1

Drodzy państwo, pozostają modły o TOP4. Co będzie bardzo trudne. Barca w obecnej sytuacji finansowej bez LM za rok, to bankrut. Tzn. Pod młot pójdą wszyscy młodzi na których możemy zarobić. Wszyscy, przypominam Martinez jest do końca roku, Roque też, bo siana brak na rejestracje.

0

@Rewolucja123 i podsumował.

0

Tego się opisać nie da.

0

Ale Ferran dziś beznadziejnie. No kur. wszystko źle robi

0

Może i przy ciele, ale jednak blokuje podanie. chodź raz dostańmy kur. coś
No niestety

0

@Rewolucja123 A ile bramek wpuścił?

0

no nie wiem. Czy ręka

1

Ktoś widział by Pena coś kiedyś obronił? Jak tak beznadziejne Villareal może nam walić 3 bramki? Jak kur.

0

No i zaczynamy. Iść do przodu. Bo to się zaraz zemści

0

Dobić ich. Bo nasza obrona coś jeszcze wymyśli

7

Kur. zaraz mi się wódka skończy, a dopiero otworzyłem.

1

ale jak my mamy wygrywać, jak takich piłek oni nie potrafią przyjąć. ?

0

Robert ile przyjął. :)

0

No to co walczymy o remis :) TOP 4 , żegnajcie. LKM za rok Żegnajcie. Słabiutka Villareal, a my sytuacji nie mamy

0

@Tridente2015 no nie, Jak tylko Leo odszedł Koeman dokładnie tak wyglądał.

0

@Zimny Jest ktoś u nas w formie?

13

No dobra przekonali mnie, czas otworzyć wódkę.

0

@Kuba_1 Ja tez to Pisze. Ale wiesz ocios się obraza. Chodź w dupie maja ten klub

0

@Dalhi zapomnij, Xavi nigdy nikogo po przerwie nie wprowadza, uważa ze to obraza piłkarza.

3

Napisze to poraz 15-ty. My walczymy o TOP 4 i ja się boje ze top 4 nie osiągniemy. Papcio niech szuka lepiej inwestora bo bez LM nasze finanse będą katastrofa.

0

@against_modern_football Znowu mial wylew

1

@Dzejkobwow Zobacz jak on wychodzi do piłek, stoi na tej linii. Jakby kur go ktoś w nią przykleił.

2

Moim zdaniem powinien być gol Villareal

1

Ja prdl, ale Kounde to plac :D ale ogólnie cały zespół gra słabiutko

0

@DamianBarcaCule Zależy kto go subskrybuje. Jak traci u białych to podkręca się jako fan RM oraz odwrotnie. Ciężko powiedzieć

0

FDJ dziś słabiutko dziś. Musi się rozkręcić

1

Ja wiem ze to 2 minuty, ale wyglądamy jak parodia benny Hilla

0

Dziś w składzie Felix - Lewy, co może się nie udać.

1

@LM10GOAT Dowiemy się obaj na końcu sezonu kto ma racje.

0

@TR3YWAY Ile dajemy minut gdzie Oriol pod pressingiem sprdl i straci piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?