La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 866 Culés

konto usunięte

1

Nie wiem czy ktoś widział karnego dla PSG ale Szymkowiak chyba posmarowany bo wg przepisów taki karny nie powinien być podyktowany.

1

@Emhyr Tez tak mysle, wpierw klatka piersiowa byla. Ale Marciniaka by zjedli jakby nie gwizdnął.

konto usunięte

2

@tbas Zawsze mowili ze jak jest ciało ręka to nie ma a teraz dyktuje XD

0

@Emhyr No jak? Chłop miał rękę praktycznie na wysokości barku. To, że od klatki się odbiło najpierw ma małe znaczenie, bo zanim doszło do kontaktu z klatką, to ręka była już w powietrzu.

6

@Emhyr te zasady są tak pokręcone i tak często się zmieniają że już chyba nikt nie wie co jest karnym a co nie

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Ma znaczenie. Zawsze mowili ze jak piłka odbija się od ciała a potem od ręki to ręka się kasuje bo nie jesteś wstanie tej ręki zabrać

1

@Rewolucja123 No ale jakby nie odbiła się od tułowia to nie trafiła by w ręke.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?