tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT LE gra arhaiczna piłkę. A Pep tu nie przyjdzie bo mu w City wygodnie, ma wszystko, transfery i spokojna robotę. W Barcie nie ma spokoju
1
Skoków nie oglądałem ale teraz słucham naszego skoczka, kolejnego. Mówi wyraźnie ze pogubił się technicnize i nie do końca wie co zrobić. Kolejny strzał w trenerkę obecnej kadry.
0
@michal26 no tak, bo na jakiej podstawie zrobiłeś sobie 160 do 120? I trump tez nie mówi i innym najważniejszym fakcie. USA zarabiają teraz na sprzedaży uzbrojenia do Europy i nie tylko, plus niszczą Rosję nie biorąc udziału w akcji.
0
@Azi Klub trzeba sprzedać, a nie bawić się w miliony dźwigni co trupa pudrują. Zostawić ocios 51% i tyle. Budować potęgę, a nie szukać transferów za free i trenerów za free. A na pewno zmienić sztab medyczny.
1
Ze średniego meczu, skończył się na bardzo fajnym. Może nie magicznym, ale super się oglądało. Med dał radę, fizycznie padł. Nie był bym sobą gdybym nie dorzucił coś w stronę kobiecego tenisa. Panowie są w innej lidze.
0
@mekston spuchł Med. Brak sił, mimo iz go nie lubię, to dobrze gra.
0
@BARCA1899Messi tak jak każde jego wyjście. Nie ma, on technicznie tez źle się ustawia.
3
No to jeszcze raz :D :)
0
Sinner widzi ze Med ma wyraźne problemy z backhandem. Cały czas Sinner gra na jego BH i Med popełnia błędy
0
@takisobiektos Czyli jakie? Ze maja swojego faworyta? Zawsze tak jest w każdym turnieju ze kogoś faworyzują.
0
Med ledwo dyszy. Zdziwiłbym się gdyby Rusek wygrał
0
@Arden nie od dziś wiadomo, że dziennikarze są sporym problemem Barcy. Laporta powinien reagować na fejki itd. Dziennikarze robią co chcą, oraz raczej zawsze szukają afer
1
@takisobiektos Bo co bo maja swojego faworyta innego niż ty? Co robią? Przeszkadzają mu, wyzywają?
0
Med puchnie. Faktycznie Sinner teraz może to zgarnąć.
0
Lekko muszę się nie zgodzić. Presja na piłkarzy musi być, to ze on odchodzi nie znaczy ze koniec sezonu. My tu musimy Napoli pokonać i TOP4 utrzymać
0
@mekston no na pewno tak. ale nadal to średni poziom Włocha. Ale jak piszecie, Med może w 5 nie wytrzymać jak do tego dojdzie.
0
@mekston Jannick dziś nie wyglada dobrze. wydaje mi się ze i tak Rosjanin to weźmie
0
Med coraz ciężej biega.
3
@michal26 czyli nie wiesz ile UE dala, ale piszesz ze dali 120, wiesz ze USA 85 i dodajesz sobie do 160. No ma to sens te twoje wyliczenia
0
@MesQueUnClub96 Cos ktoś pisał ze nie mogą jak City również gra
0
@mleczkoo nie wiem, autor tweeta. "White House Correspondent for Polish Radio, Korespondent Polskiego Radia w Białym Domu." nie no name internetowy
1
Taki Pisior, wieczne kłamstwo
0
@joloskyy masz racje, po co ci auto w garazu które nie jeździ?
0
@joloskyy nie, nie jest ważny, nie ma kompletnie znaczenia.
0
@joloskyy https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/verletzungen/spieler/85370
proszę , odpowiedz mi na pytanie. Po co ci piłkarz z taka historia kontuzji?
1
@joloskyy dla lekarzy jest. Zobacz historie kontuzji, jego nie ma. Po co tobie piłkarz który 85% czasu ma kontuzje?
0
@LM10GOAT kto kur przedłużył mu kontrakt wiedząc to co transfermarkt pokazuje.
https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/verletzungen/spieler/85370
Kontuzji ten koleś ma na 3 strony, nie chce mi się sumować. Nie wiem czy znam drugiego zawodnika z taka ilością kontuzji
3
@Barcelonamojaitylkomoja No to się ciesz. zarobiłeś chociaż prawda?
2
@tristan87 Powiedział wszystko to co kibic Barcy wie. No ale co miał powiedzieć.
0
Ale beznadziejny jest sinner