0

@Pedri16Future to tu w jednym meczu masz więcej. Może pogadamy o naszym klasyku z tego roku. Faul na Araujo i 2-1 Real. Tonę mógłbym wymieniać. Sama tabela var pokazuje że powinniśmy być liderami. Obiektywnie patrz a nie z dupy przypadek jeden wrzuciłeś

0

@FCB24 Mysle ze 16-latek powinien grac wszystko, od dechy do dechy.

0

@MarioVeB! Anka siłke odpala w Barcelonie, on nie odejdzie, zobaczysz.

2

@mekston od razu walkower

4



Karny dla RM tu był :D

0

@michal26 Co kto lubi. Ja przestałem oglądać, pech chciał, że odpaliłem mecz z Noskova :)

0

@michal26 Igi mecze mi się ogląda dużo gorzej. Ogólnie Igi mecze to jak Barce mi się ogląda, większość przepycha siła. Ale zagra kilka piłek super, by zaraz wyjeb. 15 Ch. Wie dlaczego. Wręcz nie lubię oglądać meczów Igi. Końcówka poprzedniego sezonu spoko, ale sezon męczarnia, nawet w rg oprócz finału.

1

@Pedri16Future przypomnisz mi kiedy my korzystamy?

37



Manzano stoi obok :) Po tym padł gol dla Betisu

0

@Gaz nie trzeba. Jest bardzo chimeryczny. Lubi mieć w d.. obronę, pressing, obraza się. Lepiej wyglada jak wchodzi z ławki. Jemu musi się chcieć, a w większości mu się nie chce. Wypożyczyć kolejny rok ok, ale na to AM nie pójdzie. Oddać do AM zatem

0

@icon3520 wypożyczenie ok. Kupno nie

0

@Nazio_87 niech to robi. Za 1,5r wpierd. Zlamasa do pierdla. Tam jest jego miejsce i nie mówię o tej konkretnej sytuacji

3

@bartekvisca Felix słabiutko gra od pierwszej minuty. Słuszna decyzja.

0

Pierwsza bramka dla Betisu to znowu patologia Araujo, Pena, kur. Czy oni ze sobą gadają? Kalka jak Almeria. Pena w ogóle jest w Ch. Elektryczny

0

Ale mnie Gundo wkurw. Wiecznie macha łapami a strasznie dużo ma złych podań. Nie wiem o co mu biega, bo to zazwyczaj jego wina jest

0

Balde niech zostanie już na naszej połowie. On nie oddycha.

3

Pena niech się uczy ze da się kur. wyjść do piłki.

0

@sevs Bo to Betis wyciągnie na 3-2

1

@icon3520 Ale by przyjąć piłkę to potrzebuje grać? Czy to się ma jak się kupuje kogoś za 40 baniek?

4

Roque nie widziałem jeszcze ani jednego poprawnego zagrania technicznego.

0

@mientusek1407 to wiadomo było miesiąc temu. Tylko naiwniacy wierzą w nasze mistrzostwo. Ja się boję o top 4. A nie wygranie ligi

0

@karoleq992 bo jest plackiem i każdy to wie

0

Mówiłem, pisałem. My gramy jedna połowę dobrze.

1

To co dobrze już było. Teraz 30 minut obrony Częstochowy :P

0

Mecz fajny, ale pamiętajcie ze my mamy tylko 1 połowę dobra. :D

1

Szkoda , słupek, szkoda milimetrowy spalony. 2-0 inny mecz. My niestety mamy tylko 1 polowe dobra i brak ławki.

0

Takimi słupkami przegrywa się mecz. 2-0 dało by nam więcej spokoju, bo my ławki nie mamy

0

@czosnekfcb niestety dostanie karę z 4 mecze. Wiadomo, nie wolno

3

@Arden to jest kurwa obrzydliwe.

0

Dadzą nam spalony, spokojnie. Linia narysowana jak należy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?