La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

2

Real w takim stylu może przepchać mecze bo to Real, nic nowego, nic wyjątkowego, oni potrafią wrzutkami wygrać CL, a Barca to Barca, i kibice z całego świata oczekują ładnej kombinacyjnej gry, dominacji, pomysłu na boisku a nie chaosu i skopiowanie stylu Białych z Madrytu

0

@goldmetaxa bo dzieciarnia się przyzwyczaiła do ery Leo. No nie ma tu Iniesty, Leo, Suareza itd. Ludzie tego nie rozumieją. Na siłę z każdego dzieciaka po jednym meczu robi się wielka gwiazdę. Za chwilę to Xavi 15-latkami będzie grać bo takie parcie. Dlaczego w najlepszym klubie wg. La bamby pod wodzą najlepszego trenera nie ma nikogo poniżej 20lat? A w Barcie muszą być? Chcemy dzieci to będą takie mecze, bo dzieciaki potrzebują doświadczenia.

0

@tbas Ponieważ City ma pieniądze i może sobie kupić po dwóch klasowych zawodników na pozycję, a my tych pieniędzy nie mamy, dlatego jest takie parcie na młodych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?