- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1807 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1807 Culés
5
Przekroczyliśmy 80% sprawdzonych komisji obwodowych. Zmiany procentowe zaczynają lekko hamować, ale z ciekawych rzeczy, jest wrażenie, że Lewica lekko odbija. Konfederacja utrzymuje się na w miarę podobnym poziomie, ciągle powyżej 7%. Wynik TD stabilizuje się w okolicach 14,5%, a różnica między PiS i KO ciągle maleje. PiS na ten moment ma poniżej 200 mandatów, a Konfederacja walczy, żeby nie mieć mniej, niż 20. Jeśli te wyniki utrzymałyby się na podobnym poziomie, opozycja mogłaby liczyć na około 243-245 mandatów.
PiS - 36,72%
KO - 29,41%
TD - 14,45%
Lewica - 8,39%
Konfederacja - 7,22%
12
@Johnnie_Walker najlepiej gdyby lewica nie była potrzebna do koalicji. Ale niestety będzie
0
@Johnnie_Walker zagranica nie liczona , warszawa dużo jeszcze jest nadzieja na wzrosty opozycji
1
@tbas Ja widać Polacy uznali,że Lewica jest potrzebna.
2
@gumaz patrząc na sondażowe wyniki z zagranicy + niedoliczone duże miasta, liczę na to, że PiS skończy mając 36% lub nawet trochę mniej. KO podejrzewam, że będzie miało ostatecznie w okolicach 30,5-31%. TD wychodzi na to, że więcej, niż się spodziewano i powyżej 14% już jest bardzo możliwe. Pytanie czy Konfa spadnie w okolice tego co mówił Late Poll czy się utrzymają ponad 7%, a Lewica na miastach pewnie jeszcze zyska, ale też chętnie widziałbym ich na 8% lub nawet trochę mniej.
0
@Johnnie_Walker Lewica odbija, to takie trochę...nadużycie. oni od rana z 10% OKW to mieli 8,1% a teraz 8,39%. Przyrost o 0,3 p.p. na przestrzeni aż 70% komisji, to nie wiem czy to jest odbicie :)
Za dużo się już nic nie zmieni. Stanie na PiS 36%, KO 30%, TD 14,5%, Lewica 8,45% i Konfa 7,2%
0
@tbas niestety gdyby szli w dół a nie w górę, to by nie byli potrzebni...ale że idą w górę, to te kilka mandatów więcej będą mieć.
0
@Johnnie_Walker słucham. Które duże miasta zostało powyżej 25%?
0
@michal26 mówiąc, że odbijają miałem na myśli, że od kilku godzin szli w dół, aż zakręcili się w okoli 8,2%, a teraz mają 8,39%. Drobne, ale odbicie. Jeśli im wzrośnie do 8,5-8,6% to to może być dodatkowy mandat czy nawet 2.
0
@michal26 chociażby Warszawa sprawdziła dopiero 61%
0
@Johnnie_Walker no wiesz. Niby tak, ale nie wzrośnie im do 8,5
1
@michal26 Pewnie nie, chodzi mi tylko o to, że już szło w stronę 8%, a jednak zawrotka i lekko odbiło, przez co bliżej im do 8,4%, niż 8. A kolei konfederacja zatrzymuje się powoli w okolicy 7,2%, więc nawet jeśli im trochę spadnie do 7,1% to jest to wynik na pewno lepszy, niż to co usłyszeli na początku.