0

@Tomason prdl-sz jak cała prawa strona.

1

Podrzucę skład md. Mamy 9 kolejkę, nigdy nie trafili, w LM też.


0

@Comentateiro niech pomyślę, 16latek,20,19,19 w podstawie. No polemizowałbym z tym bardzo silnym

1



Ale tam ludzi zginie, ehh.

0

@Roobo pokażesz mi tych migrantów za PO. Zostaw obecny stan emerytalny, to dostaniesz 800zl, bez względu ile płacisz składki. Dobrze ze pis Orlenu nie sprywatyzowal, uf, Lotos w dobrych rękach.

1

@okiemtypera_lucaxx95 pokażesz gdzie to w programie mają.

2

@Mario96w jesteś gejem?

2

@kamiVeB Jak zwykle Xaviego wina

0

@4drian0 jedno ale, on może latać, ale tylko na kablu herr generale

1

@barcelonaLM z 50 w Tokio! Metamorfoza level max

0

@titikaka program to wiesz gdzie można wsadzić

0

@FcPortoFan1999 chyba za mocna jest Sabalenka. No ale życie pokaże

0

@FcPortoFan1999 która musi być Sabalenka by Iga była 1?

1

@BorzyKrzys zdecydowanie serwis. Bardzo dobrze serwował, mecz z Garcia kluczowy, wybitny poziom. Ja go stawiam nawet w top 3 meczy Igi jakie widziałem.

No i trochę mam satysfakcję bo wiecznie pisałem, że jak serwisu nie poprawi to będzie tylko gorzej, i było gorzej. Tu był dobry serwis, wrócił luz i wielka forma.

0

@titikaka a może po prostu wpierw euforia, bo pomysły które ludzie chcieli usłyszeć, a jak człowiek poszedł w szczegół to się okazało nie takie kolorowe, a bardziej populistyczne.

0

@FcPortoFan1999 no i 0 asa. A to jej główna broń. Oby się nic nie zmieniło. W życiu bym nie powiedział że jeszcze w tym roku Iga wróci z forma w szczególności ze swoim podaniem.

4

Iga pierwszy set. Na razie gra bardzo pewnie, pilnuje serwisu. Na szczęście Samsonova dziś nie ma serwisu.

2

@FcPortoFan1999 no cały czas to pisze. Pisałem od dawna że Iga nie ma serwisu dlatego tak cierpi. Złapała dobry serwis i od razu wrócił luz, pewność siebie. Mecz z Garcia był obok meczu z Sabalenka najlepszy jaki widziałem w jej wykonaniu.

2

Iga szansa duża na seta. Pierwsze przełamanie

0

@tristan87 Ciekawe że Krzysiu jest zawsze tam gdzie aferki.

1

@DLFCB pójdźmy dalej. Zaraz kilkanaście bilionerow będzie miało więcej niż miliardy populacji. To jest chore

2

@FCBparasiempre Z Rybka sobie poradziła i to w dwóch setach. Więc forma jest, a w tenisie często to ważniejsze od rankingu. Kobiecy tenis nie jest równy, są duże wachania formy u pan

1

@Gall czyli teoria Ruska agentura. Nie stracić swojego twardego elektoratu i patrzeć na łapy w Polsce

0

@against_modern_football liczy się później zasięg tego. A nie ile to konkretne obejrzy. Zobacz jak tik tok obecnie działa, retweety. A to co ty mówisz to kto tam idzie? No nie internet, a lokalni gracze.

2

@prokofiew pewnie powiedział, że wszyscy powinni posłuchać się jedynego państwa prawa Rosji!

0

@FcPortoFan1999 a co już nie ma wyników?

0

@MOLESTA mówią to co chcą usłyszeć. Gorzej z tym jak to zrobić. Ale to później

1

@FutbolFan nie będzie pytań między kandydatami. Pytania znają i będzie po prostu odpowiedź, która każdy zna.

0

@against_modern_football o jakim spotkaniu mówisz

0

@against_modern_football napisze tak. Co to jest 630k wyświetleń. To nic

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?