La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1805 Culés

1

Hubi chwalony na la bambie, można umierać

0

@tbas Jak zacznie przegrywać to nie przejmuj się,szerszenie wyjdą gryźć!

konto usunięte

0

@tbas no ja kibicuję Hubertowi od zawsze, a poza mną to chyba tylko fcporto

2

@MesQueUnClub96 Reszta się z niego śmieje a Hubert bierze to do siebie... również @Popitek12 Ten Pan jest fanatykiem Mistrza z Wrocławia ;)

3

@MesQueUnClub96 zawsze go broniłem. Więc jest nas 3-ka.ludzie myślą że każdy zawodnik albo będzie top3. Albo ma kończyć karierę. Hubi jest w top 15 i to jest jego miejsce. Do tego ma najlepszy serwis obecnie z wszystkich. Tyle większych oczekiwań nie ma co mieć.

konto usunięte

0

@tbas moim zdaniem Huberta na spokojnie stać na TOP5.

0

@MesQueUnClub96 Dlatego właśnie Chciałbym aby spróbował doszlusować przed zakończeniem sezonu do top8 na finały ATP bo to może mu pozwolić dojechać nawet do Top5 bo przewagi punktowe nie są aż takie gigantyczne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?