tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od razy mi się przypomniał skecz Paranienormalnych
Koleś w siatce ma znicze pewnie, chciał zapalić na pomniku i afera.
18
Sztab medyczny, od tego nie zaczną.
0
@Prorokk niech sobie odpowiada ale u nich na chacie. Miliony ich zlatuje się do Europy.
4
@_barti no jak to co Xavi out
0
Ja to w sumie stan wojenny bym wprowadził. Wyedytuje bo nie wiem czy nie łamie ciszy
4
Niezły terrorysta. Grozi wysadzenie się w szczerym polu, gdzie nie ma niczego i nic nie zniszczy. No kur. Mistrz
0
@Prorokk to polityka mistrzu. Mają swoją kontrolę na Bliskim wschodzie. Tak jak Rosjanie mają Białoruś na granicy NATO. Tak wiem Palestynczykow wywalono z ich ziemi. Ale muzułmanom to ja nie ufam, szkoda mi tylko dzieciaków że wychowują się takiej sytuacji. Chorej religii, bardzo radykalnej.
0
@Nazio_87 no to naciskaj guzik mistrzu
1
@Androchem uf jak to dobrze ze w tenisie właśnie serwis jest najważniejszy
0
@Prorokk a czyli są spoko ale tysiące kilometrów od nas :) ja rozumiem ich ziemię itd. Nie jestem za nikim w tym gównie bo niewinni giną. Ale Palestyna jak i muzułmanie nie są bez winy. Najlepiej z Europy niech wszyscy sprdl do siebie i będzie spokój.
3
@MesQueUnClub96 zawsze go broniłem. Więc jest nas 3-ka.ludzie myślą że każdy zawodnik albo będzie top3. Albo ma kończyć karierę. Hubi jest w top 15 i to jest jego miejsce. Do tego ma najlepszy serwis obecnie z wszystkich. Tyle większych oczekiwań nie ma co mieć.
1
Hubi chwalony na la bambie, można umierać
0
@Prorokk trzeba pomoc Palestynczykom i ściągnąć ich do nas
0
@Rewolucja123 szkoda ze Barca na tym polu kompletnie sobie nie radzi. Można to powiedzieć od kilku lat. Bo w każdym klubie są młodzi piłkarze i tak się nie sypia jak u nas. U nas to nie za chwilę kucharz kur. Kontuzje złapie
1
@Barcasub jest drugi klub co ma 7 piłkarzy podstawowej 11-tki kontuzjowanych? To jakiś rekord
@NsKi fizjo to sztab medyczny, o to mi chodzi. A reszta? Co źle stanął, podbiegł, rywal, pogoda, buty, murawa. I tak rok w rok rozumiem, same przypadki tak?
8
https://x.com/PlucinskiB/status/1712877419177136391
Sztab medyczny jak zawsze w formie. Dembele nawet się jeszcze nie połamał, a przecież podobno największa kaleka
1
@pt9 tylko ze jedni w tym całym górnictwie nic fizycznie nie robią, a przywileje emerytalne itd jakby to robili
0
@Natenczas nazwa sobie go jakoś inaczej i dalej będą go grzać
0
@FcPortoFan1999 O jakim przygotowaniu piszesz? Chcesz maraton zrobić przed postawieniem krzyżyka czy jak? Obaj wiemy na kogo zagłosujemy, więc co tu się przygotowywać, zdania przecież nie zmienisz.
0
@FcPortoFan1999 PRzecieki będą. Pewnie znowu warzywniak się odpali
1
@Kgorecki2500 Petru wyjaśnił go to ból został. Szczerze To Petru 1-2% zabrał poprzez wyjaśnienie tej 5-tki Konfy
0
@draxidox Czyli wynajem +600zł w miesiąc. Wynajmujący zadowoleni
0
@Prorokk zobaczymy kto ma rację w przyszłości. Ja stawiam że 3d pójdzie w koalicję z wygranym.
0
@Prorokk na razie to 3d zabiera po a nie pis. Gówniany układ mistrzu
0
@Prorokk gdyby był człowiekiem pelo to poszli by od razu w koalicję i startowali wspólnie co dało by pewne zwycięstwo.
0
@Prorokk weź pod uwagę że PSL idzie z każdym w koalicję, wygrywa pis i też jest opcja z 3d.
0
@arasz1819 na debacie powinien być Rafał. Pis za wiele na niego nie ma, a Tusk to tylko wojna
0
@partymaker mają pokazać że 3d wejdzie w opozycję ktokolwiek nie wygra
0
@arasz1819 myślę że jest na styk. Ale jednak wygrają. To że ko nie potrafiło zdobyć nikogo w kampanii to ich blamaz. Wystarczyło na spokoju wymyślęc 5-tke z dupy której i tak by nie wprowadzili, lud by uwierzył i ze spokojem to omawiali. To woleli mieć kampanie anty PiS. Jakby kur. Naród nie wiedział jaki jest pis. Słaba kampania Tuska i spółka
0
@Kgorecki2500 nic, nie mam w domku skrzynki na listy. Zresztą czy ktoś jeszcze ulotkuje tak w ogóle