1

@DLFCB no oczywiste. Dlatego ja nigdy nie pozwoliłbym na rządzenie tej samej partii w Sejmie i prezydenta oraz nie dał wrogich partii też tego podzielić, tu nie ma nic dobrego dla kraju tylko wojna między soba. Jak teraz ko utrzyma władze, to na prezydenta zagłosuje na Bosaka. @michal26 aż ciebie dodam byś uwierzył co pisze :)

1

@gumaz @Kidd zaczeli szukać go po drugiej stronie obwodnicy. Z 20 aut w lesie tym na przeciwko lerua merlę na nowowiczlinskiej. Jeśli on zwial im na drugą stronę obwodnicy to patologia służb. Bo przedostać się mógł tylko wezlem, albo przejściami dla zwierząt, jak tego nie przypilnowali to kabaret

0

@DLFCB bo teraz Duda będzie myślał równo tyle ile pozwala mu konstytucja i powie, zaskoczę. Przemyślałem i rząd tworzyć ma Pis. Po dwóch tygodniach, sejm powie pierdzielcie się, znowu wróci do prezydenta, ten znowu będzie myślał, czas się skończy i da opozycji. I około 20.12 jak się nic nie zmieni będzie opozycja rządzić. A pis w tym czasie zdarzy dojebać finansów jeszcze bardziej. Plus to że od 20.12 nie zdarzy nowy rząd nic zrobić z prądem, vatem na żywność itd.

0

@RomanHoffer co to bagnet?

1

@blakkudium nie powinien grać od pierwszej. To głupota. Takie dziady jak on potrzebują gry by wejść w rytm.

0

@Kgorecki2500 a wiesz czy mieli?

0

@Deviler memcenek chociaż piwo umie pić.

3

@Kgorecki2500 przecież poszli z informacją że Tusk w opozycji zostaw wybrany jaki kandydat na premiera. O czym piszesz?

0

@Rewolucja123 Karniak dla Realu i Czerwien u nas mozna zaryzykować. Albo nie odgwizdanie nam karnego również.

0

@Ptasior Z takim składem bedzie to bardzo trudne. Srodek Pomocy jest bardzo mocno osłabiony, a Xavi chce grac pilka, sam powiedzial. Słabo to widze, remis biore w ciemno

15



No właśnie. Sedzia sie Madryciokom nie podoba, zmieniamy na lizusa.

1

@barcelonaLM To człowiek PISU. Graja na czas, by miec wymówke, mówi ze dostal deklaracje ze PIS ma wiekszość i tyle. Za 2 tygodnie sie dowiemy ze nie ma i wtedy da opozycji

0

@Emhyr A jak od pierwszej minuty nie zagra to napiszesz?

1

@barcelonaLM No a co ma powiedziec, ze nie ma ?

0

@Emhyr nie zagra oraz nie powinien

1

@BulaKG Przypomne po meczu twój wpis. Manzano to najwiekszy idiota dla nas w sedziowaniu. Głupszego nie ma, pytanie kto na Varze bo to istotne, jak ktoś rozsadny to bedzie musial sporna sytuacje obejrzec i wtedy wyjscia nie ma.

0

@LM10GOAT Czyli jedyny, który ma szanse wrócić na kilka minut.

4

@bari_94 no właśnie nie. Wybór tego sedziego jasno pokazuje, kto rządzi sędziami w Hiszpanii.

2

@Bobo25 po wczorajszym Xavi out musial odlozyc. Liczy na wpadke z RM i wtedy wystrzeli jak to Xavi jest najbardziej beznadziejnym trenerem wszechczasów.

3

@DaPidejpi To pisalem od poczatku, ze byla ta sytuacja. Albo chcial czmychnac w drugi las, albo na chate wrocic.

1

@Tomo1989 Mi chodzi o to, że ludzie z miast czesto kupowali domy na wsi, jeziorami itd dla celow rekreacyjnych. Przestaja to robic, Mieszkania w miescie to inna kwestia.

1

@DaPidejpi nic sie nie zmieniło oprócz tego, że skala poszukiwan jest znacznie mniejsza. Czyli licza ze zacznie sam kombinowac, a nie sie tylko chowac.

0

@Tomo1989 Ja mowie o domach na wsi. Nad jeziorem itd.

0

@Tomo1989 Ludzie zaczynaja myslec inaczej. Ci co w miastach sa to nie kupuja domow nad jeziorem za kosmiczne pieniadze. A dlaczego, a no bo:
- wynajma jak chca jechac
Dlaczego:
- a no po pierwsze jednorazowe wydanie gotowki w obecnych czasach
- koszty utrzymania domku, mimo iz sa tam sporadycznie to za wszystkie media trzeba placic + remont
- alarm + ochrona

To samo coraz czesciej dzieje sie z autami, coraz wiecej ludzi wynajmuje dlugoterminowo, nie musza oplacic oc+ac, obaw o kradziez, naprawy, serwisy, no i maja nowke sztue auto.
Za kilka lat to bedzie jeszcze bardziej powszechne. Brak własności, a bardziej wynajmowanie.

6

@AlexDark00 No i ile masz napadów z bronia? Czy przykład który podałeś co by było gdyby ten dziad miał gnata? Zginęło by nadal 1 dziecko?

0

@FCB_dimiC a po Co kupuje Karabin. By postrzelać

9

@Criss18Barca Broń kupił legalnie do obrony własnej przed Ufoludkami.

0

@priest9999 Pep zaraz kupi sobie kolejnego piłkarza za 100 baniek i da radę

1

Sędzia psg - Milan to debil jakiś. Stał, ze 3 metry i takiego faulu nie widział

0

@Beztroskii tak jest ok. Dziś mogło być 3,4. Z Bilbao nie lepiej. Ja kibicuje już ponad 20 lat. Rozpiescily ciebie czasy Leo. Zmartwię ciebie, tak nie mamy takich piłkarzy z magia. Brakuje i to bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?