tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcanawieki więcej słuchać agentów. Ilu to już piłkarzy się przejechało to ich
0
@maroon A co daje wchodzenie im w dupe? Jak oni wygrają w dupie będą mieli wpis Tuska. Nic to nie zmienia, nic.
0
@Forsyth a podasz źródło tych twoich statystyk
0
@Arden jaka szczęśliwa widać
0
@Forsyth wchodzenie republikanom w dupe też nic nie da. Dobrze Tusk zrobił. Jeśli Trump wygra to oleje NATO i taka prawda.
0
Po urodzeniu dzieciaka włączył mu się tryb z pierwszych sezonów. Czyli mocno przeciętna gra, w szczególności w defensywie. Jeśli bić rekord transferowy to na nim.
0
@VeB 1899 Agenci dostali kapuste, teraz zrobia pranie mozgu mlodemu.
27
VAR - Sędzia VAR: Javier Iglesias Villanueva
No jakoś mnie nie dziwi z Hernandezem mogą sobie łapę podać. Dwa Vary co zawsze gwiżdżą przeciw nam
0
Dziennikarz pisze, że optymizm, ale ze ciężko podpisać :D
0
wiecie jak Szwed przyjechał zobaczyć projekt, to co się dziwicie ze nie powiedział ok. Ja tu projektu nie widzę.
3
To się złe skończy.
2
Barcelona poprzedniego sezonu. W obronie dobrze, w ofensywie wolno, nudno. 1-0 i 1 -setka dla rywala
2
Ale Pena jest cienki, co on chciał zrobić?
0
W 10-tke grają a my nie potrafimy. Po jaki chuj zostaje Lewy, po co on nam ?
5
Przecież to karny na 200% a sędzia i tak pokazuje grać
0
Czyli Maj powrót
0
Jak schodzi i płacze to u nas zazwyczaj znaczy, adios do kolejnego sezonu
0
Przecież to już widać ze poważna. Można krzyczeć na Xaviego, ale nie ma drugiego klubu z tak tragicznym szabem medyczny oraz od przygotowania fizycznego.
0
@Korsain no, a kto ma grać? Jeśli wy chcecie tylko dzieci oglądać to może Barce B zacznijcie oglądać, bo wpadacie już w jakaś paranoje
0
Jaka blada ławka u nas. Same dzieciaki.
2
@doc ale się syfu szuka dookoła Barcy.
1
@MESSIah16 System emerytalny jak prdl za kilkanascie lat to az miło.
1
@svensonFCB Duzo zarobiłeś na razie na bukmacherce?
8
@Safrani A wystarczy odpalić 21 wiek. Zrobić referendum przez net. Prawie wszyscy juz maja mobywatela. Tanim kosztem można pytac społeczeństwo co faktycznie chca.
0
@Gall la bamba.
0
To Emery tez już skreślony
2
@Encore On nie jest naszym trenerem, a już go wieszają. Tu krytykuje się za brzydki styl wygranej.
0
@MESSIah16 przestali kozaczyć
0
No to Lapcio mam nadzieję że ma jakiś fake projekt. Bo jak prawdziwy zobaczy to zawiną się pierwszym samolotem
0
@Arden musisz zrozumieć że urodziłeś się w innej epoce. To teraz rozrywka obecnej młodzieży i nie tylko. Zaakceptować i żyć dalej :)