La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

7

Widać postęp w grze Magdy, co skutkuje takimi wygranymi @adi7adi8 @FcPortoFan1999

0

@takisobiektos To jest najlepszy okres kariery Magdy,z Azarenką też mocno powalczyła.

1

@FcPortoFan1999 Bo też nie zajechała sie jak rok temu grając jeszcze turnieje w grudniu. Przygotowała się odpowiednio i efekty widac.

1

@takisobiektos Kłopot z nią jest taki,że musi męczyć się jeszcze z kwalifikacji..

0

@FcPortoFan1999 no właśnie dziwne te zasady. Bo Magda chyba jest już w top50 a cały czas musi eliminacje grać?

0

@tbas Na Indian Wells i Miami,tym bardziej będzie musiała się mordować w eliminacjach,bo tam ranking jest jeszcze ściślej.

konto usunięte

1

@takisobiektos Tyle lat kręciła się wokół top100 a pewnie w tym roku Linette przebije

1

@Emhyr Druga Magda-Linette to już druga strona rzeki (*)

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Jakby grała przeciwko samej top40 to by nie była. Ona na te dobre tenisistki dobrze gra i nawet wygrywa a na jakichś słabeuszy kaleczy

0

@Emhyr Czyli taki Robin Hood.

0

@Emhyr Magda to z rok pogra i tyle ja widzieliśmy. Może w deblu zostanie na dłużej

1

@tbas @FcPortoFan1999 Do turniejów organizatorzy biorą ranking 3-4 tygodnie przed turniejem, dla Magdy wynik z Australii jeszcze nie pracował w lutym ale od IW już tak normalnie jest w drabince głównej ;)

1

@adi7adi8 To lepiej dla niej że może ominąć kwalifikacje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?