tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cris27 czyli kto płaczę? Skoro gdy ktoś zacznie? Widziałeś bym ją zaczął dyskusje i placz? Ja pisze ze nie rządzą. Stara ciebie też rozlicza za jakość bzykania przed? I śmigaj na marsz bo się spóźnisz.
1
@cris27 jedyny kto tu płaczę to ty. A teraz biegusiem na marsz śmigaj dzieciaku.
0
@Barcasub Tyle co konfederacji, jedni i drudzy nie rządzą
0
@DonAndresFCB który większość odcinków ma nie o sporcie :)
0
@Roobo a powiedzieli ze zmienili?
1
@koksik2700 a skąd ma wiedzieć że nagle deficyt rośnie razy dwa? Co oni wróżki? 200mld kur. Z 92. Jak tobie to różnicy nie robi to znaczy że nie masz pojęcia o czym piszesz.
7
@BorzyKrzys może gdyby pis po wyborach nagle nie dodał że w bgt brakuje oprócz 100mld,to kolejne 100mld i to tylko w rok. Niesamowite jest to w tym kraju swoją drogą. 200mld deficyt bgt. A wiecznie krytykuje się koalicję, która nawet minuty jeszcze nie rządziła. A nie tych co do tego doprowadzili. Debilny kraj
0
@RosjaninBut przecież tu nie ma nic. Zwykle haselko, jaka to kasa do zgarnięcia. Ale to że cpk wybudujesz za miliardy, a już gruba kasa zmarnowana nie znaczy że nagle udziały wystrzela. Kwestia biznes planu, ile wydamy i kiedy zacznie się zwracać. Ktoś kiedyś pokazał? bo inaczej to haselka.
2
@michal26 akurat tu dobrze ze nie weszli do koalicji. Jeszcze jakaś ustawę by dostali.
6
@Nazio_87 I słusznie, jechany jest jak szmata przez wiernych kibiców Polski. Więc powinien zrezygnować
4
@Emhyr w meczu w ogóle nie strzelają
2
@Pedri16Future ostatnio? Myślisz że nie było tego 10,20,30 lat temu? Powiem Ci ze zawsze to było, były grupki szaleje czy w podstawówka czy liceach. To nie jest nic nowego, zasady szkoły tyle.
2
@TR3YWAY tragedia. Wiesz co, tak jest w klubach od wieków. Ale może ty w jaskini siedziałeś
0
@Pressinho czyli o wszystkim tylko nie o sporcie. Co kto lubi, pewnie jego kanał będzie miał znacznie lepsza oglądalność niż Borka
2
@A4ron bo on nie robi nic o sporcie. Wszystko to politycy, oraz inne osoby, aferki, świat jest taki że piłka stała się nudna, kibiców coraz mniej, a afery kochają wszyscy
11
@TR3YWAY Powinien walnąć smutny fimik o depresji itd. A najlepiej z chaty nie wychodzić
0
Balde to forme dostosował do Alonso. Niestety i znowu mamy mega problem na tej stronie.
3
@Warte Dostała kapitał oraz Marke Roberta, a reszte wypracowała sama. To tez jest umiejetnosc
0
Fati gra na 10-ce?
0
@michal26 coś takiego było :p obejrzę z ciekawości
0
@Emhyr pokazywał to we Francji. Nie rozumiem czemu zawsze wtedy Pep sobie na spokojnie ściąga. Nas nie było stać i to rozumiem, ale inni
0
@barcelonaLM nawet nie ma co porywnywac Felixa z Sane. Sane jest kozakiem, nie wiem czemu Pep zrezygnował i oddał za bezcen
0
@michal26 mogłeś coś zdradzić by zachęcić :)
0
@lntrowertyk kompletna bzdura. Oriol był na samym końcu łańcucha pokarmowego Xaviego. Sprowadzili kogo mogli.
1
@Emhyr wiedzę ma, umiejętności ma. Pytanie czy ma inny pomysł niż obecnie. Bo wszyscy zrozumieli jak grać z Barca i każdy mecz to mordęga. Wystarczy presowac, grać 4,5 obrońcami, ciasno trzymać linie. I Barca nie istnieje w ataku, a w kontrach rywal jest wiecznie 1:1 z naszymi.
0
@Emhyr Xavi uważa że zespół dobrze gra. Więc polemizowałbym co do jego trzeźwego umysłu
0
@JEZOZWIERZ oni wolne do niedzieli pewnie. Zmęczeni
2
@zadafcb uf jak dobrze ze teraz Czarnek był. Prawdziwy mistrz edukacji
0
@Emhyr z taką grą Bary jak wczoraj i tak wystarczy
1
@Barcaa12 wiem, ale pytanie jak długo zespół jest w stanie wytrzymać jaka intensywność