tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LaSTeR no nic wchodzisz na ring, dostaniesz w ryj i tyle. Powodzenia
0
@dv7wisnia mam WiFi ping 3. Chyba że mówisz że trzeba mieć net, światło, a nie mobilny
0
@FutureFCBarcelona ten człowiek nakręcił mnie na bycie kibicem Barcy. I tak zostało, oj brakuje Magikow w obecnej piłce
5
@sewciu50 rok temu my też tak wygraliśmy ligę
0
@PatrychoO to grubo za dużo. Liga jest skończona
0
Co Kapustka teraz dobił :)))
0
@macio_944 Cwiakala podkręca to co kręci obie strony. Dlatego jest wrażenie że czasem za Realem czasem za Barca. Mówi i komneutje tak by było o czym gadać, bo to daje zasięgi
0
@FcPortoFan1999 mają 8 pkt nad nami. Nic Tu się w lidze już nie wydarzy. Bo Barca też za słaba, Girona pikuje w dół.
0
@mekston słabi a wiecznie nas leją.
0
@vadner to są dobzi piłkarze. Ale nie wybitni. Do tego Francuzi. Czekam tylko jak im palma odbije od sławy, hajsu itd
0
@karol130197 w 85 wpadnie. Stawiaj
5
@Matt_i1992 Ogólnie piłka nożna stała się mocno nudna. Brakuje magikow
0
@Emhyr wiara ważna sprawa w życiu :)
0
@Emhyr Pedri wychodzi, mówi zagraliśmy źle, Xavi dobry mecz, Lewy nie generujemy sytuacji, Xavi generujemy najwięcej. Inne mecze ogląda Xavi, broniłem go długo, ale bardzo odpłynął ostatnio.
0
@TR3YWAY to jest taka przewaga że teraz sędziowie będą normalnie sędziować
0
@Natenczas jedna z 500-set. A tych Polskich, tych naszych, nasi rodacy :) prawda taka ze to Polak rucha Polaka. Powiedziałbym normalne.
1
Ale jadka na tik tokach. Jak to UA zła bo zboże wjeżdża do nas. Rolnicy dra ryja na UA, rząd na wszystkich,moze i słusznie. Ale czemu nie dra na te 500firm co to kupują i sprzedają? Olej Polski, zboże UA. I co i nic. Nikt nie krytykuje zasranych Przedsiębiorców lixaacych tylko na zysk, tylko tych co im chcą sprzedać. Obie strony siebie warte.
0
@Emhyr Magda to z rok pogra i tyle ja widzieliśmy. Może w deblu zostanie na dłużej
0
@FcPortoFan1999 no właśnie dziwne te zasady. Bo Magda chyba jest już w top50 a cały czas musi eliminacje grać?
1
@AmigoBlancos Rayo bez formy pójdzie gładko
0
@RafaPL a kto to ten Myrotvorec? Jakiś wojskowy w UA?
58
Cudo :)
0
@Fabik87 wiesz ze piłkarz za 50baniek powinien umieć przyjąć pilke? Wczoraj nie udało się to ani razu. Koledze wyżej chodzi o to że on nie ma dryblingu, i szczerze ja się z nim zgadzam.
3
On tak naprawdę. My nie oddaliśmy strzału w drugiej połowie. A on twierdzi ze zmiana jest. No gowno jest. Zremisowaliśmy z Granadą 3-3 i cudem Celne pokonalismy
3
@Herato A przypomnij mi ile bramek, asyst Auba miał w 10 ostatnich swoich meczach.
7
On zdjął Araujo za rotacje? :D
0
@Transu96 Szczerze nikt nie krytykuje gdzie gra, jak. Wymagań nie mam, ale on w 45 minut ani razu piłki dobrze nie przyjął. No chyba za to można krytykować wielki talent?
1
@foczkyyyhg mam to samo zdanie. Fizycznie w szczególności są bardzo słabi. Fatalni
1
@ElTomas Z Granadą nie było żle. Dziś Fatalnie.
1
@333tricampeones333 Może kiedyś przyjmie piłkę, na razie na to czekamy. Technicznie katastrofa