1

@DonAndrzejos I gdzie tu z kontuzjami jego wina, podpowiesz?
Pedri pół meczu kontuzja,
Araujo pół meczu kontuzja
Lewy kopniety
Rafa przypomnę rezerwowy bo Yamal więcej grał
FDJ - jedyny co dużo grał, jeśli dużo 1.10 to dobre słowo

4

Hajto mistrz, był karny, ale tam ręką była wcześniej. no tak ale...... :D

2

@clyde Podpowiesz kto miał wejść?

0

@sokot chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

4

Komentator.
Niestety Porto nie udało się strzelić gola. Aha, to ta dziennikarska bezstronność

0

@Szmulek I za niego zagra ..... SR bo więcej pomocników nie mamy

1

@JohnDeere no tak :D

0

6 żółtych kartek :D

0

Alonso za Yamala, to pokazuje stan naszej kadry. Nie ma ławki kompletnie przy takiej ilości kontuzji

0

Kur Felix z pierwszej się strzela na ch.. przyjmuje. Dziś słabiutki Felix jest

0

@doc i wiedza to dziennikarze rozumiem po lodzie na kostce :D

0

@gumaz a gdzie on live nadaje

4

Dziś dobry Balde. Taki stary dobry Balde, oby prognostyk na lepsza formę

0

@Rewolucja123 on wszystko na 3 kontakty gra. Bardzo słabo gra bez FDJ obok, bardzo

0

@PawkoFCB Lewy bardzo mało kontuzji, to na bank jest coś co go wykluczy na trochę

0

@Rewolucja123 ale wtedy znowu zostaniemy z 3 pomocnikami. A to słabo wyglada.

1

@fart akcja po błędzie Porto, nie ma tu gra nic z tym wspólnego

0

@DonAndrzejos no tak dlatego ma > 30 bramek w Barcie, wszystko pierdzieli i jest gowniany. PS. tak ma jeszcze najwiecej bramkę w tym sezonie

5

Wynik lepszy od gry. Nie żeby Porto coś wielkiego grało, ale jednak.
- zła taktyka Xaviego, Oriol w opcji 3 pomocników to elektryk, Gundo musiał zejść niżej i Oriol to nie wiem jako co teraz jest
- wpuścić trzeba 4 pomocnika a zdjąć napastnika.

0

Obowiązkowo 4 pomocnik. Za 1 napastnika.

1

Tak się nie da grać. Obrońcy są wystawiani z praca na grę na aż 2 piłkarzy. Kretyńska taktyka, po co 3 napastników jak są kilometry od gry?

1

Oj bardzo brakuje FDJ i Pedriego w pomocy.

0

Atak jest za daleko od pozostałych, aż 3 napastników kompletnie ie bierze udziału w pressingu. Oriol wszystko na 19 przyjęć, to się źle skończy z taka taktyka.

1

@Michael24 mam darmowe wifi w piwnicy :D

1

@Matix90 grają na sporej intensywności, mają jakościowych piłkarzy co robią różnice. Problem mają w obronie, tyle i aż tyle

1

@FcPortoFan1999 z całym szacunkiem do Magdy, ale jej styl jest konkretnie pod Ige. Nie ma i nie miała nic że swojego Arsenalu by zagrozić Idze

33

@DonMatteo901 no to mają pecha że podczas wyborów wypłynęło :)

4

Ale tam jest doping. Lubię takie stadiony

0

@Culers Real źle wchodzi w mecze, jak Napoli 2 strzeli to jest szansa

2

@KamQiX Mam to samo :D

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?