barcelonaLM Odpowiedz jest prosta, Barca obecnie gra na kosmicznym ryzyku. Atakuje 3 pomocnikami, 3 napastnikami i wachadlowymi. Wystarczy ze traci piłkę i nie ma czasu na pressing to nasz obrońca wystawiany jest wiecznie na grę 1:1. Powinniśmy grać na 4 pomocników, w szczególności z drużynami, które grają na autobus.
5
@Herato W sumie ten Boxdel nic wielkiego nie zrobil a jechany znacznie gorzej od Dubiela, który ma jeszcze więcej wielbicieli po aferze.
0
A teraz popatrzmy na inny przepis.
Piłkarz A wrzuca, piłkarz B na ewidentnym spalonym, ale obrońca przecina podanie i piłkarz B strzela gola. GOL. :) Sytuacja z MŚ :D
Tu piłkarz A wrzuca, piłkarz B na spalonym, ale nie wpływa kompletnie na akcje, piłkarz który nie jest na spalonym C strzela gola, = spalony :D
1
"- Nieuznany gol? Czwarty sędzia powiedział mi, że Ferran dotknął piłki. A tak nie było. On nikomu nie przeszkadzał."
:)))) Kur Ferran to chyba miał z 3 metry skoro dotknął.
1
@cules100pro LL "Kadra: 9, Pierwsza jedenastka: 5, Wprowadzenie: 4, Bez występu: 0, Zawieszenie: 0, Kontuzja: 0"
LM "Kadra: 2, Pierwsza jedenastka: 1, Wprowadzenie: 1, Bez występu: 0, Zawieszenie: 0, Kontuzja: 0"
Chyba nawet nie sprawdziłeś. LL j.n
https://www.transfermarkt.pl/lamine-yamal/leistungsdaten/spieler/937958
Sumarycznie na 11 meczy 6 razy w pierwszej 11-ce. Na 16 latka to chore wręcz
0
@barcelonaLM No jak nie gra, od kontuzji Rafy gra każdy mecz. Zreszta przed większość tez grał
0
@priest9999 znacznie więcej straciliśmy pkt w ostatnich kolejkach
0
@michasfcb89 Ale to La Bamba sobie wymarzyła grę na 3 pomocników i 3 napastników. No bo wtedy jest ofensywnie i na ryzyku, no to macie co chcieliście.
3
Dziwne ze tak późno. 16 latek gra wszystko bo wszyscy na jeb. L4
0
@priest9999 Ostatnie mecze oddaliśmy po zdobyciu mistrzostwa
3
Brak spalonego, ale co znawcy wiedza lepiej.