1

@gumaz dobrze kombinujesz. Nie będę pisał więcej. Nigdy nic nie wiadomo co koleś i gdzie czyta

7

@La Pulgaa to nie ważne, pamiętaj fart. Gówno itd.

0

@Matsuw2002 słabo dziś zagrał. Pytanie jeszcze czy kontuzja

2

@gumaz mieli pauzę zrobić. Zmniejszyli ilość policji by dać odpocząć. Moje źródło odpoczywa, nic się nie zmieniło, nie znaleźli go

0

Alonso lepiej wyglądał niż Balde. Oby na klasyk Balde zagrał to co potrafi

0

@ShawnC nie był.

0

@Albatros sam jesteś beton

0

To co Felix out :) mnie to nawet nie będzie dziwić. Żałosny sztab medyczny

0

Nic nie było, ręka kompletnie bez wpływu :) kabaret

2

Oriol jaka patologia

1

@Squer_FCB daje rade. Więc miałeś rację

0

@michal26 chociaż tu się zgadzamy. Dzieciaki potrzebują czasu, potrzebują doświadczonych piłkarzy, nawet z mniejszym talentem, ale doświadczeniem, by oni mogli się rozwijać.

0

@Squer_FCB z taką pomocą na spokojnie? Polezowalbym

0

Pomoc to taki kabaret u nas :)
Kolejny mecz wygrać, zapomnieć i modlić się o sztab medyczny

1

@michal26 ludzie na każdym kroku chcą byśmy grali dziećmi, ale jednocześnie byli Barca za czasów Messiego.

0

@michal26 no ale jazda po Xavim bez trzymanki

3

@blakkudium good. Dobra decyzja

0

@KamQiX Pedri to juz koniec kariery. Oddac go za darmo.

0

@kanver_ My musimy zagrac jak 1-0 w poprzednim sezonie w PK. Pilnowanie obrony i kontry. Z takimi absencjami, nie isc na ciosy bo nas zajada.

2

@bari_94 no ile minut gra? Poprzedni rok od Pazdziernika praktycznie go nie bylo. Wczesniej tez kontuzja. Od 1,5 roku buja sie z kontuzjami.

3

@Katalończyk 99 maja swoj pomysl, wiec nie chce pisac i słusznie, nie wiadomo czy koles telefonu nie ma i sie bawi czytajac o sobie w necie.

1

@bari_94 sam jestes zajechany. Nikogo tak nie wydluzaja z powrotami po kontuzji jak jego. Dembele jakos w PSG cudem gra bez kontuzji. Ciekawe dlaczego

5

@DaPidejpi Na wczoraj 23. Spierdzielił na tyle ze nie wiedza gdzie jest. Ma sporo miejsc gdzie sie ukrywa i caly czas sobie je zmienia. Umie zgubic psy, przygotowal sobie warunki do przezycia. Jak tu wszyscy pisza i to jest prawda, bawi sie w Rambo.

0

@FCB_dimiC Nie wiem czy on chce tam zyc. Moze mu odjebało i sie teraz chce sprawdzić jak dobry jest. Nie mam pojecia, pisze tylko to co wiem jesli chodzi o jego przygotowane miejsca w lesie. Nawet uciekajac wiedzial jak zgubić psy i trop.

1

@LM10GOAT Nic Ansu, Cou, Dembele i Pedriego kontuzje zarzadu nie nauczyły. Kazdy powrót naszych piłkarzy jest kabaretem. Ale co tam na pracuj.pl szukaja Fizjoterapeute.

0

@Barca1922 Ten las jest tak duży, że w sumie to 200 metrów od mojego domku może spokojnie wyjść. A miejsce gdzie ostatnio go widziano to 4km ode mnie. Te lasy sa bardzo ze spoba polaczone. Duużo jest wewnatrz tez różnych małych dzielnic, domków, bliźniaków. On ma "miliard alternatyw"

2

@FCB_dimiC Mam kolesia co w tym bierze udział. Sam widział zdjecia itd. Przygotował sobie duzo miejsc. Nory, Jamy, tunele, śpi, je tam, przebiera sie. Nawet ciuchy spryskuje by psy trop gubiły. Do tego jest Jesien wszedzie tona liści. Ogólnie jak tu wszyscy pisza, bawi sie w Rambo.

0

@MOLESTA To Sport, oni nic nie wiedza

4

@TR3YWAY Jeszcze do tego fanatyk Survivalu. Ten Las jest ogromny, mieszkam obok. To 10k Hektarów. A chłop uwierz mi siedział w tym lesie długo, patrząc na to co sobie tam przygotował.

0

@Barca1922 Menda bawi sie w Rambo. Przygotował sie bardzo dobrze. Ciezko bedzie go wyłapac, chyba ze sam sie wpierdzieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?