La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

0

W sumie tak jak spojrzeć z perspektywy firmy, to jeżeli w klubie uważają, że potrzeba nowego, lepszego lub Kolejnego trenera od przygotowania fizycznego, to nie jest zabawne, że publikują na portalu jakimś, tylko normalne. Ja chyba 2 lata temu widziałem na jednej stronie, że City szukało (Manchester) jakiegoś gościa do sztabu (to było dawno temu) i nawet kwota zarobkowa była podana (nie pamiętam dokładnie, ale była w 5-6 figurach).

0

@Rewolucja123 sztab medyczny od dawna się ośmiesza.

0

@tbas To są kontuzje mięśniowe, które się nawet nawracają. Jeżeli dopuszczają niedoleczonego w 100% do gry, to kolejne kontuzje są ich winą, ale bardziej bym wskazał na sztab przygotowania fizycznego, który nie pomaga piłkarzom uodpornić się na kontuzje.

0

@Rewolucja123 ile możesz i będziesz pisał te bzdury z niedoleczonym? Pedri jest wiecznie wydłużany od ponad roku, gra kilka meczy i kontuzja, Ansu musiał brać fizjo od Ronaldo i bez kontuzji, o Dembele pisaliśmy ze jego wina. Ciekawe w psg gra wszystko i bez kontuzji. I mógłbym wymieniać godzinami.
Cou uciekał do arabów się leczyć bo u nas wieczna kontuzja.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas Podajesz przykłady Ousa, Pedriego, a teraz zwróć uwagę, że u nich to mięśniowe były problemami i to powtarzające się. Oznacza to tylko dwie rzeczy, to co wyźej napisałem lub źle wzmocnione mięśnie, aby się uodpornić na odnowienie kontuzji i inne. Cou, czy Ansu to byĺy kontuzje kolan za to, a nie mięśniowe.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 oznacza że mamy zjebany sztab medyczny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?