tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonAndrzejos I gdzie tu z kontuzjami jego wina, podpowiesz?
Pedri pół meczu kontuzja,
Araujo pół meczu kontuzja
Lewy kopniety
Rafa przypomnę rezerwowy bo Yamal więcej grał
FDJ - jedyny co dużo grał, jeśli dużo 1.10 to dobre słowo
4
Hajto mistrz, był karny, ale tam ręką była wcześniej. no tak ale...... :D
2
@clyde Podpowiesz kto miał wejść?
0
@sokot chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
4
Komentator.
Niestety Porto nie udało się strzelić gola. Aha, to ta dziennikarska bezstronność
0
@Szmulek I za niego zagra ..... SR bo więcej pomocników nie mamy
1
@JohnDeere no tak :D
0
6 żółtych kartek :D
0
Alonso za Yamala, to pokazuje stan naszej kadry. Nie ma ławki kompletnie przy takiej ilości kontuzji
0
Kur Felix z pierwszej się strzela na ch.. przyjmuje. Dziś słabiutki Felix jest
0
@doc i wiedza to dziennikarze rozumiem po lodzie na kostce :D
0
@gumaz a gdzie on live nadaje
4
Dziś dobry Balde. Taki stary dobry Balde, oby prognostyk na lepsza formę
0
@Rewolucja123 on wszystko na 3 kontakty gra. Bardzo słabo gra bez FDJ obok, bardzo
0
@PawkoFCB Lewy bardzo mało kontuzji, to na bank jest coś co go wykluczy na trochę
0
@Rewolucja123 ale wtedy znowu zostaniemy z 3 pomocnikami. A to słabo wyglada.
1
@fart akcja po błędzie Porto, nie ma tu gra nic z tym wspólnego
0
@DonAndrzejos no tak dlatego ma > 30 bramek w Barcie, wszystko pierdzieli i jest gowniany. PS. tak ma jeszcze najwiecej bramkę w tym sezonie
5
Wynik lepszy od gry. Nie żeby Porto coś wielkiego grało, ale jednak.
- zła taktyka Xaviego, Oriol w opcji 3 pomocników to elektryk, Gundo musiał zejść niżej i Oriol to nie wiem jako co teraz jest
- wpuścić trzeba 4 pomocnika a zdjąć napastnika.
0
Obowiązkowo 4 pomocnik. Za 1 napastnika.
1
Tak się nie da grać. Obrońcy są wystawiani z praca na grę na aż 2 piłkarzy. Kretyńska taktyka, po co 3 napastników jak są kilometry od gry?
1
Oj bardzo brakuje FDJ i Pedriego w pomocy.
0
Atak jest za daleko od pozostałych, aż 3 napastników kompletnie ie bierze udziału w pressingu. Oriol wszystko na 19 przyjęć, to się źle skończy z taka taktyka.
1
@Michael24 mam darmowe wifi w piwnicy :D
1
@Matix90 grają na sporej intensywności, mają jakościowych piłkarzy co robią różnice. Problem mają w obronie, tyle i aż tyle
1
@FcPortoFan1999 z całym szacunkiem do Magdy, ale jej styl jest konkretnie pod Ige. Nie ma i nie miała nic że swojego Arsenalu by zagrozić Idze
33
@DonMatteo901 no to mają pecha że podczas wyborów wypłynęło :)
4
Ale tam jest doping. Lubię takie stadiony
0
@Culers Real źle wchodzi w mecze, jak Napoli 2 strzeli to jest szansa
2
@KamQiX Mam to samo :D