tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Kogo oni kupili przed sezonem? A Szoboszlai
3
Tu karny zaraz będzie. Vs wczorajsza sytuacja na Araujo - właśnie to robi różnice.
1
@bari_94 Każdy klub jaki prowadził zawsze rozwijał. Mega trener, pewnie mnie tu zaraz pojada, ale bardziej go cenie od Pepa.
1
LVP Klopa wrócił. Mimo braku wzmocnień, znowu mocni. Jak już miałbym zmieniać Xaviego to najchętniej na Klopa, wielkim fanem tego trenera jestem, ale on chyba średnio nas lubi.
0
@Arekvip Dlatego wygrał 5 z 8 klasyków oraz zdobył Ligę i Superpuchar. No ale ok cienki, Leo mu dupsko pewnie ratował.
2
@mientusek1407 No odmładzają przecież. Linie pomocy no to już praktycznie odmłodzili. Bell, Camavinga, Czulemani, Valverde. Napad maja Mini, Rodrygio, brakuje 9-tki. Obrona środek maja jeszcze dość młodych. Brakuje skrzydeł obrony i wie tej jakości na ławce
0
@maroon zaraz po Smoleńska II i napadzie Rosji na UA
0
@Firestone nie spodziewałem się ze Dembele nie dźwignie Ligi Francuskiej.
2
@Comentateiro Wiesz co, no marsz powinien być. Tylko by nie był polityczny z walka LGBT - Narodowościowscy. Ale jakoś w nasz naród nie wierze
0
@Emhyr Na swój wiek daje radę. Ciekawe ze Yamala tu nikt nie skrytykuje o kręceniu jak piszesz
1
Ten Emery z PSG kozak jak na swój wiek.
4
@agaFCB w ich wieku dlaczego nie? Kiedy chcesz korzystać z życia?
5
@Davvd Balde w tym sezonie nie ma. W sumie to Alonso więcej pokazał w ostatnim meczu niż Balde. Nie nie jestem za Alonso, ale Balde zjechał do bazy.
0
@cuttersomething Good Luck :)
0
@AdiKingu96 Gundogan mówił o złości po meczu, a nie ze nie chcieli wygrać
2
@cuttersomething o ho kłótnia wjechala :D Zaczynasz się zastanawiać nad swoim życiem, tak tak będzie wyglądało :D
0
@Simone nie zawsze bycie lepszym to wygrana. Taka jest piłka.
0
Komentarz usunięty
1
@KamQiX A kto ma młodych uczyć, właśnie dzadki. Nie ma drużyny, nie pamietam, która samymi dziećmi coś wygrała Na to by takie mecze jak wczoraj wygrywać potrzeba czasu. Mimo takich osłabień, nie było źle. A nawet lepiej niż myślałem ze będzie. Szkoda wyniku 1-1 byłoby spoko
0
@mientusek1407 ale nie swiecilismy triumfow tak jak piszesz gdy oni mieli 18-lat.potrzeba doświadczonych i bardzo dobrych do składu. Inaczej będą porażki jak wczoraj.
0
@Criss18Barca koleś który cały czas jest na kolanach przed partia? Nic z niego nie będzie.
1
@Bartek1817 przecież Denzel cały czas chciał innych piłkarzy.
0
@Simone która? Bo xG wyższa Barcy. A to jest kluczowa, a nie strzały
0
@Simone po 2-0 jest całkowicie inny mecz.
2
@michal26 on z alkoholem kojarzę miał mega problem. Szkoda chłopa
0
@Ojciec5tkidzieci Chcesz i powiedzieć ze oraz 5 na 5-ciu się będą bić?
1
@Ojciec5tkidzieci nie wiem kto to, ale to jest tak zabawne, ze aż oglądam
0
@Ojciec5tkidzieci A to on ma jeszcze walczyć dziś?
0
Komentarz usunięty
0
Nie machnah nawet raz, kolesia co wazy 50kg. Masakra