tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kaamil1910 pokażesz kogokolwiek skazanego z polityków? Twórca wraz z żoną siedzą, tyle lat i nic? A brak info ze to piramida to niekompetencje idiotow. Co i tak nie zmienia faktu że to ludzie idioci. To tak jakby winić teraz wszystkich polityków że ruchali kraj na kredytach frankowych na kredytach hipotecznych przy zerowych stopach. Gdzie tu był rząd z naglasnianiem że to ryzyko. To nie wały finansowe a po prostu brak wiedzy ludzi
0
@mcsarna to polityka, zobaczymy teraz co JKM ma na kolegów z partii
0
@Nazio_87 z tym rządem to będzie jak z Neymarem, każdy wie że się nie da, ale dziennikarze przez te dwa miesiące będą grzać temat
21
@Ls0811 Boże ale gówno post. Wielkie Amber Gold. Co ma rząd do tego że ludzie poszli do prywatnej firmy i ładowali swoje pieniądze? Jak ktoś pierd. I wierzy ze u kogoś będzie walił po 12% zysku nie wiadomo jak to nie wina rządu. A do tego Co ma rząd do tego? Amber Gold to nie Bank. Cpk realy? Nagle cały świat będzie lądował w Polsce. Na razie to w Radomiu mają 3 odloty dziennie. Cpk to wal na którym zarabia tylko kolesiostwo pis na działkach itd.
1
@barcelonaLM I w to bardziej uwierzę
0
@michal26 |To byłby koniec PSL, ludzie im tego nie wybacza. Wątpię w ta plotkę, chodź sam cały czas mówiłem ze PSL jest tykająca bomba
0
@maroon nie znajdzie jak teraz da dupy bo ludzie go nie wybiorą
0
@hayek i tak i nie. Bo on za dwa lata szuka roboty. A jak będzie głupio teraz rządził to nigdzie nie znajdzie
8
Nie wiem czy było. Ale droga @Moderacja @Redakcja poprosimy o wasz wpis na la bambie by wisiał na samej górze z gratulacjami dla @panczo ,bedziemy bić rekord like
0
@tomek8756 kwestia czasu
0
@hayek nie zablokuje opozycji. Jeśli ktoś nie pęknie, to nic nie zrobi. Tylko wydłuży
8
Nie zaskakuje mnie wygrana @panczo od dawna wiemy że tu sami eksperci każdej dziedziny. Za moment ktoś z naszych poleci na Marsa oraz wygra milionerów.
A @panczo pamietaj że wszystko zawdzięczasz la bambie. To na naszej wiedzy się wychowałeś. Nie dziękuj
3
@Jakchcesz szau tylko ludzie w tych Gucci wyglądają jak z bazaru. Ale co kto lubi
1
@michal26 trochę za późno. No ale nie wiadomo czy a jak już jak długo będzie nowy rząd. Ale konfa jeśli coś chce ugrać, musi chodź trochę skręcić w centrum. Nie może być tylko skrajna
1
@draxidox dlatego dobrze ze opozycja wygrała, ale jak pisałem ta lewica. Każda skrajność to debilizm w samej nazwie
3
@macio_944 nie trzeba, to zwykle przegrywy. Ten tekst lata od dwóch dni. I jak widać nie nudzi się.
0
@IrekPOL kiedy zaczniecie tak mocno wspierać ofiary po Bokszewikach co po Wołyniu?
0
@QQL5 bo stwierdził że żart to najlepsze dla wyznawców Sławka z Konfy. A na najlepszych trzeba się wzorować
0
@SirChuck A piszesz o?
9
@kaamil1910 z niczego sie nie wycofali. W programie było wyraznie napisane co to jest dobrowolny ZUS. I dalej to trzymaja.
0
@against_modern_football w tej konkretnej sytuacji, tak zachowujesz sie jak plebs.
0
@Kidd Czego sie po nim spodziewałeś, dla niego Polityka to jakaś gierka tik tokowa jak widać. Jest jednym z powodów spadku Konfy na koniec kampanii.
0
@against_modern_football trzeba miec IQ -50 grzejac temat ze ktos na drugi dzien nie zrobił czegoś skoro nie moze. Zostawiam temat i zyje dalej.
0
@TheNekro94 przecież to rosyjska taktyka. Chcą rozkręcić wojnę na Bliskim wschodzie między wszystkimi stronami tam.
3
@arasz1819 opozycja nic jeszcze nie zrobiła ale już źle
8
@Hubert102 jaka obietnica. Kur. Szkoda ze z żartu Mencla tak nie cisneliscie, jak ktoś może coś zrobić bez władzy? A nikt nie liczy że będzie miód z kranu leciał, ba jestem pewien że będzie trudniej. Bo trzeba zrobić nie popularne ustawy, zmieniać socjale itd. Deficyt nagle wybucha i pewnie przekracza zasady UE. Więc pis zostawił nam Grecję. Czyli to co każdy wiedział że jest. Ukrywali długi, kredyty, a teraz będziemy spłacać
0
@Rewolucja123 oznacza że mamy zjebany sztab medyczny.
0
@Rewolucja123 ile możesz i będziesz pisał te bzdury z niedoleczonym? Pedri jest wiecznie wydłużany od ponad roku, gra kilka meczy i kontuzja, Ansu musiał brać fizjo od Ronaldo i bez kontuzji, o Dembele pisaliśmy ze jego wina. Ciekawe w psg gra wszystko i bez kontuzji. I mógłbym wymieniać godzinami.
Cou uciekał do arabów się leczyć bo u nas wieczna kontuzja.
0
@Rewolucja123 sztab medyczny od dawna się ośmiesza.
6
@Criss18Barca jedni są za inni przeciw. Uszanuj że ktoś ma inne zdanie. Widzę po wyborach że walicie jadem jak walnięci. A cały czas pisaliście w kampanii jak to po z pis się naparza. A co robi prawica od dwóch dni?