tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://vm.tiktok.com/ZGJTbnVpR/
Olszanski oceniający Konfederację. Koniec złoto :)
0
@kuz no to patrzmy na całość, a nie upierd.. wszystkim jak leci.
3
@daniel32778 Z Mołdawia mieliśmy Milika. A Lewy to bloker kadry i do tego nedzny Kapitan.
0
@kuz Matka wyzyje za 1500zł? Czy 2400 za raz? Z 3-ka dzieci?
6
@bartekvisca dzieci z La Bamby mysla ze ludzie zyja z 500+. Kur 500+ to siatka obecnie w Lidlu.
4
@kuz Aktualnie jest 2,5% bezrobocie. Mistrzu w tym kraju wszyscy pracują.
3
@bartekvisca czyli wszyscy wrzucamy do wora, ale ten co ukrywa dochody korzysta z wora, a ten co w siebie inwestuje ma płacić i tyle.
0
@priest9999 nie bo jak Sejm nie przegłosuje opozycji to Duda bedzie musiał wczesniejsze wybory ogłosić. A Pisowi to nie jest na reke, Lewakom również
0
@Encore ta 11 kupią? Bez szans. Zresztą lewaki by się spaliły w swoim elektoracie. Nie daje temu nic szansy, skoro z ko też będą rządzić
8
@KrychaFCB Co Pisowi da 220 głosów. Nic.
10
@Przemek2323 Czarnek 121k. Trzeba mieć grubo zryty łeb by głosować na tego kolesia
1
@KamQiX przed świętami
5
@Kgorecki2500 Wole Konferencji z tym mandatem niż Lewice :D
22
@vangoor no faktycznie przez te 30 lat w Polsce zero korzystnych zmian. NAto, UE, PKB itd. Komfort życia ogólnie czuje ze spadł, śpimy kur. w namiotach, a jemy to co upolujemy. Jebnijcie się w łeb już z ta krytyka kraju i drogi jaka przeszła w ostatnich 30 latach.
3
@Tasde czy ja wiem, czy tu był atak na exit pola. Były głosy ze trzeba czekać, bo jednak to sondaż. Ale jednak nie było jakoś tak agresywnie ze ten sondaż złe pokazuje
0
@Lola120 ok, usunięte.
2
@partymaker autokarami wojaków wieźli by głosować na dziada i lipa
2
Nie wiem czy było.
zadowoleni z PIS
9
@michal26 oby, czym mniej Lewaków tym lepiej
0
@mleczkoo oni nie, Polacy będą, oni nam zabiorą tylko lukratywne stanowiska. A nie czekaj będą żyć z socjala. Przecież 500+, kur. Mercedesami będą jeździć.
8
Rychu Petru w Sejmie. No z ostatniego miejsca chłopak wlazł.
3
@Cotutajsiedzieje pierwsza rzeczą która tfusk zrobi, to da imigrantów po 10 tysi. Stanowiska inżynierskie, w spółkach państwa, a ciebie wyślę do maka. Tak będzie
6
I co niedowiarki? Tfusk wygrał i od razu ceny spadają.
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30306639,inflacja-bazowa-znowu-w-dol-nbp-podal-nowe-dane-sa-lepsze.html
0
@barcelonaLM niech się skupia na pomysłach gospodarczych i pad niech nie blokuję. Wojna z pad po kolejnych wyborach
0
@Johnnie_Walker tak to wygląda.
10
@Benz no myślę że 20poslow lewicy zrobi nam dokładnie to samo.
1
@Luciano99 ja z chęcią, ale doświadczenie mam tylko w graniu w sapera. Nie wiem czy dam radę, ewentualnie kiedyś dobrze grałem w mortal kombat
0
@JordiAlbion przecież jest lecznicza maryśka. Nawet w sumie w aptece możesz kupić, na receptę oczywiście.
3
@kuz pojeb. Im się z Bosakiem. Stanęli przed kartka i myślą kur. Który Bosak to był
1
@JordiAlbion jesteśmy uratowani, wszyscy się skopcimy, będziemy pędzić plantacje i mieć wyjeb. W wojny. Jest to jakiś plan