0

@barcanawieki więcej słuchać agentów. Ilu to już piłkarzy się przejechało to ich

0

@maroon A co daje wchodzenie im w dupe? Jak oni wygrają w dupie będą mieli wpis Tuska. Nic to nie zmienia, nic.

0

@Forsyth a podasz źródło tych twoich statystyk

0

@Arden jaka szczęśliwa widać

0

@Forsyth wchodzenie republikanom w dupe też nic nie da. Dobrze Tusk zrobił. Jeśli Trump wygra to oleje NATO i taka prawda.

0

Po urodzeniu dzieciaka włączył mu się tryb z pierwszych sezonów. Czyli mocno przeciętna gra, w szczególności w defensywie. Jeśli bić rekord transferowy to na nim.

0

@VeB 1899 Agenci dostali kapuste, teraz zrobia pranie mozgu mlodemu.

27

VAR - Sędzia VAR: Javier Iglesias Villanueva

No jakoś mnie nie dziwi z Hernandezem mogą sobie łapę podać. Dwa Vary co zawsze gwiżdżą przeciw nam

0



Dziennikarz pisze, że optymizm, ale ze ciężko podpisać :D

0

wiecie jak Szwed przyjechał zobaczyć projekt, to co się dziwicie ze nie powiedział ok. Ja tu projektu nie widzę.

3

To się złe skończy.



2

Barcelona poprzedniego sezonu. W obronie dobrze, w ofensywie wolno, nudno. 1-0 i 1 -setka dla rywala

2

Ale Pena jest cienki, co on chciał zrobić?

0

W 10-tke grają a my nie potrafimy. Po jaki chuj zostaje Lewy, po co on nam ?

5

Przecież to karny na 200% a sędzia i tak pokazuje grać

0



Czyli Maj powrót

0

Jak schodzi i płacze to u nas zazwyczaj znaczy, adios do kolejnego sezonu

0

Przecież to już widać ze poważna. Można krzyczeć na Xaviego, ale nie ma drugiego klubu z tak tragicznym szabem medyczny oraz od przygotowania fizycznego.

0

@Korsain no, a kto ma grać? Jeśli wy chcecie tylko dzieci oglądać to może Barce B zacznijcie oglądać, bo wpadacie już w jakaś paranoje

0

Jaka blada ławka u nas. Same dzieciaki.

2

@doc ale się syfu szuka dookoła Barcy.

1

@MESSIah16 System emerytalny jak prdl za kilkanascie lat to az miło.

1

@svensonFCB Duzo zarobiłeś na razie na bukmacherce?

8

@Safrani A wystarczy odpalić 21 wiek. Zrobić referendum przez net. Prawie wszyscy juz maja mobywatela. Tanim kosztem można pytac społeczeństwo co faktycznie chca.

0

@Gall la bamba.

0

To Emery tez już skreślony

2

@Encore On nie jest naszym trenerem, a już go wieszają. Tu krytykuje się za brzydki styl wygranej.

0

@MESSIah16 przestali kozaczyć

0



No to Lapcio mam nadzieję że ma jakiś fake projekt. Bo jak prawdziwy zobaczy to zawiną się pierwszym samolotem

0

@Arden musisz zrozumieć że urodziłeś się w innej epoce. To teraz rozrywka obecnej młodzieży i nie tylko. Zaakceptować i żyć dalej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?