- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1139 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Kessie
13
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1139 Culés
1
Porównywanie Lewego do Ferrana nie ma na celu potwierdzić jak dobry jest Ferran tylko jak słaby jest Lewandowski od którego ten drugi jest od niego po prostu lepszy aktualnie.
Pokazuje to jak dramatycznie jest obsadzona u nas pozycja numer 9.
Ferran nigdy topowym napastnikiem nie będzie,niech będzie na poziomie solidnego zmiennika (moim zdaniem aktualnie jest takim) i będzie dobrze.
Dziewiątką potrzebna na już, oby ten Roque wypalił.
7
@Roobo Lewy nie jest słaby. Jemu potrzebni są dogrywajacy. Będzie Pedri, De Jong i Gundogan za nim a także Felix i Yamal z boku, to Lewy będzie błyszczał.
0
@Roobo aż tak słabo Lewandowski zagrał?
0
@michal26 Przecież niejednokrotnie grał z większością z nich równocześnie i było to samo, może miał pojedyncze przebłyski ale to za mało zdecydowanie.
0
@Roobo no a jakoś średnia G+A/mecz należy do ligowej czołówki
1
@Kessie kompletnie nie widoczny. Prawda też jest taka, że wywalczył wolnego na 16 metrze, ale...sędzia nie odgwizdał...
Ogólnie nie miał kompletnie żadnej okazji...
2
@michal26 skrzydła nic nie grały, rozegrania wgl nie było zero jakichkolwiek podań do snajpera, wina Lewego
1
@michal26 Średnia G+A nie oddaje jego gry koszmarnej gry.
To że jest często niewidoczny to najmniejszy problem.
Lewy potrafi dusić nasze akcje w zarodku przyjęciami na kilka metrów, przetrzymywaniem za długo piłki czy niedokładnymi podaniami.
Mówisz że liczby z czołówki?
A kto tam jest w tej czołówce?
Żadni wybitni napastnicy.
Większość to są skrzydłowi lub pseudo napastnicy jak Griezmman czy Bellingham.
2
@Roobo Lewy jest od strzelania goli, a nie od pięknej gry. A dzisiaj nikt mu nie dogrywał, to jak miał grać?
0
@Roobo lewy jest świetnym gościem do wykańczania sytuacji w polu karnym. Tylko odkąd tu przyszedł, ktoś mu chyba powiedział, że może rozgrywać akcje a potem ją wykańczać, a on w to wierzy :D nie dość, że rozgrywającym to on nie jest, piłka często mu odskakuje, to brakuje go potem w polu karnym, gdzie powinien być
0
@michal26 Od strzelania bramek a strzelił tylko 23 bramek w poprzednim sezonie w lidze, coś słabo jak na topowego napastnika który miał odbierać ZP rok wcześniej???
Zobaczymy jak w tym sezonie sobie poradzi ale nie wydajemy mi się by było lepiej.
Ja nie oczekuje efektownej gry od niego tylko efektywnej, niestety nie da się o jego grze tego powiedzieć.
Podstawowe elementy u niego szwankują.
Jakby był tylko niewidoczny i notował te liczby to bym nie miał pretensji ale to tak nie wygląda.
Liczby nie wybitne a gra koszmarna która wpływa na cały zespół, płynność gry i konstruowanie akcji.
0
@Roobo gdzie pomocnicy grali gówno w drugiej połowie sezonu. Łącznie Lewy strzelił 33 gole i zanotował 8 asyst w 46 meczach. Daje 41 G+A /46 meczów. Prawie 1 na mecz. Jest to świetny wynik. To jest przysrywanie się o byle gówno, bo chcecie, by grał jak Suarez a prawda jest taka, że to zawodnik jak np. Ibrahimović. Znajdzie się w polu karnym, zastawi, strzeli, karne i wolne też wykona, a i dograć potrafi jak trzeba, ale nie będzie dryblował rywali, nie zagra kombinacyjnie. Do niego trzeba się dostosować. Bayern i Borussia to zrobiły i uważam, że Barca też powinna. Lewy się nie zmieni, a prawda jest taka, że to najlepsza "9" w XXIw. A przynajmniej TOP5
0
@zmiana_plana na prawdę myślisz że ktoś tu dzieciaki skrytykuje? Przypomnieć ci czasy amigosow, zawsze jechanie, cokolwiek by nie było.