0

@Encore dobrze niech cena rośnie.

0

@Karol32 a co stoi za socios? Spłacimy wszystkie długi. W końcu nie będziemy liczyć każdej złotówki by szukać tylko free piłkarzy + i co moim najważniejsze, skończą się afery. Kur od 20 lat każdy z prezesów bez wyjątku zamieszany w korupcje.

7

Zaraz się skończy jak z Ansu. Wydłużyli, wydluzali i cyk nawet nie wrócił tylko rehabilitacja od nowa. Sztba medyczny nasz to mem.

0

@Karol32 no wiem. Ale dziś spotkanie było kur online. 500 osób. Realy?

9

Ale as :)


5

4500 tys osób zaproszonych z nawet nie wiem ilu uprawnionych socios, zagłosowało 10%, mimo iż spotkanie online.

Sprzedać klub inwestorowi, zostawić pakiet socioc. Formuła jest gówniana, socios mają w dupie ten klub.

2

@Herato były zawodnik Realu. Dalej nie czytam,

7

@_barti z cebula? Yyyy, nie

1

@michal26 przecież one są samowystarczalne, może sprzątaczke sobie niech zatrudnia

0

@Barca1922 jak ja? Chłopie, chłopie jak ty myślisz że najlepszego piłkarza z kontraktem ktoś odda ci za 50 baniek to to jest śmieszne.

30



Niech tam ich zaleje w pizdu.

0

@Barca1922 no tak. :) śmieszny jesteś.

0

@Barca1922 wszyscy chcieliście i Cou i Dembele. Mądrze to się gada po.

0

Tak czytając artykuł. Nie wiem może zmienię nazwisko na NeyoMessinho to mnie do Barcy ściągną?

1

@ObiwanKenobi powinieneś wiedzieć najlepiej jako fan Sławka, że istnieje coś takiego jak żart. Czy tylko jak Sławek mówi żartowałem to jest ok? Polityka jest polityka i każdy normalny wie, że liczy się by po wyborach moc rządzić, a kampania to kampania.

0

@AmigoBlancos zdecydowanie nie. Ney odchodząc się pogubił. Klub jeszcze bardziej i tragedia zaczęła się właśnie od tej decyzji

0

@AduŚ07 spoko 3miasto obecnie 6 stopni i leje

3

@michal26 trójmiasto 6 było :)

2

@maroon "Starsze osoby, w wieku powyżej 60 lat, w minionym roku stanowiły prawie 30 procent ofiar śmiertelnych wypadków drogowych. Policja ostrzega, iż statystyki te mogą być jeszcze mniej korzystne. Zmiany demograficzne powodują bowiem, że odsetek takich osób uczestniczących w ruchu drogowym będzie się powiększał"

Ale co tam.
I Kończę dyskusje zapomniałem ze z wyznawcami skrajności nie ma sensu marnować czas.

0

@Criss18Barca chivasik, tullamore

1

@maroon to że nie ma logiki w twoim rozumowaniu.

1

@maroon poczekaj bym zrozumiał twoje myślenie. Wiemy nie od dziś że ty skrajny prawicowiec. Więc rozumiem że gnaty dla wszystkich. Dla tych nastolatków na hormonach z kamerą też?

10

@maroon rozumiem że 70 letni dziadek po 8 zawałach jest spoko.

2

Komentarz usunięty

1

@tomek8756 na prdl-tych kara śmierci nie zadziała. Bo nie są świadomi, tu bardziej robi się problem ze takich ludzi się nie leczy. U nas psychiatria nie istnieje.

3

@mrboom ale to na silikonie jest? Bo jak tak to chyba lepiej usunąć i dać nowy

3

@Remi70 to jest logiczne bo ktoś kiedyś w sekcie zwanej katole napisał, że mordować w sytuacjach wyjątkowych można. A że sekta wierzy we wszystko co ich szeryf powie. To jest to logiczne, ale tylko dla nich.

3

@FcPortoFan1999 Ciekawe czy dla Bosaka to nadal wzór

1

@Roobo nauczyli mnie tylko jak to jest być w sekcie. Dlatego się wypisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?