21



Możemy go jechać, ale sezon po Koemanie uratował, LL zdobył. Dla mie nadal legenda. Teraz jedyne co chce, to pokonanie Napoli i TOP4 w LL. Nic więcej

0

@Aragorn33 Dobrze robi. Wczoraj podał nawet ile lat byli tu PEP i LE. W takim klubie jak Barca to normalne. Teraz presja z dziennikarzy zejdzie, może czas na piłkarzy wywierać presje. FDJ dziś słabiutko, machał tylko łapami, w sumie to od kilku meczy tak wyglada. Ale Lewy musi powąchać ławkę, zacząć walczyć o to by Barca nie chciała go sprzedawać itd. Bo nic nie daje. Felix chce zostać w klubie, musi zacząc grać sezon życia

0

@Cobra303 Każdego dnia odpowiada czy odejdzie. Dobra decyzja.

1




Mówiłem. Od Grudnia już te jego wypowiedzi to wskazywały. Pisałem to od dawna, że Xavi zaczął dziwne konferencje mieć.

0

@Pawel13sz chyba nikt nie wie co on tu chciał zrobić

0

@Mike3554 No dziś sabotował w ataku.

5

A i jeszcze jakbyście myśleli ze się poddał.


4



Dobrze ze oni są załamani. My jesteśmy szczęśliwi.

3



Średnie to źródło.

0

@arasz1819 No nie arasz. Koeman dalej uważam, ze był gówniany :P

1



Nie no plus jest. Bo Yamal naprawdę dziś wyglądał genialnie. Ale obawiam się ze 16-latek nie wytrzyma fizycznie i skończy się Balde, Gavi

0

@barcelonaLM ze wrocva mocniejsi, ze w barcelonie pięknie się żyje, ze baby boom jest.

0

@FcPortoFan1999 no właśnie i to martwi. Naprawdę Araujo jest genialnym obrońca, ale i on mocno obniżył loty. Tu coś jest nie tak

0

@VbamboeB E tam pitolisz. Czasem można

1

@arasz1819 Dobre :)

0

@tomek8756 Jak widać można. Tam chyba z 4 piłkarzy zagrało jak amatorzy

1

Ale jest plus tego meczu. Wódkę otworzyłem po 2-0 i się najeb.. :) Nawet wkurzony nie jestem :D

9



W tydzień wypadli z superpucharu, pucharu, ligi. Za miesiąc ciekawe co powiedzą
:DDDD

0

@Rewolucja123 Wpierw musi znaleźć 19-ta dźwignie.

1

@LM10GOAT Oni piłkarze, porostu potrzebują ze ktoś przestanie ich bronić, a wymagać. Xavi nie ma temperamentu.

0

Xavi mówi ze to wina z powodu braku karnego. Nie wytrzymie.

6



Niech on już skończy, właśnie dlatego są takie wyniki. Piłkarze gówno grają i nikt ich nie opierdala. A właśnie w zarządzaniu trzeba opierdolic, a nie wiecznie bronić. Zobaczcie na reakcje Klopa, Pepa jak drą się na swoich. Każdy potrzebuje opierdolu, każdy.

0

@Cule1234 Przecież to news jakiegoś no name. I pisze niektórych ocios. To tak jakby Gajek wyraził swoje zdanie. Może ocios jak już chcą coś powiedzieć to warto by wkodncu na zebranie poszli? A nie frekwencja on lin kur. 25%

4



Niech mi ktoś ten ręcznik jeszcze broni. Diabelsko gówniany bramkarz

10



No właśnie, koleś sam mówi ze zagrał najgorszy w życiu mecz. Akurat tutaj? No nie , to porostu wina całego zespołu i gówna jakie jest.

1

@Don Lucas no nie. Xavi majstra zdobył. Szczerze Koeman, Setien, Xavi jedno gowno.

0

@Amidamaru podsumowanie obrony Barcy

0

@Mazi I zrobil majstra. Naprawdę Kosman był gówniany i przestańcie go porównywać.

0

A może porażką zrobi nam dobrze? Może ktoś się ocknie, ze idziemy pod topór jeśli chodzi o miejsce w LL? Za nami bardzo mocne Bilbao.

1

@Mazi nie był. Byliśmy na 8 miejscu, więc nie prdl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?