4

4

https://x.com/Diabel_68/status/1756230283970445456

Myślę że apostoł najbardziej społeczeństwo przekonał.

1

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1756274922475663503

I to dobre wieści. Może Pinokio z Jarkiem wyprowadza się na Chorwację.

0

@jakub1906 będziesz dziś szczęśliwym posiadaczem nowego monitora. MM do 21

1

@barcanawieki weź to po Polsku napisz

0

@Barcelonka070 raczej tobie. Bo rozumiem że jeśli cały projekt jest z dupy, albo jakieś części to nie ważne, ważne że już dziś musi być wbita łopata. Ja ocenie po audycie, Pisowi nie ufam, Ko się dowiem za 6 miesięcy co wypluja.

1

@Ostatnikrwawygang nie zapomnij ze kilka piwek też nie zaszkodzi.

0

@Gaz to samo o LA masi można powiedzieć.

1

@Rewolucja123 flat White

0

@TR3YWAY No a na końcu Lapcio wyjdzie i powie, bierzemy Martineza bo kasa pusta, ffp nie pozwala bla bla bla. Ja tam nie wierzę w nikogo z nazwiskiem bo my poprostu nie mamy kasy i nie wiemy jak z tego wybrnąć w końcu. Chyba że pod młotek pójdzie FDJ I Araujo

0

@FcPortoFan1999 ale jakoś się o tym nie mówi. Nie krzyczało się o Katyniu, tak jak obecnie o Wołyniu. A czasach pod zaborami po wojnie bo inaczej nazwać tego nie można, też cisza.

0

@Kgorecki2500 a przepraszam. Chodź pewnie masz to samo zdanie :)))

0

@July_6_BcN a jak było, przypomnisz mi.

0

@RosjaninBut a jak nie jest idealny? To co wtedy? Pis i idealny projekt. Zejdź na ziemię. To inwestycja w miliardy, a nie kilka baniek.

1

@Maker0 Coś czuję że dźwigni zabrakło, tej ostatniej chętnych brak. No i mamy wtedy kosmiczny problem bo kilku piłkarzy kluczowych jest warunkowo zarejestrowanych. Piszę to od dawna ale tylko sprzedaż klubu może pchnąć Barce krok do przodu.

0

@Barcelonka070 no i? Nie wiem ile masz lat, widziałeś partie która nie kłamie. Bo ja się nie spotkałem. Najważniejsze że społeczeństwo ma wpływ, czego w ostatnich latach nie było.

0

@Barcelonka070 nie było żadnego audytora. Jest jak @maroon napisal. Presja społeczeństwa zmieniła ich plany

1

@FutureFCBarcelona I na tym mają polegać obecne media. Mówienie jak jest i wplywanie na obecną partie rządząca. Ale rozumiem ludzie tęsknią za propaganda.
@Kgorecki2500 antypolski bo?

0

@maroon i to dobra oznaka. A powód też jest prosty. W czasach Pisu miałbyś w mediach narrację nie budujemy bo i wstawili by jakaś swoją bzdure. A obecnie wszystkie media mówią jak jest. Nic ukryć się teraz nie da. Skończyła się prdl propaganda zajebi. Jednej partii
@Forsyth skoro audytora nawet nie mają jeszcze. Co w miesiąc audytor i wynik audytu? Jeśli KO nie wybuduje cpk to za 1,5 roku na prezydenckich stracą.

0

@Criss18Barca jo tam na zylety było pamiętam. Trójka kolesi w mega formie

0

Czytam że Lasek potwierdza Audyt CPK. I że do końca czerwca będzie opinia nie czy budować, ale co i jak i jak wygląda projekt. Pytanie czy ludzi to uspokoi czy nadal będzie temat kręcony. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem, że na podstawie jakiegokolwiek projektu Pisu ludzie tak bardzo są nakręceni że cały projekt jest dobrze zrobiony i już dziś wbijać łopatę na podstawie tego co oni przygotowali.

5

@FcPortoFan1999 to były wsie obok siebie. Tam nienawiść była w dwie strony. Tu nie chodziło o Hitlera itd. Czasy wojny to nikt nie był dobry, zły. Tu było oko za oko, i jedna wielka nienawiść. Najbardziej brutalnie Japońce, Niemcy, Bolszewiki co lepsi, stali i Kur. Patrzyli jak naszych wybijają w powstaniu warszawskim, a byli pod granicą i mogli nam pomóc. Ale to wojna, biznesy, układziki itd. A czytam jak to Kur. Armia czerwona nas wyzwolila, chu.. Wyzwolila, poczekała aż Niemcy się wykrwawia z Amerykanami, i jak już Hitler dostawał wpierd. Na każdym skrawku wjechali na białym koniu. I by nie było, Ukraince powinni beknac za to co tam się stało. Ale nie tylko oni.

0

@Matheu12 młodych wysyłają, a kryminaliści zostali, nic dziwnego że się panosza, jak dookoła chłopów nie ma

1

@MESSIah16 pytanie czemu nie są na froncie.

6

@Arden Prezydent LA Liga

1

@arasz1819 mam wrażenie że obecne czasy Barcelony odpowiedzą ci coś w stylu. Mamy Fermina, mamy LA Masia itd. Sprzedać wszystkich i grać tylko dziećmi.

0

@tomcias10 no Mazurek na pewno przeciwny.

1

@michal26 żyjemy w takich czasach i tak podzielonym społeczeństwie, że tematy same się będą pojawiać co kilka dni. Patrz krytyka Republikanow przez Tuska. Temat nosny, oczywiście kraj podzielony. Więc na bank TV Stanowskiego ma świetlana przyszłość.

1

@Sinirsey korekta, na pewno tyle chce i jak nie dostanie to nie będzie pracować :)

1

@Mixtape Girona nie wygra tego meczu. Postawić się w postawia, ale Real w kontach Girone rozbije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?