0

@Azi Możesz mieć wpadki, ale dziś trzeba było wygrać ze 159 drużyna Fifa :D Sory, ale tu nie ma usprawiedliwienia, co było się tu nie liczyło, wystarczyło wygrać. W Mołdawia grał piłkarz Puszczy kurwa chłopie

0

Widzę Ansu w formie. Statystyki o fizys, jakby go na boisku nie było

0

Haha :) Czemu on to tak strzelał :D Ale kabaret. Dzieje się to co musi się dziać i będzie się działo. Nie ma nowego pokolenia, słabiutka kadra, nazwiska itd. Tyle w temacie, każdy mecz to mordor, męczenie się, młodzi jakości to nie maja. Żyje się dalej

0

Ważne , ważne nasz kapitan nam pomaga. Przecież opaska jest najważniejsza słyszałem :D

1

@Azi wystarczyło tu dziś wygrać i z Czechami. Więc nie masz racji

0

Dla nas remis tu to koniec z awansem?

1

@michal26 Przecież go wszyscy wyżywają. Więc Lewy zbędny jest wg. fachowców.

1

@barcelonaLM Pisze to od 2 tygodni. Ale jeśli utrzyma się wynik 3d i spadnie pis z 1% bo uważam ze spadnie. To aż tylu nie przekupią

0

@tomek8756 I już się zaczyna :)

0

No w końcu ile można.

0

@michal26 Bo tak będzie. Ale raczej PIS traci niż zyskuje. Tak myślę

0

@barcelonaLM Mówiłem, że będzie próba. Zobaczymy

0

@require A co Lewica? Ko nie potrzebuje Lewicy, przynajmniej na razie.

0

@PatrychoO Watpie by Lewakow dorzucili do koalicji. Oby nie

9

Komentarz usunięty

1

tu tez ciekawe, pytanie czy nie bardziej prawdziwe

Swoje własne badanie przeprowadziła także Ogólnopolska Grupa Badawcza. Jego wyniki zostały opublikowane o godz. 21.00.
Wybory parlamentarne 2023. Exit poll OGB
Prawo i Sprawiedliwość - 33,5 proc.
Koalicja Obywatelska - 31,4 proc.
Trzecia Droga - 13,9 proc.
Lewica - 9,8 proc.
Konfederacja - 7,7 proc.

0

@PatrychoO a co to za różnica ? PIS z Konta to 210 głosów vs 250

1

Jak to dobrze ze bez kapitana Lewego. On bloker mocny był

0

No Orlik to jest :) Ja prdl ale zjazd, tu nie ma nic zespołowego :D Wszystko przypadek

0

@Lisek Konfa zadowolona?

0

@michal26 nie wiem ile i czy aż 4% dzięki frekwencji.

0

a tak swoją droga, nasi grają straszna padane. Masakra

0

@koksik2700 A czym się różni 3d od tej dwójki co wymieniłeś?

2

@Kgorecki2500 Konta myślę ze z 1% nadrobi. Oni zawsze na exit polu tracili vs końcowy wynik.
Ale moim zdaniem Petru, Korwin i sam Mentzen zabrali z 4%. resztę frekwencja bo jednak jest rekord

0

@tomek8756 jak to komu, sam powiedział ze wpierw partii która wygrała

1

@michal26 I co podali dokladnie takie same wyniki

0

0

@GeneralXavi ja oglądam te co do prezydentury i do parlamentu. Tam były poprawne te wyniki. Te z 19 zaskakują nie ma co

0

@Nazio_87 nie dość że dzieci się napracował z dziadkami, wywalili go z listy, dostał fuchę za 140zl w komisji, to teraz 0,5mln mu grozi hehe

1

@arasz1819 na niektórych wsiach pewnej partii jest takie ryzyko. Tam nieboszczyki zagłosują, a niektórzy to nawet nie będą wiedzieć że głosowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?