tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Możemy go jechać, ale sezon po Koemanie uratował, LL zdobył. Dla mie nadal legenda. Teraz jedyne co chce, to pokonanie Napoli i TOP4 w LL. Nic więcej
0
@Aragorn33 Dobrze robi. Wczoraj podał nawet ile lat byli tu PEP i LE. W takim klubie jak Barca to normalne. Teraz presja z dziennikarzy zejdzie, może czas na piłkarzy wywierać presje. FDJ dziś słabiutko, machał tylko łapami, w sumie to od kilku meczy tak wyglada. Ale Lewy musi powąchać ławkę, zacząć walczyć o to by Barca nie chciała go sprzedawać itd. Bo nic nie daje. Felix chce zostać w klubie, musi zacząc grać sezon życia
0
@Cobra303 Każdego dnia odpowiada czy odejdzie. Dobra decyzja.
1
Mówiłem. Od Grudnia już te jego wypowiedzi to wskazywały. Pisałem to od dawna, że Xavi zaczął dziwne konferencje mieć.
0
@Pawel13sz chyba nikt nie wie co on tu chciał zrobić
0
@Mike3554 No dziś sabotował w ataku.
5
A i jeszcze jakbyście myśleli ze się poddał.
4
Dobrze ze oni są załamani. My jesteśmy szczęśliwi.
3
Średnie to źródło.
0
@arasz1819 No nie arasz. Koeman dalej uważam, ze był gówniany :P
1
Nie no plus jest. Bo Yamal naprawdę dziś wyglądał genialnie. Ale obawiam się ze 16-latek nie wytrzyma fizycznie i skończy się Balde, Gavi
0
@barcelonaLM ze wrocva mocniejsi, ze w barcelonie pięknie się żyje, ze baby boom jest.
0
@FcPortoFan1999 no właśnie i to martwi. Naprawdę Araujo jest genialnym obrońca, ale i on mocno obniżył loty. Tu coś jest nie tak
0
@VbamboeB E tam pitolisz. Czasem można
1
@arasz1819 Dobre :)
0
@tomek8756 Jak widać można. Tam chyba z 4 piłkarzy zagrało jak amatorzy
1
Ale jest plus tego meczu. Wódkę otworzyłem po 2-0 i się najeb.. :) Nawet wkurzony nie jestem :D
9
W tydzień wypadli z superpucharu, pucharu, ligi. Za miesiąc ciekawe co powiedzą
:DDDD
0
@Rewolucja123 Wpierw musi znaleźć 19-ta dźwignie.
1
@LM10GOAT Oni piłkarze, porostu potrzebują ze ktoś przestanie ich bronić, a wymagać. Xavi nie ma temperamentu.
0
Xavi mówi ze to wina z powodu braku karnego. Nie wytrzymie.
6
Niech on już skończy, właśnie dlatego są takie wyniki. Piłkarze gówno grają i nikt ich nie opierdala. A właśnie w zarządzaniu trzeba opierdolic, a nie wiecznie bronić. Zobaczcie na reakcje Klopa, Pepa jak drą się na swoich. Każdy potrzebuje opierdolu, każdy.
0
@Cule1234 Przecież to news jakiegoś no name. I pisze niektórych ocios. To tak jakby Gajek wyraził swoje zdanie. Może ocios jak już chcą coś powiedzieć to warto by wkodncu na zebranie poszli? A nie frekwencja on lin kur. 25%
4
Niech mi ktoś ten ręcznik jeszcze broni. Diabelsko gówniany bramkarz
10
No właśnie, koleś sam mówi ze zagrał najgorszy w życiu mecz. Akurat tutaj? No nie , to porostu wina całego zespołu i gówna jakie jest.
1
@Don Lucas no nie. Xavi majstra zdobył. Szczerze Koeman, Setien, Xavi jedno gowno.
0
@Amidamaru podsumowanie obrony Barcy
0
@Mazi I zrobil majstra. Naprawdę Kosman był gówniany i przestańcie go porównywać.
0
A może porażką zrobi nam dobrze? Może ktoś się ocknie, ze idziemy pod topór jeśli chodzi o miejsce w LL? Za nami bardzo mocne Bilbao.
1
@Mazi nie był. Byliśmy na 8 miejscu, więc nie prdl