0

@LM10GOAT LE gra arhaiczna piłkę. A Pep tu nie przyjdzie bo mu w City wygodnie, ma wszystko, transfery i spokojna robotę. W Barcie nie ma spokoju

1

Skoków nie oglądałem ale teraz słucham naszego skoczka, kolejnego. Mówi wyraźnie ze pogubił się technicnize i nie do końca wie co zrobić. Kolejny strzał w trenerkę obecnej kadry.

0

@michal26 no tak, bo na jakiej podstawie zrobiłeś sobie 160 do 120? I trump tez nie mówi i innym najważniejszym fakcie. USA zarabiają teraz na sprzedaży uzbrojenia do Europy i nie tylko, plus niszczą Rosję nie biorąc udziału w akcji.

0

@Azi Klub trzeba sprzedać, a nie bawić się w miliony dźwigni co trupa pudrują. Zostawić ocios 51% i tyle. Budować potęgę, a nie szukać transferów za free i trenerów za free. A na pewno zmienić sztab medyczny.

1

Ze średniego meczu, skończył się na bardzo fajnym. Może nie magicznym, ale super się oglądało. Med dał radę, fizycznie padł. Nie był bym sobą gdybym nie dorzucił coś w stronę kobiecego tenisa. Panowie są w innej lidze.

0

@mekston spuchł Med. Brak sił, mimo iz go nie lubię, to dobrze gra.

0

@BARCA1899Messi tak jak każde jego wyjście. Nie ma, on technicznie tez źle się ustawia.

3

No to jeszcze raz :D :)




0

Sinner widzi ze Med ma wyraźne problemy z backhandem. Cały czas Sinner gra na jego BH i Med popełnia błędy

0

@takisobiektos Czyli jakie? Ze maja swojego faworyta? Zawsze tak jest w każdym turnieju ze kogoś faworyzują.

0

Med ledwo dyszy. Zdziwiłbym się gdyby Rusek wygrał

0

@Arden nie od dziś wiadomo, że dziennikarze są sporym problemem Barcy. Laporta powinien reagować na fejki itd. Dziennikarze robią co chcą, oraz raczej zawsze szukają afer

1

@takisobiektos Bo co bo maja swojego faworyta innego niż ty? Co robią? Przeszkadzają mu, wyzywają?

0

Med puchnie. Faktycznie Sinner teraz może to zgarnąć.

0



Lekko muszę się nie zgodzić. Presja na piłkarzy musi być, to ze on odchodzi nie znaczy ze koniec sezonu. My tu musimy Napoli pokonać i TOP4 utrzymać

0

@mekston no na pewno tak. ale nadal to średni poziom Włocha. Ale jak piszecie, Med może w 5 nie wytrzymać jak do tego dojdzie.

0

@mekston Jannick dziś nie wyglada dobrze. wydaje mi się ze i tak Rosjanin to weźmie

0

Med coraz ciężej biega.

3

@michal26 czyli nie wiesz ile UE dala, ale piszesz ze dali 120, wiesz ze USA 85 i dodajesz sobie do 160. No ma to sens te twoje wyliczenia

0

@MesQueUnClub96 Cos ktoś pisał ze nie mogą jak City również gra

0

@mleczkoo nie wiem, autor tweeta. "White House Correspondent for Polish Radio, Korespondent Polskiego Radia w Białym Domu." nie no name internetowy

1



Taki Pisior, wieczne kłamstwo

0

@joloskyy masz racje, po co ci auto w garazu które nie jeździ?

0

@joloskyy nie, nie jest ważny, nie ma kompletnie znaczenia.

0

@joloskyy https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/verletzungen/spieler/85370

proszę , odpowiedz mi na pytanie. Po co ci piłkarz z taka historia kontuzji?

1

@joloskyy dla lekarzy jest. Zobacz historie kontuzji, jego nie ma. Po co tobie piłkarz który 85% czasu ma kontuzje?

0

@LM10GOAT kto kur przedłużył mu kontrakt wiedząc to co transfermarkt pokazuje.
https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/verletzungen/spieler/85370

Kontuzji ten koleś ma na 3 strony, nie chce mi się sumować. Nie wiem czy znam drugiego zawodnika z taka ilością kontuzji

3

@Barcelonamojaitylkomoja No to się ciesz. zarobiłeś chociaż prawda?

2

@tristan87 Powiedział wszystko to co kibic Barcy wie. No ale co miał powiedzieć.

0

Ale beznadziejny jest sinner

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?