La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1669 Culés

1

Nie jestem pewien, która mnie bardziej wkur. Sabalenka czy Kostecka. Mam wrażenie ze zawsze oglądam inny mecz niż ona, nie lubię jak komentuje.

1

@tbas Ten mecz komentowała Jans-Ignacik

2

@adi7adi8 No to obie już mnie irytują :D

0

@tbas a dla mnie świetna komentatorka .Pamietam ją jeszcze jako zawodniczkę jak grala w turniejach Warszawie sympatyczna osoba z dobrym glosem zna się na rzeczy.Jans też jest spoko ,choc inny typ komentatorki.

0

@Borneo mnie irytują obie. Zdecydowanie bardziej wolę Marka Furjana. Kolesie się dobrze słucha i zawsze mówi jak jest w tym z czego wynikają błędy itd. A kobitki to prdl głupoty zazwyczaj. O komentowaniu Igi nie wspomnę, choćby zaserwowala w niebo to powiedzą że jest ok.

0

@tbas nie przesadzaj plus ich jest wiarygodność.Są tenisistkami znają ten swiat bardzo dobrze łatwiej im wejść w glowę tenisistek niż facetom do których też nie mam i chętnie poslucham.Mnie one nie przeszkadzają.O ile z kostecka jest ok to jans się poprawiła bo faktycznie ba piczątku trochę irytowała.W tej chwiki mnie nie przeszkadza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?