6

@bartekvisca nie nie będzie, nie żyło by się lepiej za konfy, pisu itd. Mamy ogromny deficyt, wojny, PKB spadające i inflację kosmiczna. Tego nie da się wyprowadzić w prosty i szybki sposób.

1

@Artysta9 czy jesteś za imigrantami z Azji lub Afryki. A czemu Azja Afryka a nie np. Ameryka Południowa? Rozumiesz głupotę pytania?

Emerytury, wiesz ze jak nie podniosą, nie zmienia czegoś to ci co za 20 lat pójdą na emeryturę to nie dostaną nic. Cały system emerytalny jest zjebany. Idą mundurowi w wieku 35lat i pracują gdzie chcą, a inni płacą składki całe życie i taka sama emerytura? Górnicy, itd. Cały system jest do zmiany

Burzenie muru? Po Ch. Miałby ktoś to robić i płacić grube miliony za to?

0

@Kgorecki2500 ile ma?

23

@Destroyer_of_Worlds Braun :) kur kto na takich ludzi głosuje. Człowiek który kumpluje się z afd. Ale to Tusk Niemiec.

0

@arasz1819 Gorzej niż Polska nie będzie

0

@barcelonaLM no 15 mandatów to mega dużo. Zresztą nie jestem by ktokolwiek miał z polityków większość konstytucyjna

5

@MessiForeverTheBest w życiu. Skrajność to zło, a lewacka i ich pomysły to wręcz katastrofa. Mówię to ja jako wyborca ko

9

Kur. Wszystko ładnie, pięknie tylko ta lewica. Ja prdl

2

@HighestInTheRoom ogólnie myślę że kochają znowu wszystkich.

2

@Kapitan hawk tylko czekać jak dziennikarze TVP zaczna robić reportaże że nic nie wiedzieli, że to kłamstwo było co mówili.

2

Strona pkw, nie odnaleziono. Wybory anulowane, można się rozejść

0

@Nazio_87 nie jest to prawda. Liczy się 24h, że komisję mają czas na wysyłkę protokołu. A nie czy okręg klepnie

7

@parpe konfa partia wolności, no chyba że chodzi o religie to już nie

0

@ElTomas ja widzę 151,

0

Petru ponad 10k głosów, a wawa nadal 60% głosów. Ciekawe czy wejdzie

0

@Katalonbar kur szkoda. Naprawdę spoko babka i z sensem gadała. No ale to babka, więc ciężko w konfie się przebić

0

@michal26 a jak moja ulubienica, Zajączkowska? Będzie? Z konfy by ją adoptował do centro-lewicy z chęcią. Fajna twarda babka

2

@macio_944 nikt się nie modli. Raczej fanatycy konfy robią sobie nadzieję

0

@michal26 brakuje aż 40% zagranicy, a tam orgia ko. Będzie 36,5 pis do 30,2% ko

0

@Uukasz_93 powiedzą że Tusk i Niemcy oszukali

2

@FcPortoFan1999 gertycha :)

2

@Tomo1989 no ale 500+ ni będzie, w dupie z kanalizacja

1

@FcPortoFan1999 dlaczego! Jakieś pytanie jeszcze?! Mistrz

9



Kukiz jaka morda zdziwiona. Chyba nie będzie jednak tych jego postulatów co Jaruś obiecał

1

@koksik2700 a co złego powiedział. Opozycja może będzie miała prawo rządzenia pod koniec grudnia dopiero.
@mekston tusk podnosi wiek, zły, złodziej. Bosak powiedział że nie jest za podniesieniem ale trzeba, dobry no bo trzeba.

0

@michal26 ja prdl. To aż niemożliwe, z drugiej strony nie będzie nudno

12

@Johnnie_Walker najlepiej gdyby lewica nie była potrzebna do koalicji. Ale niestety będzie

0

Janusz Kowalski wejdzie do Sejmu? Ma 4 wynik w swoim okręgu wśród PIS.

1

@require właśnie przechodziłem po ulicy i imigranci się walają po kątach. Na granicy to krzyczą, DO POLSKI.

0

@michal26 no to ok. Bo ten sondaż co podesłałeś to jednak wynik ko słabszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?