La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

3

Romeu nie powinien w najbliższym czasie pojawiać się w ogóle na boisku. Szkoda, że Xavi nawet nie da małej szansy Casado.
Jedyny plus meczu to nareszcie bardzo dobry Balde i kapitalny Inigo.

0

@KrwawiaceoczyVEB o kolejne dziecko. :) macie prdl na punkcie każdego dziecka, każdego.

0

@tbas Casado to już nie dziecko, widziałeś choć jedno jego spotkania czy tak tylko piszesz populistyczne pierdoły

0

@KrwawiaceoczyVEB o Lopezie też tak pisałeś?

0

@tbas Nie wiem skąd odnośnik do Fermina. On akurat jest wielką niespodzianką. Pewnie nie wiesz, ale chłopak w Juvenilu nawet nie grał w podstawowym składzie, bo przegrywał rywalizację o pozycję z Iliasem i Estanisem. Później zaskakujące wypożyczenie do Linares gdzie niesamowicie odpalił, a później kapitalne tournee.
Ale dalej nie rozumiem po co tu wrzucasz Fermina...

0

@KrwawiaceoczyVEB bo jaracie się każdym dzieckiem, każdym. A późnij zdziwieni że te mecze wyglądają jak wyglądają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?