0

@LaSTeR no nic wchodzisz na ring, dostaniesz w ryj i tyle. Powodzenia

0

@dv7wisnia mam WiFi ping 3. Chyba że mówisz że trzeba mieć net, światło, a nie mobilny

0

@FutureFCBarcelona ten człowiek nakręcił mnie na bycie kibicem Barcy. I tak zostało, oj brakuje Magikow w obecnej piłce

5

@sewciu50 rok temu my też tak wygraliśmy ligę

0

@PatrychoO to grubo za dużo. Liga jest skończona

0

Co Kapustka teraz dobił :)))

0

@macio_944 Cwiakala podkręca to co kręci obie strony. Dlatego jest wrażenie że czasem za Realem czasem za Barca. Mówi i komneutje tak by było o czym gadać, bo to daje zasięgi

0

@FcPortoFan1999 mają 8 pkt nad nami. Nic Tu się w lidze już nie wydarzy. Bo Barca też za słaba, Girona pikuje w dół.

0

@mekston słabi a wiecznie nas leją.

0

@vadner to są dobzi piłkarze. Ale nie wybitni. Do tego Francuzi. Czekam tylko jak im palma odbije od sławy, hajsu itd

0

@karol130197 w 85 wpadnie. Stawiaj

5

@Matt_i1992 Ogólnie piłka nożna stała się mocno nudna. Brakuje magikow

0

@Emhyr wiara ważna sprawa w życiu :)

0

@Emhyr Pedri wychodzi, mówi zagraliśmy źle, Xavi dobry mecz, Lewy nie generujemy sytuacji, Xavi generujemy najwięcej. Inne mecze ogląda Xavi, broniłem go długo, ale bardzo odpłynął ostatnio.

0

@TR3YWAY to jest taka przewaga że teraz sędziowie będą normalnie sędziować

0

@Natenczas jedna z 500-set. A tych Polskich, tych naszych, nasi rodacy :) prawda taka ze to Polak rucha Polaka. Powiedziałbym normalne.

1

Ale jadka na tik tokach. Jak to UA zła bo zboże wjeżdża do nas. Rolnicy dra ryja na UA, rząd na wszystkich,moze i słusznie. Ale czemu nie dra na te 500firm co to kupują i sprzedają? Olej Polski, zboże UA. I co i nic. Nikt nie krytykuje zasranych Przedsiębiorców lixaacych tylko na zysk, tylko tych co im chcą sprzedać. Obie strony siebie warte.

0

@Emhyr Magda to z rok pogra i tyle ja widzieliśmy. Może w deblu zostanie na dłużej

0

@FcPortoFan1999 no właśnie dziwne te zasady. Bo Magda chyba jest już w top50 a cały czas musi eliminacje grać?

1

@AmigoBlancos Rayo bez formy pójdzie gładko

0

@RafaPL a kto to ten Myrotvorec? Jakiś wojskowy w UA?

58



Cudo :)

0

@Fabik87 wiesz ze piłkarz za 50baniek powinien umieć przyjąć pilke? Wczoraj nie udało się to ani razu. Koledze wyżej chodzi o to że on nie ma dryblingu, i szczerze ja się z nim zgadzam.

3



On tak naprawdę. My nie oddaliśmy strzału w drugiej połowie. A on twierdzi ze zmiana jest. No gowno jest. Zremisowaliśmy z Granadą 3-3 i cudem Celne pokonalismy

3

@Herato A przypomnij mi ile bramek, asyst Auba miał w 10 ostatnich swoich meczach.

7



On zdjął Araujo za rotacje? :D

0

@Transu96 Szczerze nikt nie krytykuje gdzie gra, jak. Wymagań nie mam, ale on w 45 minut ani razu piłki dobrze nie przyjął. No chyba za to można krytykować wielki talent?

1

@foczkyyyhg mam to samo zdanie. Fizycznie w szczególności są bardzo słabi. Fatalni

1

@ElTomas Z Granadą nie było żle. Dziś Fatalnie.

1

@333tricampeones333 Może kiedyś przyjmie piłkę, na razie na to czekamy. Technicznie katastrofa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?