tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 i tak tego nie zrozumie. Projekt jest cudowny niczym. Mierzeja wiślana. Piękna, bez korupcji, wszystko z głową zaplanowane. To pis jak oni mogliby zrobić zły projekt. 6 lat go tworzyli.
0
Komentarz usunięty
2
@Comentateiro no ale prawa strona tak bardzo mówi, że przecież projekt jest wspaniały bo kupieni ludzie Pisu tak twierdzą. Że u nas biurokracja dlatego biedaczki nie mogli wbić łopaty jak rządzili. A teraz Tfusk wszystko wstrzymuje, a projekt wspaniały.
@Borneo mierzeja, kilka miliardów na motorówkę. No ale Polskie, zrobione, patriotyczne, przeszkadza Niemcom.
0
@RomanHoffer kwestia na co wydaje. Bo sprzętu nikt na oczy nie widzi, albo przychodzi bezużyteczny.
0
@Emhyr o nie kontuzja. U nas każda miesiąc w górę.
1
@Fenelon 8 lat pis wydaje 2% PKB. Pokażesz mi ten sprzęt kupiony.
3
@Forsyth dobrze realizowana? W poprzednim roku 800 osób zatrudniają. Ziemię kupili pod cpk pracownicy Energi co w kampanii przelewy robili. Nie no perfekcyjna inwestycja. Widziałeś jakiś biznes plan? Czyli kiedy się zwróci? Zacznie zarabiać, kto będzie zarządzać, podpisanie umów na budowy, te całe umowy cargo. Cokolwiek że tak twierdzisz? Bo to że to dobra inwestycja nikt nie neguje, ale grubo mnie bawi jak ktoś mówi znając pis że projekt wspaniały, nie widząc go
0
@Foton tancula to wygląda jak po hemioterapii. Ciekawe co tam się dzieje
1
@michal26 w związku z tym że Trump chce handlować bronią, strasząc, że w dupie ma Nato. Biznes ponad bezpieke.
@Forsyth czego nie zrozumiałeś w guziku USA. Jak im dają to i uzbrajaja. Zawsze można jak PIS zamówić helikoptery bez uzbrojenia i możliwości uzbrojenia. Takie turystyczne i mówić że wydaje się na zbrojeniowke 2% PKB. Jak masz znajomych w wojsku popytaj o nasz sprzęt jak źle jest.
0
@michal26 jak będziemy samolociki kupować od niego to będzie nas lubił. Nie zapomnij tylko ze samoloty z USA mają czerwony guzik w pentagonie. Nie wystrzelisz pół naboju bez ich systemowej akceptacji.
32
@RoberDzik każda skrajność jest gówniana.
4
@MOLESTA nie wytłumaczysz. Ludzie i tak pójdą bo to obecne złe, nie patrząc co może być gorsze. Ludziom zawsze jest źle.
0
@Cule1234 ta, my Kur. Wawrzyniaka zarejestrować byśmy nie mogli, a na sztab Flicka i jego będzie stać.
0
@Azi wiesz bo to narodowosciowe. Bóg, honor, ojczyzna, wielkość i inne pierdoly. A jakby wojna wybuchła, pierwsi z kraju by spierd.
1
@Rl9k1nG może ktoś na wózku inwalidzkim
1
no i Kubacki zakończył skoki naszych :D
1
@FcPortoFan1999 Olek ma zawsze 1 skok dobry, więc pewnie teraz spadną :D
1
Tego całego Ferrari chyba suty cisnęły. Czyżby spora ilość Teścia :) Estradiol podbity do maksa.
0
Dostał w jaja, chłodzą mu łydki
0
Komentarz usunięty
0
@JordiAlbion nie wiem, nie znam. Jakaś Kozłowska
1
Ja pierdziele jaki pustak ta kobitka w famę mma
1
@Cyzix zachował się niczym jakiś bardziej Dełu Lanos. Biedactwo, w ochraniacz dostał, normalnie biegał po ringu, ale walczyć już nie. Kozaki w gębie
0
@A4ron bo stwierdzili ze maja Balde, a potrzeby były gdzie indziej. No szkoda
8
Pierwszy raz dziś oglądam Leverkusen. Girona sporo szczęścia, przypadku, walki, radosnej piłki. A Leverkusen to jednak zespół, widać ogromna ilość schematów, cały zespół gra bez przypadku. Świetnie poukładany zespół, fajnie piłkarze się poruszają, w szczególności ruch bez piłki widać u nich,. Trenersko świetna robota
2
Pisałem, że real dziś łatwo. Girona gra radosna piłkę i miała masę szczęścia, co kopali to wpadało. Wróćmy do naszego meczu nawet, przecież my tam mieliśmy ogromna ilość okazji, ale no wiadomo trzeba strzelić.
0
@P33ck a moglbyc za friko, a nawet chciał wrócić. No ale mieliśmy Balde
0
@arasz1819 W przypadku Polaków, do ułaskawienia prezydent ma prawo. Więc problemu nie ma.
3
Dziś coś czuje ze czerwień dla Viniego. To nie Brazylia przecież wg. tego sędziego
0
@messi33 jest coś takiego :D