3

@Kidd sprdl im. Znowu w głąb lasu. Koleś lata tam helikopterem i dalej go szukają. Mówi że mieli go bo chciał dźwignąć na drugą stronę obwodnicy. I spieprzył im :) dlatego ten odcinek zamknięty. Siedzi tam w lesie w końcu go znajdą.

5



Zadowolona była po :)

1

@AFA90 podpisałby się jako Sławek. To by nie usunął

11



Jak można ta ligę oglądać @FcPortoFan1999 :)

0

@bodzio10 no nie jest to pewne. Przeczytaj artykuł. Relevo potwierdziło że to Manzano jest faworytem

0

Gil Manzano faworyt do El clasico. Jak widać skowyt Madrytu jak zawsze działa. To jest żenujące

1

@AlphaNumeric szkoda ze ostatnie 6 meczy to 5 przegrali.

0

@Pedri16Future la bamba myśli że będzie 16-latkami chyba piruety robić i wygrywać po 4-0.

2

@FCBparasiempre odpal skrót meczu. Kur. Wy już naprawdę jak nie będzie 4-0 to każdy mecz tragedia. Pierwsza połowa 2 setki, Bilbao pod koniec przycisnęło. Druga połowa trzy setki, jedna wykorzystali. Łatwo nie było, Bilbao też łatwe nie jest. Ale by pisać jak to dranat to patologia już jest

2

@damianex10 Levante, 3 liga. Albo pójdzie do normalnej roboty

1

@PJ777 Czyli kiedy? Kiedy dano nam cos mimo iz nie powinno.

0

@Rewolucja123 Przyspieszyc co? Kur na Bilbao mial wracac. Nic nie przyspieszaja i nie przyspieszali wczesniej, a i tak wypada.

4



Trochę ciekawe, bo Pedri nie trenował z zespołem jeszcze. To jak ma grać?

1

Czemu nie krzyczą jak jest na ich korzyść?

0

@FCB24 yyy? Ale co oni zrobili?

0



Zaraz się skończy, rehabilitacja od nowa jak rok temu. Koleś ma 21 lat, ostatnie półtora roku można powiedzieć że ja zapomniałem jaki to talent. Niestety :(

0

@Kubix93 Pedri miał trenować z zespołem ale znowu wydłużają ile mogą powrót. I niestety jak znam życie nic to nie da. Sztab medyczny mamy słabiutki

1

@goldmetaxa ważne że swoje zdanie opierasz o argumenty.

3

@FutbolFan lata świetlne tej młodzieży do tej trójki co wymieniono. Przynajmniej na razie

0

@Kengo halloween raczej.

0

@Hajny dziś Fermin zagrał bardzo słabo. Obiektywizmu trochę mistrzu

1

@mleczkoo no nic skoro po dłuuugiej przerwie, to tak czytając czeka ciebie pewnie znowu dluuuga przerwa? Dla mnie druga połowa była spoko, przy takich brakach kadrowych.

5

@Ogorinho1974 Gavi robi świetna robotę, dlatego go nie widać. Beznadziejny to był Lopez dziś no i oriol oczywiście.

1

Ale wejście :) mega

0

@Warty dziś chcesz się w to bawić? Realy?

0

@Matix90 na pewno dzisiejszy skład jest na lm. Normalnie wszyscy srają przed tymi nazwiskami

0

@goldmetaxa i tak jest rok w rok.

0

@KrwawiaceoczyVEB bo jaracie się każdym dzieckiem, każdym. A późnij zdziwieni że te mecze wyglądają jak wyglądają

0

@fc20barca no no, tym składem?

0

@Pedri16Future jeśli to jest dogra gra. To rozumiem dlaczego gramy tak słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?