tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki macie jakąś manię grania dziećmi. Nie wiem pedofilia jakaś czy co? Wieczny placz o dzieci. Chyba nie ma drugiego klubu który ma aż takie parcie na dzieciaki
0
@DIPENSE jestem pewien że Alemany wrzucił jakaś bombę i Araujo może odejść za 60-70baniek. Podpisał z nami dość dobry dla nas kontrakt, a jak znamy agentów to coś tu ugrali
0
@Emhyr bo klub taki jak Newcastle tylko wydaje. Manu ma bardzo dobre kontakty sponsorskie, ogólnie finansowo jeśli chodzi o przychody dobrze Amerykance zarządzali, a że sportowo gow.
3
@Nazio_87 no to myślę że to będzie bardzo bardzo rzetelna ocena wniosku przez TK.
2
@BulaKG nie pamiętam tytułu ale ten nowy o tych rozbitkach z samolotu w Urugwaju nawet dobrze się ogląda
4
@Kgorecki2500 nie znamy do końca pewnie prawdy. Ale coraz częściej piszą, że UA ma mega problem. Może to też być ściema by wsparcie wyciągnąć z zachodu, albo prawda i wtedy faktycznie Putin może zaatakować. Chodź nie wierzę by na dziś miał zasoby sprzętowe
0
@Explode niech na etat idzie. Myślę że tam mniej zapłaci podatku.
1
@Explode no myślę że ZUS powinien mieć 0zl. Prawda? To ten co nie dźwiga
@bartekvisca nie mam pojęcia. Coś musiał sprzedać.
1
@kondzix2115 odpal PSG, oglądać się tego nie da. Jeb. Taktyka miliarda debilnych podań. Jeść se dać mu nasz atak to chłop by w top 7 w ll nie był
1
Ten Budda co zaorał internety. Jebaniec sobie stworzył swój totalizator. Co siana wyciągnął to jego. Szato ba. Naprawdę mega osiągnięcie, patrząc że 700k ludzi było na live a te eboki mało nie kosztowały to on w dziesiątkach baniek jest do przodu jak nie więcej bo jeszcze hajs za transmisję. Zazdroszczę pomysłu i realizacji
2
@Foro masz rację, przepraszam. W takim razie będę tylko słuchał że jestem peowcem, szwabem i starym dziadem.
16
@MESSIah16 ale zaraz pociski dostaniesz od konserwy. Trzymaj się fotela majster
0
@RosjaninBut na pewno wiarygodny koleś musi być. Nie może być inaczej.
2
@Safrani ale nie ma narzędzi by kogoś zatrudnić
3
@don'T.R.I.P.e Araujo to 4 ligowiec wyjasniał. Co zrobisz forma fizyczna w szczególności u Araujo słabiutka.
0
@BorzyKrzys Bienkowska niby też miała być prezesem Orlenu. Nikt z rządu nic jeszcze nie powiedział. Więc trzeba poczekać
7
Dyskomfort po tygodniu w Barcelonie :D
0
@nelson25 Pisze to od 2 miesiecy. My nie bijemy sie o LL bo tu juz jest zakonczone, a o TOP4. To powinno byc prio oraz Napoli. Po prostu chodzi o hajs. Nic wiecej od tego sezonu nie chce. W sumie to średnio nawet oglądam te mecze. Obrzydło mi to po 21 latach kibicowania, nie tyle Barcelona co cała piłka.
0
@Lionel_Messi10 No w szczegolnosci na tle 4 ligi bylo widac. Wczorajszy mecz przegraliśmy defensywa. Jak sie dostaje 2 gongi, a pozniej 3 to cały zespół siada, obojetnie kto by nie grał.
0
@Lionel_Messi10 po czym wnosisz ze jest? Bo grał w lidze Brazylijskiej?
0
To po co bralismy Brazylijczyka, skoro nie jest gotów na ten poziom? Trzeba było go tam zostawic jeszcze na pół sezonu.
0
"W porównaniu z zeszłym rokiem Barcelona pokazała dwie twarze. Co stało się z drużyną w aspekcie defensywnym?
Defensywnie nie zatrzymaliśmy żadnego biegu, nie popełniliśmy żadnego faulu taktycznego, a ich pierwsze dwa gole padły po dwóch zagraniach z tyłu. Zranili nas. Wysoki pressing nie był dobry. To ciężka porażka, jesteśmy źli. Pokazaliśmy się z jednej z najgorszych stron w tym sezonie. W pierwszej połowie strzeliliśmy gola, ale to nie wystarczyło. Musimy być samokrytyczni i bardzo się poprawić, aby zdobywać tytuły. Musimy przeprosić fanów Barçy. To nie jest obraz drużyny w finale, a tym bardziej przeciwko Realowi Madryt."
To pokazuje słabosc trenerska Xaviego. Dwa pierwsze gole byly wypracowane przed meczem. Wiedzieli ze tak gramy. Xavi tego nie widzi, wiekszosc naszych goli wynika z faktu wysokiej obrony i złego ustawienia. Zrobili go jak dziecko. A martwi ze on tego nie rozumie.
0
@Ls0811 aha :D Ok. nie polemizuje twojego zdania. Ale bawi.
0
@Mroziu wymieniaj. W kadrze jest minimum 20 pilkarzy. Dawaj, wymieniaj te nasze gwiazdy.
Felix - nikt go nie chce, wypozyczenie
Ferran - to kur. płotka, a nie rekin, na jakiej podstawie wszysacy twierdza ze to pilkarz swiatowej klasy?
Yamal - 16 lat
Lewy - emeryt, 35 lat, nie oszukasz
FDJ, Gundo, Pedri - klasa swiatowa
Fermin - La Masia, kur w 3 lidze grał, a dla was juz wielki pilkarz
Oriol -?
Balde - :) Kabaret a nie pilkarz, szybki, koniec
Araujo - klasa swiatowa, ale głowa chyba gdzie indziej
Christensen - b. dobry, Martinez - kontuzja wieczna.
Kounde - no nie wiem czy swiatowa, bo srodek obrony bardzo elektryczny.
Pena - bez komentarza.
To jest twoim zdaniem paka b. dobra? Ławka, nawet nie mam kogo wymienić, same dzieci.
0
@Ls0811 masz na skrzydło Balde, w pomocy wielki Sergi Roberto, Ferran, Felix, a na ławce armia dzieci po 17-18 lat. Do tego sztab medyczny z NFZ, można go krytykować, bo grają fatalnie na swoje umiejętności. Ale no skład jest słabiutki
0
@analitykTaktyki finansowym, wizerunkowo Lapcio pudruje trupa
1
@WiernyKibic111 aha, czyli jak są kluby źle zarządzane, tzn. Że nie ma co szukać kasy. City ma kasę, Arsenal, lvp, Newcastle, Bayern, wymieniać dalej? Potrzebujemy wzmocnień, a nie prdl o dzieciach z LA masi.
1
@Seledynowy Bo to placek, ale z LA masi a u nas jest wieczne spuszczanie się o te dzieciaki.
2
Można i trzeba krytykować Xaviego, ustawienie zespołu jest gówniane. Ale Kounde, Araujo, Pena wczoraj to w Arce Gdynia by miejsca nie mieli. Masakryczny paździerz.
Sprzedać ten Kur. Klub wkoncu inwestorowi. Inaczej będzie tylko gorzej.
1
@Roobo będę rzygał