10

@koksik2700 Hitler też był jakiś a nie nijaki

0

@Benz dla nas to nie jest dobre. Wojna czym dalej od nas tym lepiej.

0

@wojtekfcb79 zmiana trenera

0

Plotki ze USA wstrzymują kapuche do UA z powodu korupcji. To zobaczmy na ostatnie lata Pisu. Ci to dopiero by rozkradli kaskę. Afery z maseczkami, respiratorami i 100-tki innych.

0

@tristan87 jeszcze gdyby tylko 1zawodnikowi nie szło. Ale cała kadra zdycha. Małysz chyba czas na decyzję. Nie oglądam skoków ale patrząc na wiek naszych to czekanie do końca sezonu może tylko pogorszyć sytuację

2

@ShawnC Oriol to z 16-toma pomocnikami nie da rady. Jest spalony psychicznie. 4ligowiec go dryblowal. On nie ma prawa obecnie grać

3

@koksik2700 co by im ona dała teraz? A ko weszło w koalicję z 3d i lewakami przed wyborami ?

7

@koksik2700 słynne dzielenie. Jak już jest dzielenie to konfa-pis/ko-3d-lewica bo tak to obecnie wygląda

0

@Kgorecki2500 już to widzę jak prawica z lewica gada. Skrajności nie do przebrnieca

4

@Peciak o autobusie i spisku też wybielisz Bosaka?

0

@Kgorecki2500 siła to spieprza zagranice. To sobie bedziesz mógł ściągać. Polacy sa bardziej majetni niż UA i uwierz mi ze sie utrzymaja zagranica.

7

@Tom0VeB Może chodzi o to, że podbija aferke z autobusem z barierkami. Gdzie barierek nie ma, a autobus na czerwonym co film pokazał to juz go ni ma. Ale niech stoi po drugiej stronie, wiecej Konfa na tym straci niz zyska. Bo darł ryja jak to rozliczyc trzeba układ PIS/PO, a jak sie zamyka polityków to juz jakoś taki zgodny nie jest.

0

@Ptasior nie jest to prawda. Sami nie mamy zdolności walczyć z takimi krajami jak Rosja. Oprócz zdolnosci zbrojnych, nie mamy armii, a i Polacy jasno mówia ze nie pojda walczyć za kraj. Wiec, musimy miec sojuszników

0

@Kgorecki2500 w jakiej?

0

Komentarz usunięty

16

@koksik2700 w 39r tez tak mówiono o Europie.

1



No to UA w dupie

7



Lapcio jak się przychamowal, normalnie by skakał jak walnięty, a tu tylko rączka, a już pod skok był :)

1

@A4ron rok temu Real fizycznie wyglądał jak zwłoki. Obecnie jest zdecydowanie inaczej. To klasyk jednak i może się dużo zmienić, chodź jak nawet taka Osasuna 3 podaniami robiła sobie akcje, to Real tym bardziej wjedzie w nasze pole karne Będzie porażka 3-1

4

Xavi zajarany wygrana z wielką Osasuna. Jeszcze żeby tu była dominacja. W niedzielę średnio to widzę, ale RM lubi z nami słabo grać więc wszystko się może zdarzyć

0

@Ptasior no życie

1

@hayek a może po prostu wy sobie ubzduraliscie że oni nigdy nic o po złego nie piszą. Nigdy TVP nie byli skala TVP i propaganda była nie do opisania

1

@wojopancer najważniejsza jest opinia dzikiego trenera

1

@jacobFCB Felix zdecydowanie nie.

3

Jak brakuje w Barcelonie takich piłkarzy jak Pedri, trochę magii, podań, dryblingu, ehhhh. I tak nie wierze ze pogra długo. Felix mimo iz aysta i kilka fajnych podań, to ma ten styl wyjebki, co pokazała 92 minuta, kompletnie puścił kolei na prawej. Nie lubię tego piłkarza. Nudny mecz, po bramce tez nudny. No szkoda, ja tam finał sobie podaruje, nie chce mi się oglądać takiej Barcy i skoro taka osasuna 2 drewniakami potrafiła naszych orłów mijać to co dopiero RM.

0

@DawidekFCB daj im szanse jeszcze. 1-1 będzie

0

Balde to placek taki ze nie da się tego oglądać. Do godna w ofensywie dorzuca defensywę

0

to nie jest faul, ja was proszę

5

@Rewolucja123 dziwisz się

0

@pt9 no nie, dziś nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?