0

@michal26 no właśnie też tak uważam. Tylko jaki jest tego cel

3

@Kgorecki2500 Bo te debaty w se nie mają kompletnie zasięgu. Nie ma to wpływu na wyniki i głosy, nawet gdyby tam Borat wystąpił

1

@AlwaysBlaugrana nie ma tematu. Zaraz wyskoczy z szuflady Neymar no bo wojna u sąsiadów i może Barca wypożyczy. To zwykle baity mediów

1

@FCB24 A kim jest Barca by dominować w każdym meczu? Obecnie bez 4 podstawowych piłkarzy grają. Kalka poprzedniego sezonu, znowu poprzez kontuzje mamy ogromne braki w składzie. 16latek musi grać cały mecz, to nie jest normalne

0

@Kinginiesta jego fanem nie jestem. No ale nikt nie pokazał że on chociaż się spotkał z którąś. Ten stu to na 100% zwyrol. Dubiel też grubszy jednak materiał. Ale na teraz ten Baxton w mediach będzie miał problem.

1

@Emhyr Dla la Bamby ważne, młody, jak młody i jeden sezon gra, to musi być dobry grajek i Xavi to idiota. Patrz Torre, nie gra nic w Gironie.

0

@TR3YWAY Przypadek jak to mówią :) Ale to są poważne zarzuty, tak jak i tego Stu czy nawet Dubiela.

0

@gumaz wyjechalbym. Przeczekal. Raczej skończony jest w mediach. Chodź wiele w życiu widziałem. Nigdzie kwitów na niego nie mają że bzykał, więc nie wiadomo jak się skończy

1

@FCB24 I dla zasady ma wyniki.

0

@barteq myślę że na pełnej piździe wjechakbym w Kaliningrad i wybijał cywili. Po prostu wyjechalbym gdzieś indziej(zrobił wszystko, bo tam łatwo nie jest) ja nie jestem typem człowieka co potrafi zadzgac innego bez względu dlaczego. Ale może nie mam we krwi narodowosciowca.

1

@against_modern_football Wystąpienie gdzie pojechał Petru, ostatnio znowu najebany, zasypia podczas pytania. Nikt tych twoich debat nie ogląda. Super Expresy itd. To nie ma zasięgu. Widzisz to tylko ty, bo Konfa podbija, ale nie trafia do reszty. @Gruak no nie, to jest swiezynka wypowiedź JKM

1

@michal26 Tylko wytłumacz mi dlaczego to jest 3 raz pod rząd. 3 raz zdobywają poparcie i na tydzień przed wyborami JKM wszystko rozwala. Może nie jako konfa, ale Korwin się nazywali czy jakoś tak

0

@Fantastyczny Chłopiec autobus postawiony i krwawienie gwarantowane. Do tego nie ma u nas 4 piłkarzy i to sami ofensywni.

0

@martin43 obecnie ceny są poniżej cen hurtowych.

1

@michal26 I oni mieliby rządzić krajem. Zresztą rządzenie swoimi ludźmi z tak radykalnymi, często różnymi poglądami to chyba nie możliwe

0

@Herato nic tam nadzwyczajnego nie będzie. Będzie tylko potwierdzenie kolejnych youtuberow że pisali z dziećmi.

0

@barteq nie no Palestynscy islamisci to oaza spokoju

0

@michal26 to dalej nie usprawiedliwia do morderstw na cywilach.

0

@Emhyr będzie tylko o tym jak z dziećmi gadają, jak na imprezy zapraszają, ale oprócz tego stu to chyba nikt z nimi się nie bzyka.

0

@Barca1922 A może chcieli by zaatakowali by za chwile się zemścić z podwojona siłą.

8

@thorin dla mnie Izrael może wszystkich wybić, to radykałowie, niebezpieczni ludzie

3

@kynio302 oni walczą tylko o swoje ziemie.

3

@DLFCB To prawda to aż niemożliwe.

3

@michal26 Pojada po bandzie zobaczysz. I Palestyna a raczej jej fanatycy to wiedzieli. W dupie to maja, Allah Agbar i do przodu. Popierd. to wszystko

0

@michal26Mistrzu ja rozumiem ze jesteś za Palestyna, ale oni mordują cywili, czego się spodziewałeś? to ze pójdzie odwet to jest bardziej niż pewne

1

@panczo Sławę ostatnio tez raczej działa na nie korzyść Konfy. Obaj to partia Korwin

2

@Rewolucja123 na redukcji najlepsza opcja to ziemniaki, maja najwyższy poziom sytości vs ilość kalorii

1

@panczo Za każdym razem na tydzień przed wyborami sypie wszystko co wypracują. Tak było tez za czasów gdy z Kukizem szedł, w debacie kobiety pojechał. On mi tez śmierdzi agentura

1

@Joint21 Wtedy Iran wyjebie w Izrael. Nie poleci atomówka.

0

@BordowyPtak tlukli się, ale Palestyna nie była nigdy tak uzbrojona, ktoś ją uzbroil. @ChampionLW co ty robisz? Chciałbyś chyba raczej, ale to nie realna opcja

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?