- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 787 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 787 Culés
9
Obawiam się, że jeśli Barca dzisiaj wygra po nieco lepszym meczu, to uzbierawszy łącznie 2 wygrane mecze w stylu lepszym niż fatalny, zacznie się znowu nabieranie na Xaviego.
Zaczniemy czytać kolejne wypociny o rozwoju, przełomie i czasie, który jest potrzebny żeby bla, bla, bla.
Średnio co 2 miesiące trafiają się 2 lepsze mecze w tej powszechnej siermiędze.
A może "Xavi do grudnia" stanie się dziś bardziej oczywiste niż zwykle.
9
@Comentateiro Xavi niezależnie od wyniku dzisiejszego wyniku do marca nigdzie nie odejdzie dzięki temu wyjściu z grupy w lidze mistrzów.
3
@Comentateiro Morata 189cm wzrostu. Araujo na prawej obronie przy linii. Xavi z bratem dalej tego nie widzą xD
5
@Comentateiro no i kogo Ty w grudniu weźmiesz za Xaviego? Marqueza?
4
@FcPortoFan1999 I nie powinien odchodzić. Wypełnił z nawiązką cel w zeszłym sezonie. W tym jest w grze o wszystko. To za co go zwolnić? Miał być lepszy wynik w CL jest!
8
@pioz123 On nikogo. On widzi tylko wady Xaviego. A ten Haaga chwali mimi grania jeszcze większego padzierza i wydania kupy kasy.....
1
@Comentateiro jeśli by tak było to różnica. Będzie po prostu taka że Xavi dokończy sezon a nie zostanie zwolniony w trakcie. Chociaż moim zdaniem jeszcze przed świętami będzie -7 u nas. Przy takiej formie pozostałych drużyn jesteśmy daleko w tyle i nie wystarczą 2 dobre mecze. Tu trzeba regularności do końca sezonu inaczej którąkolwiek z drużyn z top 3 nam zabierze mistrzostwo.
1
@Comentateiro mistrzu oby tak było. W środku sezonu zmiana nic nam nie da. Potrzebujemy kasy. Więc lepiej niech wygrywają. W mistrza i tak nie wierzę
2
@PatrykBarca I dlatego zwalnianie go po dzisiejszym meczu byłoby co najmniej ciekawe..
0
@PatrykBarca Nieprawda. Nie chwalę ten Haga, tylko określam sytuację w Man Utd, za którą odpowiada zarząd.
Zachowujesz się jak ci prawicowi bluzgacze przed wyborami, którzy nazywali Tuska moim bożkiem, mimo, że nie pisałem o nim nic pochwalnego.
Wysil się nieco i nie dezinformuj innych na temat moich poglądów w sprawie ten Haga.
I przepraszam bardzo, Xavi ma dożywocie za mistrzostwo w zeszłym sezonie?
Mamy się zachwycać, że wyszedł w LM z grupy z której nie szło nie wyjść?
0
@pioz123 Gdybyśmy dziś mecz przegrali, to czy trzymanie Xaviego cokolwiek daje? Nie wiem, może przedłużoną agonię tego zespołu.
Ja nie wskażę trenera, od tego jest Laporta, a moje decyzje byłyby inne znacznie wcześniej.
Ciekawiej będzie jeśli Xavi wygra dziś. Oczywiście tylko pod względem wyników, estetycznie kadencja Xaviego jest dla mnie torturą.
1
@Comentateiro trzymanie Xaviego daje nam czas. Czas na poukładanie finansów i cierpliwe szukanie alternatywy. Na ten moment nie weźmiesz nikogo, kto będzie lepszy.
0
@PatrykBarca nie wiedziałem, że celem Barcy było odpadnięcie w fazie grupowej LM.
0
@Comentateiro Ale Xavi zdobył 2 puchary . A jak można zbudować sobie kredyt zaufania? No właśnie tak.
Jesteś śmieszny w tym zwalnianiu Xaviego.
Gra nie powala ame on wciąż jest w grze o wszytko. 4pkt w lidze nawet nje na półmetku to nic. A w CL wyjście z 1 miejsca. Jest wiele momentów na zwolnienie ale no ten nie jest odpowiedni.
0
@PatrychoO Głównym celem bylo mistrzostwo. Było to powiedziane przed rozpoczęciem sezonu. Występ w CL też był zakładany lepszy. Ale główny cel został osiągnięty + zezlomowanie największego rywala w SPH. Którego w tym formacie nie mogliśmy wygrać.