- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1169 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1169 Culés
0
No ludzie, no obejrzyjcie skrót.
Brak karnego, czyli to co pisałem przed meczem, Manzano zrobi tak że karnego nie gwizdanie i nie na camavindze nie było karnego. Plus nasze słupki. A teraz zobaczcie na gole. TS pierwsza bramka jego konto, druga Modric przyjmuje źle, wpada na Angola. Ogólnie rm do 70 minuty jedyny pomysł, strzał z 30 metrów druga przecież Nie no to nie był mecz nawet na remis RM. Tak bywa. My zdobyliśmy mistrzostwo wygrywając mecz w którym nie byliśmy lepsi, dziś brak dobicia rm spowodował porażkę. Ale tak Xavi out. Piłka nie zawsze jest sprawiedliwa. Idziemy dalej, potrzeba powrotu Pedriego i FDJ
0
@tbas Gol na konto Gaviego i Marca. Gavi opuśćił pozycję i wybił w stronę piłkarza Realu. Od początku stał przy Bellim.
0
@Rewolucja123 zobacz ze nikt nic nie napisze. Porażką to porażką, to nic ze wcale nie był zły styl. wszystkich sprzedać. :D Kibice Barcy to mem
1
@tbas Ja teraz odtworzyłem sobie to i zobaczyłem kto stał przy Angliku. Był to Gavi. Uwielbiam jego pracę, ale czasami przesadza...
0
@Rewolucja123 nie da się zagrać mistrzu zawsze perfekcyjnie przy każdej akcji. To dziecko jeszcze. właśnie takimi meczami staje się lepszym piłkarzem. Dlatego tak bardzo potrzeba nam piłkarzy do środka. Dziś grali dzieciaki plus Gundo. W RM kolesie którzy wygrali nawet nie wiem ile razy LM + Czulemani za 100baniek, Camavinga, i Angol chyba obecnie najlepszy pomocnik świata. A nas Oriol z Girona za 5 baniek w ratach na 30 miesięcy
0
@tbas To też fakt.