La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1056 Culés

16

Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu by jakkolwiek nieudolnie CR nawiązał tę walkę, a Scaloni z Messim na luzie odpoczynek, bo i tak ma 5 bramek, a nawet jakby nie miał to i tak luz, bo przecież MŚ 2022 i już nic nie trzeba :v

1

@macio_944 Bo Ronaldo wrócił, a Messi jeszcze nie.

3

@Dari0G Poza tym Ronaldo gra z kontuzjom i jest skszytłowym

3

@macio_944 i jest tYtAnEm PrAcY

6

@macio_944 Nie musi, on to robi bo tak chce. Podobno po mundialu odchodzi z kadry i idzie do Al Nassr. XD Krystian ma immunitet na grę do 50 roku życia. Może i potężnych źródel na ten temat nie było, ale brzmi to realistycznie


3

@michal26 MaSzYnA!!!111

@heniusss No wiadomo... ja też nie gram w reprezentacji Portugalii, Hiszpanii czy Francji BO TAK CHCE.

2

@heniusss no jezeli idzie do Naserów to to by tłumaczyło dlaczego juz podlizuje sie Ronaldo nie ściągając go @Encore @mekston

3

@macio_944 ale tak zupełnie poważnie, to jest to po prostu smutne xD
Żal mi tych wszystkich piłkarzy pokroju Bruno..

Ja mam swoją teorię, że CR7 będzie grał na kolejnym mundialu, bo w Portugalii on się będzie odbywał.
Na tym mundialu, to oni nie dojdą nawet do ćwierćfinału. Czeladnik już nic nie strzeli. Sam sobie to robi...

1

@macio_944 No, ale to Twoja decyzja, a nie trenera. Swoje w karierze zrobiłeś, trzeba dać się młodym wykazać
@barcelonaLM Takie plotki chodzą, czy jest to prawda - nie wiem. :D Pewnie taki kontrakt może dostać, że woli kadrę poświęcić

2

@michal26 Już to widzę jak będzie grał... Teraz się porusza jak inwalida i jest powoływany za nazwisko. Jego czas w kadrze się skończył po ostatnim Mundialu. Teraz sztucznie to przedłuża.

1

@macio_944 People forget man… Ronaldo was a pregnant goalkeeper at Manchester United

0

@daniel32778 wspomnisz moje słowa za 4 lata xD

Ja mam nadzieję, że on zakończy karierę w reprezentacji po tym sezonie, ale to musi być normalny trener..

2

@michal26 On już powinien skończyć karierę po Katarze, a najpóźniej po ostatnim EURO. Niszczy tylko swoją legendę i potencjał tej kadry. Porusza się jak obce ciało i sporo gorzej niż Lewandowski w ostatnim sezonie w Barcelonie. W sumie to w porównaniu do niego to Lewy wiedział co robi. Było to widoczne na ME i teraz jeszcze bardziej. Ronaldo ma taki status w Portugalii jak Messi w Argentynie, ale Leo się broni sportowo i dalej jest najlepszym piłkarzem kadry. Jak zrobi, tak jak mówisz że po tych MŚ nie zakończy karierę i będzie się jeszcze wpychał na ME 2028 i MŚ 2030 to tylko zniszczy swoją legendę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?