tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kidd sprdl im. Znowu w głąb lasu. Koleś lata tam helikopterem i dalej go szukają. Mówi że mieli go bo chciał dźwignąć na drugą stronę obwodnicy. I spieprzył im :) dlatego ten odcinek zamknięty. Siedzi tam w lesie w końcu go znajdą.
5
Zadowolona była po :)
1
@AFA90 podpisałby się jako Sławek. To by nie usunął
11
Jak można ta ligę oglądać @FcPortoFan1999 :)
0
@bodzio10 no nie jest to pewne. Przeczytaj artykuł. Relevo potwierdziło że to Manzano jest faworytem
0
Gil Manzano faworyt do El clasico. Jak widać skowyt Madrytu jak zawsze działa. To jest żenujące
1
@AlphaNumeric szkoda ze ostatnie 6 meczy to 5 przegrali.
0
@Pedri16Future la bamba myśli że będzie 16-latkami chyba piruety robić i wygrywać po 4-0.
2
@FCBparasiempre odpal skrót meczu. Kur. Wy już naprawdę jak nie będzie 4-0 to każdy mecz tragedia. Pierwsza połowa 2 setki, Bilbao pod koniec przycisnęło. Druga połowa trzy setki, jedna wykorzystali. Łatwo nie było, Bilbao też łatwe nie jest. Ale by pisać jak to dranat to patologia już jest
2
@damianex10 Levante, 3 liga. Albo pójdzie do normalnej roboty
1
@PJ777 Czyli kiedy? Kiedy dano nam cos mimo iz nie powinno.
0
@Rewolucja123 Przyspieszyc co? Kur na Bilbao mial wracac. Nic nie przyspieszaja i nie przyspieszali wczesniej, a i tak wypada.
4
Trochę ciekawe, bo Pedri nie trenował z zespołem jeszcze. To jak ma grać?
1
Czemu nie krzyczą jak jest na ich korzyść?
0
@FCB24 yyy? Ale co oni zrobili?
0
Zaraz się skończy, rehabilitacja od nowa jak rok temu. Koleś ma 21 lat, ostatnie półtora roku można powiedzieć że ja zapomniałem jaki to talent. Niestety :(
0
@Kubix93 Pedri miał trenować z zespołem ale znowu wydłużają ile mogą powrót. I niestety jak znam życie nic to nie da. Sztab medyczny mamy słabiutki
1
@goldmetaxa ważne że swoje zdanie opierasz o argumenty.
3
@FutbolFan lata świetlne tej młodzieży do tej trójki co wymieniono. Przynajmniej na razie
0
@Kengo halloween raczej.
0
@Hajny dziś Fermin zagrał bardzo słabo. Obiektywizmu trochę mistrzu
1
@mleczkoo no nic skoro po dłuuugiej przerwie, to tak czytając czeka ciebie pewnie znowu dluuuga przerwa? Dla mnie druga połowa była spoko, przy takich brakach kadrowych.
5
@Ogorinho1974 Gavi robi świetna robotę, dlatego go nie widać. Beznadziejny to był Lopez dziś no i oriol oczywiście.
1
Ale wejście :) mega
0
@Warty dziś chcesz się w to bawić? Realy?
0
@Matix90 na pewno dzisiejszy skład jest na lm. Normalnie wszyscy srają przed tymi nazwiskami
0
@goldmetaxa i tak jest rok w rok.
0
@KrwawiaceoczyVEB bo jaracie się każdym dzieckiem, każdym. A późnij zdziwieni że te mecze wyglądają jak wyglądają
0
@fc20barca no no, tym składem?
0
@Pedri16Future jeśli to jest dogra gra. To rozumiem dlaczego gramy tak słabo