- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 632 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 632 Culés
1
No i to już rzuca pewne informacje na atak na szpital. Dowody przedstawione wskazują wyraźnie na Hamas. Tylko dlaczego strona Izraelska przedstawiała stare nagrania z neta jako moment ataku i usuwali twitty wskazujące na akcje IDF.
0
@BorzyKrzys Hamas zabił swoich obywateli, a ludzie atakują Izrael za zbrodnie wojenną?
6
@TheNekro94 Ludzie zawsze szybciutko wydają widoki na podstawie domysłów. Zwłaszcza w internecie.
1
@KamQiX A jak wjedzie jeszcze montowanie materiałów przez AI na szerszą skalę to będzie większe pole manipulacji przez internet.
0
@TheNekro94 przecież to rosyjska taktyka. Chcą rozkręcić wojnę na Bliskim wschodzie między wszystkimi stronami tam.
5
@BorzyKrzys uważasz że w tym kurniku mogło być kilkaset osób? Izrael za holokaust Palestyńczyków jest teraz w ogniu krytyki zatem dzisiaj pewnie będzie wylew pseudo ekspertów, filmów czy głosówek dowodzących że to nie oni zamordowali kilkaset osób. NEXTA już nie raz skompromitowała się podając fejk newsy związane z wojną na Ukrainie, zatem ja bym wstrzymał się z osądami. Na dzień dzisiejszy jedyne co jest pewne że jeśli Izrael z taką agresją będzie działał w Strefie Gazy to liczba ofiar cywilnych do końca miesiąca będzie porównywalna z 1.5-roczną wojną na Ukrainie.
PS: polecam korzystanie z egipskich lub algierskich VPN'ów - nie ma filtrowanych materiałów w tamtego regionu.
1
@JarekS Przecież ja nie napisałem, że to na 100% robota Hamasu tylko, że przedstawione dowody na to wskazują. Ja nie wierzę żadnej ze stron, bo to zamordyści. Oczywistym jest fakt, że Izrael zabije więcej ludzi niż Hamas. Już o tym pisałem na samym początku, gdy ogłosili "krwawy odwet". Pisałem też o wojnie informacyjnej, gdzie tak naprawdę można dowolnie sterować przekazem, co już udowodniono kilka razy.