4

@LM10GOAT to raczej ktoś z wolnego rynku. Więc faktycznie może to być Flick

3

@Aragorn33 Doskonale Tusk wie, że teraz majac wszystkie wały PIS beda mieli same armaty. Do tego nic ludziom nie zabrał z socjali. PIS ogromnie straci.

1

https://x.com/Fun_Viral_Vids/status/1752083036265447701

Raczej scenariusz prosty, ale jednak wkurza

0



Jeszcze ten kontuzji nie miał :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Cule1234 Problemem Barcy to dziennikarze, ilośc shitu jaki wrzucaja na podkretke kibiców jest ogromny. Lapcio nic z tym nie robi.

1

@Bykunn prdl, jak zwykle. Wasz lider, zaraz po ogloszeniu wyniku TK. Mówił, że tematu aborcji po gwałcie nie ma, a chore dzieci to trzeba znaleźć rozwiazanie jak urodzić i pochować, nawet gdyby miało żyć 15 minut.
"Bosak powiedział, że nie należy rozszerzać debaty na zakaz prawa do usunięcia ciąży z gwałtu. "Powinniśmy się skupić w dyskusji i w działaniach politycznych, i w parlamencie na tym, jak wesprzeć tych, którzy mają dzieci niepełnosprawne, a nie otwierać kolejne pole do kontrowersyjnej debaty" - zaznaczył."

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/1494367,krzysztof-bosak-sa-dzieci-niezdolne-do-zycia-i-wowczas-jednym-z-praw-pacjenta-jest-prawo-do-godnej-smierci.html

0

@kuba1794 Ja ostrovit, maja tanio a nie ma dookoła ich afer

1

@Bykunn Ale sa zakazane. Kto kur poszedł by całkowicie zakazac aborcje, całkowicie, PRAWICA, bez wyjątków.

1

@Prorokk Mogles brac udział. Nikt nikogo nie zmuszał, ani karty nie zabirerał. Na tym polega demokracja. Ze wiekszosc decyduje. a najlepsze ze nie ma i nie bylo tam pytania o aborcie. A o płot kur.

1

@Bykunn niehc pomysle. Aborcja przy gwałcie, Aborcja gdy płód uszkodzony, ,martwy lub choroba nieuleczalna. Tak te 2 dla mnie sa kluczowe.

0

@DamianBarcaCule Was wczorajszy news sportu nic nie nauczył i dementi Artety?

3

@Lucerfi mówisz o pseudo referendum z pseudo pytaniami? @Safrani co w poprzedniej ustawie było złego?

2

@draxidox no to zapytaj skrajna prawica czy chce kompromis, który sam zniszczyli. Skrajne ugrupowania takie są. Poprostu Kur. Skrajne nie ma nic po środku.

1

0

@LaLigaPD ja bym brał. Mariano Italiano

0

@michal26 pojebany świat

1



Chyba miesiączka jej się spóźnia

0

@LM10GOAT nas Almeria muci a oni o lm i rywalizacji w niej. Dziennikarze to patologia

0

@Gracek10 a ty myślisz że pensja Leo to skąd? Sponsoring a nie wyniki

0

@LM10GOAT zwolnić Ferrana

1

@tomek8756 to musi być fake

0

@Azi zaraz wymyśla nowe socjaliki dla młodych i przedsiębiorstw. I wynik wróci

1

@macio_944 Jest powiedziane bo za Klopem i Guardiola ida wyniki w roznych klubach, a nie jeden wyskok.

4

@macio_944 nie brzmi. Wielki no name z jednym sukcesem. Reprezentacja to wręcz go wyjaśniła i to bardzo

0

Ale jestem w szoku ze on to zdementowal :) ludzie się nigdy nie naucza. Sport nigdy prawdy nie pisze

1

@Michu94 zostaw hiszpańskie plotki. Za chwilę ci szmaciaki napiszą ze zarząd chce tylko łysego kulawego ale z katalonii

6

@Prorokk chyba w spadku z ligi

0

@DonMatteo901 spoko już kaczorek przepraszał za ZUS dla przedsiębiorców. Coś czuję że pis nagle będzie chciał dać 0. I wtedy wszystkie biedy Przedsiębiorców pójdą głosować na pis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?