La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1745 Culés

1

Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w najbliższych wyborach do Sejmu? Taki mały, prywatny sondaż na Rambli.
Ja przekraczam i zamierzam głosować na KO, mimo że obecny rząd jest, przyznaję co najwyżej średni.
@Safrani @michal26 @Kozinho. @MessiForeverTheBest @Laminedependencia @LAMC_10 @clyde @Popitek12 @macio_944 @maroon

4

@Arkon dobra wędka pod gorące :D będzie połów. Pozdrawiam, byłem tu.

2

@Arkon Niestety KO, bo powtarzam to co zawsze: KO to najnormalniejsza partia ze wszystkich (co nie znaczy, że dobra, ale to głównie źle świadczy o reszcie...), nie jest skrajna, jest liberalna i moje liberalno-lewicowe poglądy często się synchronizują z tym co przedstawia KO (choć w sondażach prezydenckich wg. testu najbliżej mi było do Zandberga).

I niestety ten stan będzie się utrzymywać jeszcze długo. Lewica to dla mnie zbyt duża skrajność, reszta się nie liczy, PiS wiadomo, Konfederacja i Braun to najbardziej odklejone i śmieszne partie. No łatwo w tym kraju nie jest...

5

@Arkon przekraczam i zagłosuje na Konfę gdyż popis mnie męczy

2

@Arkon byle nie popis

2

@Arkon Szczerze, to chyba na nikogo nie zagłosuję w najbliższych wyborach.

0

@Technik Tak naprawdę ciągle mnie dziwi, że ludzie z niskimi dochodami głosują na Konfę.

2

@Arkon Ja płacę inaczej podatki ze względu na formę zatrudnienia. W wyborach coraz mniej chce mi się na nie iść

1

@macio_944 Mam tak samo, choć nie wykluczam głosowania na Lewicę. Zandberg odpada, bo jest antysystemowy i nie ma zdolności koalicyjnej.

1

@Arkon nie przekraczam nawet kwoty wolnej obecnie :D zagłosuje pewnie na KO

1

@Kozinho. Tylko, że ich postulaty są sprzeczne- niskie podatki i publiczna służba zdrowia- niby jak? Niby chcą płatnych studiów, a potem się z tego wycofują.

0

@Podkolesin To co w zamian? Przekraczasz próg i masz partię najbliższą Twoim poglądom?

0

@maroon Aż tak? Mnie to rybka, bo nawet jak będzie rządziła Konfa, ja sobie poradzę. Tylko to będzie tragedia dla Polski. Jakbyś musiał zagłosować to na jaką partię?

0

@MessiForeverTheBest Nawet Ty oddajesz walkowerem? Nieładnie.

1

@Bykunn Dużo zdrowia życzę. Jest szansa na poprawę sytuacji zdrowotnej i finansowej?

0

@Arkon sorry, nie chce mi się nawet dyskutować na ten temat. Można to wałkować sto razy

2

@Arkon Nie, nie przekraczam i zdecydowanie mi daleko do tego abym przekraczał. Nie zagłosuje na nikogo, nie chce przykładać do tego ręki. Każdy wybór społeczeństwa przyjmę ze zrozumiem i tak mam wrażenie, że w moim życiu nie zmieni to absolutnie nic, podobnie mi się żyło za PiS i podobnie mi się żyje za KO.

1

@Arkon Dlaczego nawet ja? Demokracji fanem jestem tylko dlatego, że umożliwia przekazanie władzy bez straty legitymizacji, a ostatnio generalnie mam coraz bardziej negatywne nastawienie do świata.

0

@Kozinho. Szkoda, bo ja próbuję się wczytywać w ich program i nijak go nie rozumiem.

0

@Arkon spoko. Przede wszystkim to trzeba racjonalnie wydawać

1

@LAMC_10 Szkoda, bo wielu ludzi tak postępuje, a potem narzekają. Mnie się jakoś obecnie spokojniej żyje. Do tego sam program in vitro na ogromny plus tej koalicji. Do tego w końcu rozwój kolei.

1

@MessiForeverTheBest Bo wysoko cenię Twoje zdanie. Ja jestem pozytywnie nastawiony- jak śpiewał Niemen ludzi dobrej woli jest więcej i ja w to wierzę.

0

@Kozinho. Tylko jaki oni mają na to pomysł? Szkoda, że nie napiszesz w kilku zdaniach.

1

@Arkon Nawet jeśli jest więcej to tych drugich jest bardzo dużo i ze znacznymi wpływami

1

@Arkon Widzisz zagłosowałbym bym na koalicję, to teraz bym się denerwował z powodu afery w Szpitalu Południowym. Zagłosuje na Konfe i zaczną wprowadzać swoje chore pomysły i będę się obwiniał. A tak mam to wszystko gdzieś, generalnie w życiu z dnia na dzień mam coraz większą apatię i coraz mniej mi zależy na tym wszystkim.

2

@Arkon dziękuję serdecznie. Finansowo to sobie radzę bo mam super żonę i rodziców :) a zdrowotnie czekam na przeszczep i wracamy do normalnego życia

1

@MessiForeverTheBest Pewnie tak, ale ja mam swój świat- dobrą żonę, mądrą córkę, pasje i fajną atmosferę w pracy. Na to mam wpływ.

1

@LAMC_10 Teraz to jest afera, ale tych za PiS było dużo więcej. Też politycy tej partii mieli salki VIP.

1

@Bykunn To witaj w klubie- też mam fantastyczną żonę, na którą mogę liczyć w chwilach słabości. Do tego tatę i super córkę. Trzymam kciuki.

1

@Arkon No ale szczerze - na chwilę obecną naprawdę nie mam na kogo głosować. Bliżej wyborów może zmienię zdanie. Zobaczymy. Albo i nie, bo co w sumie mój jeden głos znaczy? Tyle co nic, zważywszy na fakt, że komisje potrafią setki głosów takich jak mój zapisać na inne konto. A i nawet to nie ma większego wpływu na rezultat.

1

@Arkon przekraczam. Sporo przekraczam.
Szczerze nie wiem na kogo oddam swój głos. Pożyjemy zobaczymy.

Ale wiesz przecież, że mój wewnętrzny skór..... chce, żeby Konfa rządziła.

0

@maroon Ja ciągle wierzę w demokrację.

1

@Safrani To wiem, ale nie ma jednej partii, która jest najbliżej Twoich poglądów? Weź mnie nie denerwuj. Ja już wyrosłem z takich chorych eksperymentów. Za bardzo lubię Polskę.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Arkon ja się wyleczyłem z lubienia Polski.
Partia moich poglądów? Chyba takiej nie ma.

1

@Arkon To ja bez żony i bez dzieci, ale za tydzień jadę nad morze spotkać się z ludźmi i na festiwal. Także szansa na poprawę jest

1

@Safrani Ja lubię niemal za wszystko oprócz klimatu. Dobrze mi się tu żyję, choć oczywiście wolałbym w Barcelonie czy na Maderze.

1

@Arkon A czy ja temu zaprzeczam? Ale mam świadomość, że jestem tylko jednostką.

1

@MessiForeverTheBest Taka przez Ciebie wybrana rodzinka daje jednak poczucie spełnienia. Oczywiście dobrze wybrana. Sam znam dużo fajnych, młodych kobiet.

0

@maroon Jasne, ja robię tyle ile mogę. Idę na głosowanie, a inne rzeczy są poza moją kontrolą. Nie jestem wierzący, ale ten cytat uwielbiam Boże, użycz mi pogody ducha,abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,odwagi, abym zmieniał to, co zmienić mogę,i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

1

@Arkon Ja też znam dużo fajnych, młodych kobiet. Tylko mi ich szkoda ;)

0

@MessiForeverTheBest Chyba nie rozumiem. Trafiły na fatalnych mężczyzn?

0

@Arkon pójdę na wybory, i na pewno zagłosuje na kogoś aby obalić dzisiejszy rząd, a raczej nierząd

0

@Prorokk Na kogo- Brauna? Tak z ciekawości przekraczasz II próg?

1

@Arkon Nie przekraczam i zagłosuje na tego, kto da największy socjal.

0

@Arkon a co ma tutaj 2 próg co to zmienia ? Ktoś chce go podnieść peo może ?
Najlepiej PiS ale konfederacja z nimi mogłaby zrobić koalicję.
Albo Braun bo to to samo co Konga i nawet jak do wyborów pójdą osobno to po wyborach konfa z braunem gdyby była potrzeba to by się połączyli pewnie

0

@Hosh Dobre. Czyli ja na Czarnka. :)

0

@Prorokk Czarnek chce. Tak się boisz przyznać ile zarabiasz? Z ciekawości pytam, bo akurat Konfa jest dla bogatych super.

0

@Arkon nie no, mi też się w Polsce dobrze żyje. Nawet klimat mi nie przeszkadza.

Powiem Ci tak. Gdyby Platforma dotrzymała jednej obietnicy. Tylko jednej. Mianowicie rozliczenie złodziei z pisu, to bym na nich zagłosował.
Ale oni nawet tego nie dowieźli. I już jest za późno, żeby dowieźć.

0

@Arkon Szkoda mi ich żeby się z nimi wiązać xd

1

@Arkon Najchętniej wyjechałbym z kraju i zapomniał o polityce, a jeśli pójdę głosować to pewnie na Konfederację, z braku laku. Generalnie byłbym skłonny zagłosować na cokolwiek, gdyby to cokolwiek realnie gwarantowało początek rozkładu KO i PiSu.
Dopóki ten rak toczy system, nic tu nie urośnie i nic się nie zmieni.

0

@Arkon przekraczam i będę głosował na kogokolwiek tylko nie Kaczyńskiego, Tuska, Browna. Nawet na konfederację zagłosuje jak mi odjebie

0

@Arkon
Wiesz dlaczego PO przegrywało dotychczasowe wybory sejmowe (ostatnie też)
Bo jej liderzy byli na tyle głupi, że dzielili społeczeństwo na to "mądrzejsze i bogatsze" oraz "głupie i ubogie"
Robisz to samo co oni.

0

@Arkon konfa albo razem, niestety przez zakłamaną platformę musiałem uciekać na B2B, a w budownictwie bardzo ryzykuje bez UoP.

1

@Arkon @Safrani Czym się zajmujecie, że przekraczacie drugi próg jeśli można spytać?

0

@Arkon bogaty nie jestem, więc nie dlatego mógłbym na nich głosować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?