0

@LM10GOAT nas Almeria muci a oni o lm i rywalizacji w niej. Dziennikarze to patologia

0

@Gracek10 a ty myślisz że pensja Leo to skąd? Sponsoring a nie wyniki

0

@LM10GOAT zwolnić Ferrana

1

@tomek8756 to musi być fake

0

@Azi zaraz wymyśla nowe socjaliki dla młodych i przedsiębiorstw. I wynik wróci

1

@macio_944 Jest powiedziane bo za Klopem i Guardiola ida wyniki w roznych klubach, a nie jeden wyskok.

4

@macio_944 nie brzmi. Wielki no name z jednym sukcesem. Reprezentacja to wręcz go wyjaśniła i to bardzo

0

Ale jestem w szoku ze on to zdementowal :) ludzie się nigdy nie naucza. Sport nigdy prawdy nie pisze

1

@Michu94 zostaw hiszpańskie plotki. Za chwilę ci szmaciaki napiszą ze zarząd chce tylko łysego kulawego ale z katalonii

6

@Prorokk chyba w spadku z ligi

0

@DonMatteo901 spoko już kaczorek przepraszał za ZUS dla przedsiębiorców. Coś czuję że pis nagle będzie chciał dać 0. I wtedy wszystkie biedy Przedsiębiorców pójdą głosować na pis.

0

@tristan87 bardziej nie lubię atencjuszy. On każdemu przerywa jak odp. Nie po jego myśli. Jest aroganckim bucem. Do tego hipokryta w temacie braciszka. Tyle. Skoro zaprosiłeś kogoś do studia to daj mu odpowiedzieć

11

@AmigoBlancos niech sobie robi co chce. Mnie tam ten stano irytuje, ale biznes tworzyć potrafi. Mazurek u niego jest a to skreśla ten program dla mnie.

0

@mcsarna może, robiąc z Barcy S. A

1

@adi7adi8 Już chyba z 5 razy jest. No życie.

3

@Cule1234 ktoś coś o nim więcej pisał?

9



Co teraz sport ma za tygodnie. Mogą walić fake newsami na kilogramy

0

@michal26 instaluj operę

1

Budda 100k wrzucił na WOŚP. Pewnie zarobi na tym więcej. Ale ma pomysł chłop. Nie krytykuje, bo mnie zaraz pojadą

https://vm.tiktok.com/ZGerKDkng/

6

@Luciano99 Jak mogłeś zapomnieć.


0

Fajne słowa. Ale wpierw to oni muszą wiedzieć jak. To jest ten problem Barcy jak. Chodź wejścia w mecz to też ich wina, nie wiem o co im biega że zazwyczaj mają humorki podczas meczu

0

@Gaz ostatnia kontuzja. Faktycznie brutalna akcja rywala .



Ney się nie prowadzi od dawna dobrze

4

No i piknie. Bilbao traci pkt. 4 miejsce może uda się utrzymać :)

0

@MesQueUnClub96 no więc coś tam obronił :)

2

@Gaz w takiej formie nie byłby. Zresztą on nóg nie ma. 5 minut i szpital

7

https://x.com/bartekKGHM/status/1751631581049913700

RM potrafi sprzedawać w idealnym momencie. Jak każdy Brazylijczyk, zbliża się 30-tka i dalej i oni powoli do emerytury

0

Cadiz musisz. Co za czasy że musimy patrzeć na Bilbao by tracili pkt :(

11

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1751643091788804241

Myślę ze za kłamstwa itd. powinno się wsadzać ludzi. Klęczek powinien powąchać cele, bo to co on prdl. to jest chore. Posłowie immunitetu nie mieli.

1

@Kondziubarca Zawiązał mu sznurówki?

0

Słowency Zaraz posprzątają te zawody

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?