0

@FcPortoFan1999 ma takiego agenta że szybko znajdzie mu miejsce

0

@Essos bierz 100zl. I zaznacz dwa kwadraty, nie złamiesz umowy, a zarobisz, wszyscy szczęśliwi

1

@fart Albo maja cos za uszami i sprdl na emeryture przed wyborami

1

@Przemek2323 Pytanie co oba sztaby chciały osiągnąć. Elektora Pisu to beton, który nienawidzi rzadów Tuska i Lewicy. Wiec jak Morawiecki ich atakował to dla tego elektoratu nic sie nie zmienia. Ja nie rozumiem co ekipa Tuska chciała osiagnac, bo elektoratu PISU nie sciagna do siebie, bo obawiaja sie zabrania socjali, stołków itd. Konfa w debacie neutralna, ci co chca na nich głosowac i tak zagłosuja, a co nie chca nie zrobia tego. Może Hołownia zabrac troche PO oraz Lewica może zmotywować Kobiety do głosowania na nie. Traz raczej wiecej zalezy od tego jak sztaby wykorzystaja zasiegi w necie, Twiterry, TikToki itd. Bo tam jest najwiecej osób, które moga zmienić zdanie

0

@gumaz czyżby Sprdl na emeryturkę przed wyborami.

0

@hayek fifo srifo. Dawaj alternatywe misiaczku. Wychodzimy z UE i co dalej?

0

@hayek Jest Liberałem. A to bardzo dobrze działa na ludzi

7

Hołownia wczoraj dobry, jestem bardziej niż pewny że Petru mu odpowiedzi podrzucił, a on aktor, prezenter to łatwo było się przygotować. Jak Hołownia jest zaskoczony pytaniem to chłop jest dramatyczny

9

@Piotr777 czyli jedni się nie przygotowali, Hołownia się przygotował źle, Bosak mówił z głowy, przygotował się LIDER :)

2

@barcelonaLM A ja myślę ze jak PIS wygra to pójdą z Holownia w koalicje.

0

@_barti Jedyna partia która może zyskać dziś to Lewaki - bo i jedyna babka ( elektorat kobiet spory ) i wypadła całkiem sensownie oraz Holownia. Bosak po swojemu raczej, wątpię by ta debata coś w Koncie zmieniła. Będzie 9-10%

1

@Roobo Zawsze można mieć program, a później powiedzieć ze jest dla idiotów którzy wierzą ze się go spełni. Co głupsze?

0

@Ptasior U nas mundurowi spieprzyli by jako pierwsi na L4, albo na wcześniejsze emerytury

0

@FcPortoFan1999 Podziękuje rodzicom ze masz demokracje i możesz głosować na kogo chcesz. Gorzej jak ta demokracje stracimy

1

@Commandement Jest ktoś kto myślał inaczej co do bycia lepszym politykiem? Sławek to zwykły krzykacz. Bosak jest 10 poziomów wyżej od niego w sferze polityki

0

@AlwaysBlaugrana ale pracodawca płaci, musi za nią kogoś w trakcie znaleźć, wyszkolić, księżniczka wraca i znowu out. Taki jest świat, połowa kombinuje.

0

@FcPortoFan1999 Konfa też twierdzi że wygrała, Szymon dostał złoty guzik zajebistosci w 3drodze. A na lewaczke kobiety w ramach strajku wkurw swojego męża

8

@Ojciec5tkidzieci a najlepsze że to Janusz tu migrantów sprowadza :))))

0

@AlwaysBlaugrana nie zwolnisz nikogo na l4. Nie zwolnisz nikogo na etacie bez podania przyczyny, tu są okresy wypowiedzenia a na czas nieokreślony nie tak łatwo zwolnić. A kasy płacić musisz. To co ty mówisz to idealny świat który nie istnieje.

1

@PatrychoO Jak pis wygra, to na 1000% znajdzie koalicjanta. Ko również oczywiście

1

@clyde zawsze mogła je dać do knajpy chińskiej, są grupy co z chęcią zjedzą

0

@Ojciec5tkidzieci a to wybaczam :) dla mnie nikt tu nie wygrał, bo tu nikogo nie ma sensownego. Nikogo.
Obecnie potrzebujemy lidera co utrzyma UE, ale powalczy o nasze interesy, który znajdzie w UA biznes, a nie walkę z nimi, który z USA się dogada ale na wspólnych zasadach w zbrojenowce, kogoś kto ograniczy socjal, ale go nie zlikwiduje, pomoże przedsiebiorcom, ale nie rozpiesci bo o pracowników też trzeba dbać, o służbie zdrowia nie wspominając. Znasz takiego? Kogoś dokładnie, centralnego Bez jebane skrajności w obie strony

0

@AlwaysBlaugrana dziecko jest chore tydzień, a nie pół roku. Spójrz na mundurowi to zrozumiesz co to wykorzystywanie systemu. Każdy za ich nic nie robię wtedy płaci.

1

Komentarz usunięty

0

@Ojciec5tkidzieci obiektywna, no proszę cię. W polityce obiektywizm? Bosak by powiedział że wjedzie z Putinem na koniu to powiecie ze wypadł najlepiej, zwolennicy Lewicy dokładnie to samo, Tuski itd... Tu nie ma obiektywizmu

0

@Bobo25 koleś obrobił 150 baniek. Jest tak zarobiony że wręcz codziennie właśnie patrzy w lustro z zajebistoscia swojej osoby

0

@AlwaysBlaugrana to wtedy na l4? By na coś ciebie było stać właśnie trzeba pracować za nie liczyć na kasę z nieba

0

@wodztek97 on jest tak ustawiony że ma w to wyjeb. Chatki, kasa

1

Posłanka Lewicy dodała, że chce, aby Polacy pracowali mniej, a zwolnienie chorobowe nie wiązało się z obniżeniem pensji.

Też tak chce. Pełne l4, nic nie robić i sianko niech wpływa, ma sens

1

@Dundersztyc głosowanie na 3d to głos na koalicję pis - 3d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?