La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

0

Tymczasem w Pekinie Premier Węgier-Viktor Orban uścisnął dłoń z Prezydentem Federacji Rosyjskiej-Władimirem Putinem w pierwszej zagranicznej podróży Pana Władimira od rozpoczęcia wojny z Ukrainą 604 dni temu.

7

@FcPortoFan1999 nasz największy sojusznik w Europie. Aż się łezka w oku kręci z dumy

3

@FcPortoFan1999 Ciekawe czy dla Bosaka to nadal wzór

2

@tbas Najpewniej tak. @Bykunn Węgrzy na tej wojnie wychodzą lepiej niż My.

1

@FcPortoFan1999 Coś mi się nie wydaje, że lepiej. Spytaj się obywateli Węgier, czy im się lepiej żyje od tej polityki Orbana.

0

@Ptasior Przynajmniej nie mają nad sobą zagrożenia atomowego póki co i jakichś prowokacji na swoich granicach państwowych.My za władzy Pisowskiej byliśmy jak taki naiwny koleżka którego wysyła się do sklepu po piwo.

1

@FcPortoFan1999 ale my też nie mamy nad sobą takiego zagrożenia :D

0

@FcPortoFan1999 Dlaczego nie ma tam Dudy? Dlaczego k--a dlaczego!!!!? Pytam się...

0

@Ptasior W wyborach przecież wyrazili swój głos.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?