tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LM10GOAT to raczej ktoś z wolnego rynku. Więc faktycznie może to być Flick
3
@Aragorn33 Doskonale Tusk wie, że teraz majac wszystkie wały PIS beda mieli same armaty. Do tego nic ludziom nie zabrał z socjali. PIS ogromnie straci.
1
https://x.com/Fun_Viral_Vids/status/1752083036265447701
Raczej scenariusz prosty, ale jednak wkurza
0
Jeszcze ten kontuzji nie miał :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Cule1234 Problemem Barcy to dziennikarze, ilośc shitu jaki wrzucaja na podkretke kibiców jest ogromny. Lapcio nic z tym nie robi.
1
@Bykunn prdl, jak zwykle. Wasz lider, zaraz po ogloszeniu wyniku TK. Mówił, że tematu aborcji po gwałcie nie ma, a chore dzieci to trzeba znaleźć rozwiazanie jak urodzić i pochować, nawet gdyby miało żyć 15 minut.
"Bosak powiedział, że nie należy rozszerzać debaty na zakaz prawa do usunięcia ciąży z gwałtu. "Powinniśmy się skupić w dyskusji i w działaniach politycznych, i w parlamencie na tym, jak wesprzeć tych, którzy mają dzieci niepełnosprawne, a nie otwierać kolejne pole do kontrowersyjnej debaty" - zaznaczył."
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/1494367,krzysztof-bosak-sa-dzieci-niezdolne-do-zycia-i-wowczas-jednym-z-praw-pacjenta-jest-prawo-do-godnej-smierci.html
0
@kuba1794 Ja ostrovit, maja tanio a nie ma dookoła ich afer
1
@Bykunn Ale sa zakazane. Kto kur poszedł by całkowicie zakazac aborcje, całkowicie, PRAWICA, bez wyjątków.
1
@Prorokk Mogles brac udział. Nikt nikogo nie zmuszał, ani karty nie zabirerał. Na tym polega demokracja. Ze wiekszosc decyduje. a najlepsze ze nie ma i nie bylo tam pytania o aborcie. A o płot kur.
1
@Bykunn niehc pomysle. Aborcja przy gwałcie, Aborcja gdy płód uszkodzony, ,martwy lub choroba nieuleczalna. Tak te 2 dla mnie sa kluczowe.
0
@DamianBarcaCule Was wczorajszy news sportu nic nie nauczył i dementi Artety?
3
@Lucerfi mówisz o pseudo referendum z pseudo pytaniami? @Safrani co w poprzedniej ustawie było złego?
2
@draxidox no to zapytaj skrajna prawica czy chce kompromis, który sam zniszczyli. Skrajne ugrupowania takie są. Poprostu Kur. Skrajne nie ma nic po środku.
1
https://vm.tiktok.com/ZGeh6HqQN/
Jak Lapcio szuka trenera
https://vm.tiktok.com/ZGeh65eqw/
0
@LaLigaPD ja bym brał. Mariano Italiano
0
@michal26 pojebany świat
1
Chyba miesiączka jej się spóźnia
0
@LM10GOAT nas Almeria muci a oni o lm i rywalizacji w niej. Dziennikarze to patologia
0
@Gracek10 a ty myślisz że pensja Leo to skąd? Sponsoring a nie wyniki
0
@LM10GOAT zwolnić Ferrana
1
@tomek8756 to musi być fake
0
@Azi zaraz wymyśla nowe socjaliki dla młodych i przedsiębiorstw. I wynik wróci
1
@macio_944 Jest powiedziane bo za Klopem i Guardiola ida wyniki w roznych klubach, a nie jeden wyskok.
4
@macio_944 nie brzmi. Wielki no name z jednym sukcesem. Reprezentacja to wręcz go wyjaśniła i to bardzo
0
Ale jestem w szoku ze on to zdementowal :) ludzie się nigdy nie naucza. Sport nigdy prawdy nie pisze
1
@Michu94 zostaw hiszpańskie plotki. Za chwilę ci szmaciaki napiszą ze zarząd chce tylko łysego kulawego ale z katalonii
6
@Prorokk chyba w spadku z ligi
0
@DonMatteo901 spoko już kaczorek przepraszał za ZUS dla przedsiębiorców. Coś czuję że pis nagle będzie chciał dać 0. I wtedy wszystkie biedy Przedsiębiorców pójdą głosować na pis.