tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LatajacyHolender No napisałem, ze Flicka nie chce. Jaka to gwarancja? W jednym klubie odpalił, tyle. U nas jest jeden najwazniejszy aspoekt, kazdy z tych panów musi podpisac umowe na 3-4 lata + sztab + rozwiazanie obecnego. My na Fizjoterapeute nie mamy, a podpiszemy kontrakt z nie pewnym trenerem bo w młodzieżowce sobie poradził.
3
@cris27 No ale jednak trzeba powiedzieć, że ten Angol jest diablesko skuteczny. Sympatia sympatia, ale robi różnice w RM.
0
@Tabaluga37 Czyli jedno i drugie to inwestycja tu i tu masz jasna informacje, że możesz stracić. Jak lud głupi to nie wiń rządu.
2
Ktos kto robi roznice w druzynie. Bardzo taki grajek by sie przydał, tylko, że my ponad 100 baniek nie mamy niestety.
0
@Tabaluga37 Jedna z najwiekszych. 90 innych z Pisu masz z wieksza skala. O skokach i ogrmnej kasie nie wspominajac. Nie wiem czy wiesz ale ZUS to piramida finansowa. BTC to instrument finansowy. To inwestycje, w regulaminie masz informacje ze mozesz stracic.
3
@P33ck lepiej by inter wygrał. Mówię o naszej perspektywie
1
@Mario96w Amber Gold mi styka w tym komejtarzu. To tak jakby mieć pretensje ze kupiło się kryptowaluty i straciło hajs. Wina PiS. Głupota ludzka, prywatna spółka wina rządu. Ile ty miałeś lat gdy ta niby afera wybuchła?
@adamLeo66 najwazniwjszy argument, nowe mordy. No bo nowe znaczy lepsze prawda.
0
@LatajacyHolender to oprócz sevilii gdzie zrobił karierę. Bo ja nie mam kandydata, zmiana w połowie sezonu na kogoś by tylko zmienić Xaviego to debilizm
0
@Barcasub no ale jednak Barca miała kilogramy sytuacji. Bardzo rzadko się zdarza by zespół miał aż 4xg. Normalny zespół z piłkarzami w ofensywie w formie by tu 5 im wjechał
0
@bartekvisca zobacz jak Gundo słabo gra w reprezentacji. Potrzebny jest zespół, Gundo u nas pogubiony, raz defensywny, raz ofensywny. Ja nigdy nie wiem jaka jest jego pozycja, co bardzo dobrze widać było wczoraj
1
@Rewolucja123 Jak średnio wypowiedzi Leo lubię tak powiedział raz dobrze. Jeszcze przyjdą czasy gdy wszyscy zrozumieją jak dużo zrobiła tamta ekipa. Obecnie w naszej kadrze, kompletnie nie ma ani jednego wirtuoza. Jedyny z dryblingiem 16-latek to jest kpina
0
@LatajacyHolender yyyy ty na poważnie czy to jakiś troling? Lopategi został wyjaśniony w poważnym klubie, Zidane wlazł za niego i w pół sezonu posprzątał.
4
Fdj cały mecz dramatycznie pogubiony, kompletnie zero agresji. A zobaczcie na końcu Rafe, sobie poszedł i się paczy. Kur. Co tu się dzieje w defensywie to ja nie rozumiem
0
@Rl9k1nG podobno lubi Berlin kebab
0
@LatajacyHolender nie bo Sevilla a Barca to inny świat, o czym w RM się przekonał. Czekać do końca sezonu, tu musi być ktoś ala Klopp a nie wynalazki co sobie radzą w słabych klubach.
0
@LatajacyHolender no i po Realu poszedł gdzie? Przypomnij co zdobył.
0
@ikar34 no no. Jak to dobrze ze największy rywal do tego najlepszy zespół lm. Nie ma w ogóle hiszpanow, a ma wyniki. To że raz szkółka wybuchła nie znaczy że się powtórzy.
0
@ikar34 uf jak dobrze ze Hiszpanie wczoraj bardzo dobrze.
0
@michal26 Fdj w obronie to kryminał. Truchtal w akcjach Girony. Wczoraj to był przykład co się stanie gdy wszyscy pomocnicy i napastnicy usłyszą taktykę, na nich. Taki wesoły futbol.
0
@karolup Bo za Koemana byli jeszcze gorzej. Tu trzeba dotrwać w top 4 w LL i liczyć na kasę w Lm. Po sezonie już niech zmieniają, obecnie jeśli nie jest to ktoś w stylu Klop to nie zmieniać.
3
@Kuba_1 A zobacz jego wyniki w 2 poprzednich sezonach, po tygodniu byście go na taczkach wywieźli. Prowadzenie Girona bez presji, a prowadzenie Barcy, RM itd to inny świat
2
@Kamiloza91 Co do skutecznośći masz racje. Ale jednak taktykę i to jak ma linia pomocy wspierać obronę to już robota jednak trenera. a tu jest katastrofa
2
@arasz1819 Dużo zależy od losowania, kontuzji. No i skąd brać pomocnika co defensywę ogarnie.
1
@partymaker Na dłuższa metę się nie uda. Bilbao pkt zabrało, ostatni mecz tez mocno już fartem bo gole w końcówce. To szczęście tez im minie.
1
Patrząc na obronę Girona i ilość sytuacji jaka sobie Barca wykreowała, no nie wierze ze Girona utrzyma pierwsza 3-ke.
2
@Rl9k1nG no właśnie nikt, bo nas nie stać na nikogo. Jedynie trener Barcy B, która gra w 3 lidze. Ma tyle samo doświadczenia, a nawet mniej niż Xavi
1
@FcPortoFan1999 nie wiem. Tylko ja szczerze nie wiedziałem że coś budujesz, są już fundamenty i ściany - mistrzostwo poprzedni sezon. I nagle je burzysz, to jakis inny typ budowy
3
No mówiłem
0
@Kubix93 to wyślesz go tam gdzie Gavi jest
0
@Aragorn33 problemem nie jest to czy on umie. Problemem jest brak trenera za niego.