tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB o Lopezie też tak pisałeś?
0
@Rewolucja123 hehe:) musiałeś co, słynne miejsce. Co da słynne miejsce jak my 1 piłkarzem atakujemy?
0
@Barcasub on nigdzie nie gra. Młody to się jaracie jak zwykle. Zero obiektywizmu
0
@KrwawiaceoczyVEB o kolejne dziecko. :) macie prdl na punkcie każdego dziecka, każdego.
1
Za dużo miernych piłkarzy i będzie to tak wyglądać. My atakujemy 1,2 piłkarzami, by trzymać tyły, a i tak AB ma sporo groźnych sytuacji bo przy lekkim presingu nasi tracą piłki.
Ferran, oriol, Lopez, proszę was to nie są piłkarze nawet na ławkę u nas.
0
@Rewolucja123 Ferran lepszy?
1
@MesQueUnClub96 no wrócił do dobrej formy, ale nie wybitnej
2
TS bez wylewu w podaniach nie byłby sobą. W każdym meczu ma takie debilne podania
0
@Barca1922 jak czerwień wyłapie to nie gra
0
@Firestone to przestań oglądać
6
Nie ważny tu styl. Po prostu wygrać
1
@karci0 to ciebie dziwi?
1
@Comentateiro A to on nie miał być do grudnia?
0
@AdiKingu96 Christensen, Balde, Araujo, Cancelo
0
Na AB Xavi sporo ryzykuje grając nowymi w obronie.
2
Są filmy i zdjęcia tego zasranca z Gdyni
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zabojstwo-6-latka-trzeci-dzien-poszukiwan-n183092.html
Wczoraj piłem wódeczkę z kolegami co na zmianę go szukają. Mówią, ze nikt nic nie wie, kompletnie pomysłu nie maja gdzie go szukać, łażą bez celu w lesie.
7
Porównajmy z sytuacja wczorajsza Viniego :D
1
@maroon To demokracja, każdy robił co chciał. Nikt nikogo nie zmusił.
0
@AmigoBlancos Brakuje Polsatu, więc Polsat. Wybierz sobie
2
@Messibestplayerintheworld Bida trochę
2
@AduŚ07 ten sam co wynikow nie miał
1
@Barcasub wychodzi ze nie wiem jak jest trójka po angielsku
0
@maroon Tusk tez nie ma.
2
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1715813389547470939
Czerwona? Sędziowie w hiszpanii :D
0
@maroon najbliżej narazie to Braunowi do Niemiec z AFD na czele.
0
Komentarz usunięty
0
To co walkower?
0
Komentarz usunięty
0
@against_modern_football cztery osoby na krzyż, u nas to się nie uda.
0
@Karol32 nic nie rozumiesz. Socios nie ma, wyjeb. Mają w klub. Co pokazuje każde zgromadzenie