tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT nas Almeria muci a oni o lm i rywalizacji w niej. Dziennikarze to patologia
0
@Gracek10 a ty myślisz że pensja Leo to skąd? Sponsoring a nie wyniki
0
@LM10GOAT zwolnić Ferrana
1
@tomek8756 to musi być fake
0
@Azi zaraz wymyśla nowe socjaliki dla młodych i przedsiębiorstw. I wynik wróci
1
@macio_944 Jest powiedziane bo za Klopem i Guardiola ida wyniki w roznych klubach, a nie jeden wyskok.
4
@macio_944 nie brzmi. Wielki no name z jednym sukcesem. Reprezentacja to wręcz go wyjaśniła i to bardzo
0
Ale jestem w szoku ze on to zdementowal :) ludzie się nigdy nie naucza. Sport nigdy prawdy nie pisze
1
@Michu94 zostaw hiszpańskie plotki. Za chwilę ci szmaciaki napiszą ze zarząd chce tylko łysego kulawego ale z katalonii
6
@Prorokk chyba w spadku z ligi
0
@DonMatteo901 spoko już kaczorek przepraszał za ZUS dla przedsiębiorców. Coś czuję że pis nagle będzie chciał dać 0. I wtedy wszystkie biedy Przedsiębiorców pójdą głosować na pis.
0
@tristan87 bardziej nie lubię atencjuszy. On każdemu przerywa jak odp. Nie po jego myśli. Jest aroganckim bucem. Do tego hipokryta w temacie braciszka. Tyle. Skoro zaprosiłeś kogoś do studia to daj mu odpowiedzieć
11
@AmigoBlancos niech sobie robi co chce. Mnie tam ten stano irytuje, ale biznes tworzyć potrafi. Mazurek u niego jest a to skreśla ten program dla mnie.
0
@mcsarna może, robiąc z Barcy S. A
1
@adi7adi8 Już chyba z 5 razy jest. No życie.
3
@Cule1234 ktoś coś o nim więcej pisał?
9
Co teraz sport ma za tygodnie. Mogą walić fake newsami na kilogramy
0
@michal26 instaluj operę
1
Budda 100k wrzucił na WOŚP. Pewnie zarobi na tym więcej. Ale ma pomysł chłop. Nie krytykuje, bo mnie zaraz pojadą
https://vm.tiktok.com/ZGerKDkng/
6
@Luciano99 Jak mogłeś zapomnieć.
0
Fajne słowa. Ale wpierw to oni muszą wiedzieć jak. To jest ten problem Barcy jak. Chodź wejścia w mecz to też ich wina, nie wiem o co im biega że zazwyczaj mają humorki podczas meczu
0
@Gaz ostatnia kontuzja. Faktycznie brutalna akcja rywala .
Ney się nie prowadzi od dawna dobrze
4
No i piknie. Bilbao traci pkt. 4 miejsce może uda się utrzymać :)
0
@MesQueUnClub96 no więc coś tam obronił :)
2
@Gaz w takiej formie nie byłby. Zresztą on nóg nie ma. 5 minut i szpital
7
https://x.com/bartekKGHM/status/1751631581049913700
RM potrafi sprzedawać w idealnym momencie. Jak każdy Brazylijczyk, zbliża się 30-tka i dalej i oni powoli do emerytury
0
Cadiz musisz. Co za czasy że musimy patrzeć na Bilbao by tracili pkt :(
11
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1751643091788804241
Myślę ze za kłamstwa itd. powinno się wsadzać ludzi. Klęczek powinien powąchać cele, bo to co on prdl. to jest chore. Posłowie immunitetu nie mieli.
1
@Kondziubarca Zawiązał mu sznurówki?
0
Słowency Zaraz posprzątają te zawody