tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub22 Różnie, ja rok temu dostalem chyba do miesiaca.
0
@LM10GOAT Bełkot mediów i niestety klub nic nie robi. Jak maja sie czuć piłkarze, gdy wiecznie sa w mediach oczerniani, a klub 0, nic.
0
@Felipe_PL tak w dupie miałem Co sobie wymyślili w obietnicach. Obietnice każda partia wymyśla i jakiś pinat później realizuje. Dla mnie istotne jest bym nie musiał wyjść na ulicę bo ktoś grzebie w tk, sądach, UE, ma w dupie praworządność, realizuje ustawy za zamkniętymi drzwiami w nocy i co najważniejsze kradnie śmiejąc mi się w pysk. Tak wyglądały rządy Pisu. Chcecie dalej tak brnąć to będziecie mieć Białoruś że predydenta się nie pozbędziecie, bo on sobie aktami ustawy będzie zmieniał. Żyjemy w świecie wojen, i musimy mieć sojuszników, a nie wszędzie wrogów
8
@jacobFCB Dudziuś nie dostał ani jednego trudnego pytania., wszystko przygotowane, później pocięte. Z Tuskiem tak by nie było, Mazurek wystarczy, że grzał by tematy obietnic. I byłby jeden wielki wrzask, ludzi, którzy na nich nie głosowali. Bo najlepsze jest to ze z 100 obietnic rozliczaja osoby co na nich nie głosowali. :D
2
@Ojciec5tkidzieci ja oglądam raz na 3 mce conajmniej :)
0
@Ojciec5tkidzieci przestań się ośmieszać. Są jak wszyscy, każdy to wie oprócz was. Do polityki idzie się rządzić i kasę dymać na boku.
9
Gdyby pis i Konfa mieli większość w Sejmie, koalicja byłaby na 200%. Każdy wie oprócz ich wyznawców
0
@FcPortoFan1999 na razie zatem dobrze dla niej
1
@FcPortoFan1999 nie tylko głowa, Ostapenko gra to czego Iga nie lubi. Dlatego pisze o serwisie, bo to będzie kluczowe. Jak dojdzie do meczu obu pan postawie jak będzie dobry kurs na Ostapenko.
0
Co Ruscy kombinują ktoś wie?
1
@FcPortoFan1999 Dużo od Ostapenko zależy. Gra jak chłop tymi Returnami. Ale serwis Igi wybitny dziś
3
Iga gra dalej. Fajny mecz, świetny serwis Igi trzeba przyznać.
3
Dawaj Iga, kończ ja
0
@Cule1234 Ti Romero, pamiętajcie ze on sobie po swojemu wszystko dodaje.
2
@FCB_dimiC w poprzednim roku cudowny PIS grzebał w tym swoim jeb. ładzie. Więc zabierali za dużo, później mniej, ale wpierw sporo za dużo brali. Plus ja się rozliczam z żona, u niej była podobna sytuacja. Więc sumarycznie aż 10k zwrotu
0
@ArterkHD w poprzednim roku 10k
0
@FutureFCBarcelona Zrobia je dokładnie w tym samym momencie co 100-tka Sławka.
0
Ale irytująca ta Alexandrowa, macha tymi łapami, irytuje się, a poprostu gra słabo. Taka damska wersja FDJ z meczu z Granadą
0
@Tomasz_1983 niech więcej gownianych dźwigni szuka. Teraz pokazuje ze musi sprzedać, a jak musi to w negocjacjach nie masz broni.
2
@LM10GOAT albo Araujo out, Bayern happy
4
@macio_944 presing w City to piękno piłki. Całe 90 minut grzeją presing, cały czas.
2
@Barcelonka070 to może dopiszemy o pedofilii w kościele za czasów JPII jak już tacy poprawni wszyscy mają być.?
0
@Ostatnikrwawygang nie musze. Skoro masz problem isc do roboty w niedziele bo widze po emocjach, zmien robote.
0
@Ostatnikrwawygang Nie rozumiesz o co chodzi i ten debilny argument na nikogo nie robi wrażenia. Niedziela Handlowa w rozumieniu, pracodawca chce otwiera, nie chce nie otwiera. Ty jako pracownik tez powinieneś mieć wybór, chcesz pracujesz, nie nie pracujesz.
Ps. Jakos stacje paliw 24h ci nie przeszkadzaja ze musza pracować
0
@Chucky Nie w wieku 24 lat. A morfologie i mocz sam napisał, on pisał o inne.
0
@Peciak Zaraz zobaczysz armie, która przekupiona siedziała cichutko. Solidarnosc.
4
@bartekvisca No wakacje kredytowe ich zabijaja, ewidentnie
0
@FanBarcYxD To żyj :D Lepiej sie nie badaj. Młody, zdrowy nie zawracaj sobie tym dupy w takim wieku
0
@FanBarcYxD Pytanie ile masz lat
0
@Peciak A wiesz ze to jest w tych 100 propozycjach Koalicji mistrzu :)