0

@cris27 czyli kto płaczę? Skoro gdy ktoś zacznie? Widziałeś bym ją zaczął dyskusje i placz? Ja pisze ze nie rządzą. Stara ciebie też rozlicza za jakość bzykania przed? I śmigaj na marsz bo się spóźnisz.

1

@cris27 jedyny kto tu płaczę to ty. A teraz biegusiem na marsz śmigaj dzieciaku.

0

@Barcasub Tyle co konfederacji, jedni i drudzy nie rządzą

0

@DonAndresFCB który większość odcinków ma nie o sporcie :)

0

@Roobo a powiedzieli ze zmienili?

1

@koksik2700 a skąd ma wiedzieć że nagle deficyt rośnie razy dwa? Co oni wróżki? 200mld kur. Z 92. Jak tobie to różnicy nie robi to znaczy że nie masz pojęcia o czym piszesz.

7

@BorzyKrzys może gdyby pis po wyborach nagle nie dodał że w bgt brakuje oprócz 100mld,to kolejne 100mld i to tylko w rok. Niesamowite jest to w tym kraju swoją drogą. 200mld deficyt bgt. A wiecznie krytykuje się koalicję, która nawet minuty jeszcze nie rządziła. A nie tych co do tego doprowadzili. Debilny kraj

0

@RosjaninBut przecież tu nie ma nic. Zwykle haselko, jaka to kasa do zgarnięcia. Ale to że cpk wybudujesz za miliardy, a już gruba kasa zmarnowana nie znaczy że nagle udziały wystrzela. Kwestia biznes planu, ile wydamy i kiedy zacznie się zwracać. Ktoś kiedyś pokazał? bo inaczej to haselka.

2

@michal26 akurat tu dobrze ze nie weszli do koalicji. Jeszcze jakaś ustawę by dostali.

6

@Nazio_87 I słusznie, jechany jest jak szmata przez wiernych kibiców Polski. Więc powinien zrezygnować

4

@Emhyr w meczu w ogóle nie strzelają

2

@Pedri16Future ostatnio? Myślisz że nie było tego 10,20,30 lat temu? Powiem Ci ze zawsze to było, były grupki szaleje czy w podstawówka czy liceach. To nie jest nic nowego, zasady szkoły tyle.

2

@TR3YWAY tragedia. Wiesz co, tak jest w klubach od wieków. Ale może ty w jaskini siedziałeś

0

@Pressinho czyli o wszystkim tylko nie o sporcie. Co kto lubi, pewnie jego kanał będzie miał znacznie lepsza oglądalność niż Borka

2

@A4ron bo on nie robi nic o sporcie. Wszystko to politycy, oraz inne osoby, aferki, świat jest taki że piłka stała się nudna, kibiców coraz mniej, a afery kochają wszyscy

11

@TR3YWAY Powinien walnąć smutny fimik o depresji itd. A najlepiej z chaty nie wychodzić

0

Balde to forme dostosował do Alonso. Niestety i znowu mamy mega problem na tej stronie.

3

@Warte Dostała kapitał oraz Marke Roberta, a reszte wypracowała sama. To tez jest umiejetnosc

0

Fati gra na 10-ce?

0

@michal26 coś takiego było :p obejrzę z ciekawości

0

@Emhyr pokazywał to we Francji. Nie rozumiem czemu zawsze wtedy Pep sobie na spokojnie ściąga. Nas nie było stać i to rozumiem, ale inni

0

@barcelonaLM nawet nie ma co porywnywac Felixa z Sane. Sane jest kozakiem, nie wiem czemu Pep zrezygnował i oddał za bezcen

0

@michal26 mogłeś coś zdradzić by zachęcić :)

0

@lntrowertyk kompletna bzdura. Oriol był na samym końcu łańcucha pokarmowego Xaviego. Sprowadzili kogo mogli.

1

@Emhyr wiedzę ma, umiejętności ma. Pytanie czy ma inny pomysł niż obecnie. Bo wszyscy zrozumieli jak grać z Barca i każdy mecz to mordęga. Wystarczy presowac, grać 4,5 obrońcami, ciasno trzymać linie. I Barca nie istnieje w ataku, a w kontrach rywal jest wiecznie 1:1 z naszymi.

0

@Emhyr Xavi uważa że zespół dobrze gra. Więc polemizowałbym co do jego trzeźwego umysłu

0

@JEZOZWIERZ oni wolne do niedzieli pewnie. Zmęczeni

2

@zadafcb uf jak dobrze ze teraz Czarnek był. Prawdziwy mistrz edukacji

0

@Emhyr z taką grą Bary jak wczoraj i tak wystarczy

1

@Barcaa12 wiem, ale pytanie jak długo zespół jest w stanie wytrzymać jaka intensywność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?