tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY przecież klub na linkedenie szukał fachowców. Klub finansowo jest dnem, więc nie stać na ekspertów
1
@Ojciec5tkidzieci z operują mu zła nogę
3
@FcPortoFan1999 bliżej Arynie do wygrania każdego szlema niż Idze. Ale ja to trochę hejter Igi jestem więc nie obiektywny
0
@FcPortoFan1999 Sabalenka w poprzednim roku w każdym była minimum w półfinale. Więc radzi sobie bardzo dobrze.
7
@SnieguPlock przeczytaj to jeszcze raz i się zastanów czy to prawda
0
@Seba_89_ no tak poswidcilismy rolnictwo, transport, wszystko oddaliśmy. Prdl jak potłuczony. Co ma sponsorowanie klubu do tego co piszesz? Gdzie ja napisałem dawać mnie tu wszystko z UA?
0
@AlwaysBlaugrana co ty pitolisz. Xavi wręcz potwierdził, ze odejdzie max do roku, a jestem wręcz pewien, że tego lata. Nikt nic w tym klubie nie zrobi, ani Pep, ani Klopp, jeśli w klubie będzie 30 kontuzji, 5 operacji i granie coraz częściej 16-latkami i liczenie, że oni wyciągną klub w tym wieku. Zaraz i oni odpadna przez kontuzje. Najlepsi trenerzy mają transfery, z Lapciem i kombinacjami tego nie zrobimy. Potrzeba inwestora by coś zbudować.
16
@Kamilos84 ale to państwo sponsoruje klub. Czy jak? Rozumiem że jak ktoś na UA jest milionerem powinien kasę oddać i zostać bezdomnym?
0
@takisobiektos no ale przecież piłkarz city był przy bramkarzu. to jak spalonego nie ma? Chyba ze to piłka wyznacza linie to wtedy faktycznie nie ma
0
To nie był spalony?
1
@P33ck pragmatyczna piłka. Jak widac działa.
3
@AlwaysBlaugrana powinni się go posłuchać. Nowe wybory pogonią ich w Sejmie, że gówno do gadania będą mieć, a Tusk z Hołownia czuje ze bez lewicy wtedy mogli by rządzić. I to dla wszystkich lepsze rozwiązanie.
0
@Lanosss bez przesady, do Messiego to każdemu tu daleko
4
@barcanazawsze94 w nawet toksycznym związku podupczysz, jakaś radość chwilowa. Tu nic
1
@Emhyr pisze to od miesiąca conajmniej. Tylko tytuły mogą to zmienić. A wszyscy wiemy że ich nie będzie. Gada już jak Koeman, czyli wdraża młodych, przyszłość itd. Bla bla bla
8
@Gaz jest to prawda. Ok, nie idzie mu teraz zmiana, zespol nie wygląda dobrze, powinien odejść. Ale jazda u nas po każdym jest ogromna. Po Busim jak było, Suarezie, Albie nawet Leo. Tu albo wygrywasz, albo jazda bez trzymanki. Jedynie młodych się tylko oszczędza co do krytyki
0
@Kgorecki2500 a wystarczyło nie ruszać tego co było. Twoi kumple musieli
2
@parpe zdecydowanie nie.
0
@lntrowertyk dlatego trzeba szukać kogoś kto ma doświadczenie trenowania tak trudnego zespołu z presja. A nie no name ze statkami z d. We Włoszech. Albo zacząć walczyc o powrót Pepa.
6
Odpowiedzi Xaviego co do swojej przyszłości sa na takiej wyjebce. Tak wiem, odejde, skoro jest dwa lata i mowi ze nastapi to szybciej niz ile jest to odejdzie po sezonie. Tak jak pisalem, moim zdaniem decyzja zapadła, bo od pewnego czasu Xavi zmienił sposób wypowiedzi.
1
@Kamiloza91 Zadzowni, cześć Jurgen, chciałbys poprowadzić Barcelone, ale warunek musisz utrzymać nasze słynne DNA, nie majac piłkarzy do naszego DNA i pieniedzy.
- NIE
4
@ViscaelBarca2007 DNA juz nie wymagaja dziennikarze, kibice. Bardziej zostało to w socios i Laporcie. Kibice oraz dziennikarze chca wyników, ewentualnie gry młodych.
0
Przecież jak 800+ zabiora i dadza nie wiem jakies inne minimalne wsparcie. To Konfa tutaj wybuchnie. Jak to tak, Tusk, za co beda go wyzywać.
1
@LM10GOAT Szansa zawsze jest. Ale wątpie by Laporta chciał, oni maja manie DNA Barcy. Po drugie watpie by nas bylo stać.
0
Ale dzien sie zapowiada. Dwóch nie moich ulubieńców odpada z AO. Pięknie, czekac tylko aż Med zaczniej rakieta rzucać, wyzywac wszystkich.
6
Musi na LM wrócić, bo Pena to plac niemiłosierny.
1
@osa91 Za chwile ci napisza ze ktos kogos na FB widział. Wazne ze prawica nie brala na listy swoich zięciów, braci, żony itd sami merytoryczni. :D
1
@JaroCoach Zobaczmy jego staty trenera w wielkich klubach co prowadził:
Obecny sezon Bologna:
Thiago Motta
12 wrz 2022 – -
Występy Z R P P/M
34 14 9 11 1,50
36% zwyciestw. 32% porazek
Brać, przecież to musi sie udać :D
Wczesniej Spazio - 23 porazki :) 10 wygranych.
9
:)
0
@barcelonaLM oj bez 3 setów to Djoko może być ciężko. Tym bardziej że mączka