tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore dobrze niech cena rośnie.
0
@Karol32 a co stoi za socios? Spłacimy wszystkie długi. W końcu nie będziemy liczyć każdej złotówki by szukać tylko free piłkarzy + i co moim najważniejsze, skończą się afery. Kur od 20 lat każdy z prezesów bez wyjątku zamieszany w korupcje.
7
Zaraz się skończy jak z Ansu. Wydłużyli, wydluzali i cyk nawet nie wrócił tylko rehabilitacja od nowa. Sztba medyczny nasz to mem.
0
@Karol32 no wiem. Ale dziś spotkanie było kur online. 500 osób. Realy?
9
Ale as :)
5
4500 tys osób zaproszonych z nawet nie wiem ilu uprawnionych socios, zagłosowało 10%, mimo iż spotkanie online.
Sprzedać klub inwestorowi, zostawić pakiet socioc. Formuła jest gówniana, socios mają w dupie ten klub.
2
@Herato były zawodnik Realu. Dalej nie czytam,
7
@_barti z cebula? Yyyy, nie
1
@michal26 przecież one są samowystarczalne, może sprzątaczke sobie niech zatrudnia
0
@Barca1922 jak ja? Chłopie, chłopie jak ty myślisz że najlepszego piłkarza z kontraktem ktoś odda ci za 50 baniek to to jest śmieszne.
30
Niech tam ich zaleje w pizdu.
0
@Barca1922 no tak. :) śmieszny jesteś.
0
@Barca1922 wszyscy chcieliście i Cou i Dembele. Mądrze to się gada po.
0
Tak czytając artykuł. Nie wiem może zmienię nazwisko na NeyoMessinho to mnie do Barcy ściągną?
1
@ObiwanKenobi powinieneś wiedzieć najlepiej jako fan Sławka, że istnieje coś takiego jak żart. Czy tylko jak Sławek mówi żartowałem to jest ok? Polityka jest polityka i każdy normalny wie, że liczy się by po wyborach moc rządzić, a kampania to kampania.
0
@AmigoBlancos zdecydowanie nie. Ney odchodząc się pogubił. Klub jeszcze bardziej i tragedia zaczęła się właśnie od tej decyzji
0
@AduŚ07 spoko 3miasto obecnie 6 stopni i leje
3
@michal26 trójmiasto 6 było :)
2
@maroon "Starsze osoby, w wieku powyżej 60 lat, w minionym roku stanowiły prawie 30 procent ofiar śmiertelnych wypadków drogowych. Policja ostrzega, iż statystyki te mogą być jeszcze mniej korzystne. Zmiany demograficzne powodują bowiem, że odsetek takich osób uczestniczących w ruchu drogowym będzie się powiększał"
Ale co tam.
I Kończę dyskusje zapomniałem ze z wyznawcami skrajności nie ma sensu marnować czas.
0
@Criss18Barca chivasik, tullamore
1
@maroon to że nie ma logiki w twoim rozumowaniu.
1
@maroon poczekaj bym zrozumiał twoje myślenie. Wiemy nie od dziś że ty skrajny prawicowiec. Więc rozumiem że gnaty dla wszystkich. Dla tych nastolatków na hormonach z kamerą też?
10
@maroon rozumiem że 70 letni dziadek po 8 zawałach jest spoko.
2
Komentarz usunięty
1
@tomek8756 na prdl-tych kara śmierci nie zadziała. Bo nie są świadomi, tu bardziej robi się problem ze takich ludzi się nie leczy. U nas psychiatria nie istnieje.
3
@mrboom ale to na silikonie jest? Bo jak tak to chyba lepiej usunąć i dać nowy
3
@Remi70 to jest logiczne bo ktoś kiedyś w sekcie zwanej katole napisał, że mordować w sytuacjach wyjątkowych można. A że sekta wierzy we wszystko co ich szeryf powie. To jest to logiczne, ale tylko dla nich.
1
@Katalończyk 99 https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zabojstwo-6-latka-w-Gdyni-n183059.html
Nadal nie
3
@FcPortoFan1999 Ciekawe czy dla Bosaka to nadal wzór
1
@Roobo nauczyli mnie tylko jak to jest być w sekcie. Dlatego się wypisałem