La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

10

Źle się dzieje w państwie polskim...


9

@Kgorecki2500


wtedy krzysiu pił wódke

9

@gumaz A nie, luz. Dobrze chłopaki robią, wszystko dobrze jest w porządku.

8

@Kgorecki2500 chodzi o hipokryzje krzysia , widzi to co chce.

6

@gumaz wtedy był na bardzo ważnym grillu z Cześkiem M.

9

@gumaz Niech sobie będzie hipokrytą tak długo jak robi obecnie dobrą robotę. Bo na media tradycyjne nie ma co liczyć.

13

@Kgorecki2500 przecież szeryf gumaz nigdy złego słowa nie powie na PO i Tuska xd
zawsze jak ktoś wytyka błędy Platformy to ten wyjeżdża z tym że PiS też coś źle robił xd

0

@gumaz wejdź sobie chłopie na ten profil, przecież to jest troll konto produkujące fejki...

10

@Dynak ostro o Krzysiu i Kanale Zero :]

1

@Dynak akurat wierze, że to miało miejsce :P

0

@Fog_W_1899 jesteś moim fanem ?

0

@gumaz mgła wojny zawsze na posterunku kiedy ktoś wytnie Cysiowi moralizatorstwo ale tylko w jednym kierunku który mu pasuje

12

@gumaz Czemu by miało nie mieć miejsca skoro Kaczyński chodził sobie po cmentarzu kiedy innym kazał siedzieć w domu, a Pawłowicz się rozbijała po hotelach, gdy te ponoć były zamknięte.

0

@MesQueUnClub_87 :D może dlatego, że nigdzie nie ma o tym nawet pół słowa powiedziane, a jedyne wzmianki o tym incydencie :D który teoretycznie wydarzył się 2022 r. pochodzą z wczoraj i dzisiaj i pojawiły się na troll kontach... błagam nawet ty nie jesteś aż tak głupi... nie jesteś prawda ?

0

@Dynak @MesQueUnClub_87 dobry agent

0

@gumaz ja mówię o Kurskim i zamykaniu oddziału.

1

@gumaz taa, przecież Tutenchamonowi też robili tomografię po śmierci

2

@Dynak Nie napisałem, że to się wydarzyło "na pewno", "na 100%" i jest to "niepodważalna prawda" tylko to, że wcale bym się nie zdziwił, gdyby się to okazało prawdą, gdyż miały miejsce inne nadużycia tej partii w tamtym okresie, a Kurski to był prawdziwą zakała tego ugrupowania. I nie wiem co próbujesz mi zasugerować zwrotem "nawet ty nie jesteś tak głupi"? Uważasz mnie za debila, który przez większość czasu wypisuje kretynizmy na tym forum czy jak? Nawet nie kojarzę, żebyśmy kiedykolwiek wcześniej rozmawiali o czymkolwiek.

7

@Azazel_Pazuzu Myślałem, że po ostatnim razie, jak @ProMILs zgasił Cię jak peta, zawiniesz się i chociaż krztę pokory będziesz miał, i zamilkniesz na jakiś czas, jeśli chodzi o wypowiadanie się na temat czyjejś moralności bądź hipokryzji.

Komentarz usunięty

0

@Azazel_Pazuzu Ad hominium. Czemu mnie to nie dziwi.

1

@MesQueUnClub_87 niestety... Uważam za idiotów ludzi którzy wierzą w informacje pojawiające się na tego typu kontach, stawiam ich na równi z osobami którzy rozwierają szeroko oczy widząc na facebooku film z psem grającym na mandolinie, czy ludźmi słuchającymi wywodów pijaka spod sklepu o tym, że tak naprawdę jest milionerem, ale w życiu mu się nie powiodło. Wątpię żebyś łyknął wiadomość o zamykaniu oddziału dla żony kurskiego... ale jeśli to zrobiłeś, to jak wyżej.

0

@Dynak grzeczniej ziomek @MesQueUnClub_87 to szanowany użytkownik

0

@PeRRy hominem jak już chyba że chciałeś coś o homikach napisać

3

@Dynak Nie, nie łykam wszystkiego co czytam, ale nie zamykam się też na żaden scenariusz jeśli nie mam potwierdzonej wiedzy na dany temat i zawsze dopuszczam możliwość, że coś jednak mogło mieć miejsce. Nie obrażam też ludzi z byle powodu bo zostałem wychowany w czasach, gdzie za takie kłapanie jadło się schabowego przez rurkę ze szczęką na drutach.

1

@Kgorecki2500 2050 rok władza zrobi syf a na RL wyjadą z postem z 2020 ... a PIS też robił XD

0

@Kgorecki2500 Mewy Stanowskiego wszystko łykają, żywe czy martwe. przekaz od głupka dla bezmózgich yeti. trzymaj sie tam

0

@Kgorecki2500 znaczy, że ty widzisz pozytyw w tym, że on pcha PiS do władzy poprzez swoje działania i nie widzisz problemu w tym, że wtedy Krzysiu oczka ma przymrużone? Jeżeli chcesz być obiektywnym w ocenie, to pokazujesz patologię jako całość , bez metki partyjnej. Dla mnie to taki sam ostatni sprawiedliwy jak Sekielski. Jak jest biznes to rozgrzebuje sprawy, ale jak już sytość i bezpieczeństwo, to wtedy tryb leniuszka i na spokojnie komentujemy byle co.

1

@T^L A ja wiem czy chcę być obiektywny? I w jaki sposób Stanowski pcha do władzy PIS? Bo na moje do władzy PIS pcha samo KO. A może Stanowski Konfederację pcha do władzy? A może Brauna? Czy dla niego to biznes? Tak. Czy obywatelowi ten biznes służy? Tak

4

@Kgorecki2500 nie no proszę cię, rozmawiajmy jak dorośli. Wskażesz jakieś wywiady, programy na temat afer PiSu? Nawet ostatnio wiesza urzędniczkę a o ojcu przepisu, Morawieckim, ani słowa. O nieudanych zakupach uzbrojenia, w sensie niekompletnych, zero, o Pegazusach - zero. On jest tak potężnie jednowymiarowy, że nie sposób inaczej go odbierać.

O tym, że PO czy KO czy jak to zwał samo się masakruje, to rozmawiać nie trzeba, ale prawda jest taka, że Stanowski ze swoim kanałem nie jest od początku rządów KO i patologii poprzedników nie pokazywał.

Dlatego sorki, ale medium z niego nijakie i na pewno to co robi, to nie jest dobra robota. Jeszcze niedawno afery szpitalne pod zarządami PiS to była norma. W końcówce, kiedy wiedzieli, że może dojść do zmiany władzy, to nawet sami siebie podpieprzali. Także to nie jest nowum na skalę kraju, tylko nowum na kanale ZERO i spektrum zainteresowań Krzysia.

Tak między nami. Póki całość polityki będziemy rozgrywać tylko poprzez pryzmat PO - PiS - Konfa w różnej postaci, to my nigdy z tego syfu nie wyjdziemy, bo ci ludzie siedzą w tym systemie tak długo, że inaczej nie potrafią funkcjonowac. Dlatego tak ważne byłoby pojawienie się medium, które nakreśla patologie bez etykiet partyjnych, aby wskazać problemy, ludzi, instytucje i w ten sposób dać przestrzeń dla nowych twarzy, które być może jeszcze nie zarażone kolesiostwem systemowym, będą przynajmniej próbować nowy rodzaj polityki, tak dla odmiany pro państwowej i pro obywatelskiej.

5

@Kgorecki2500 Robi dobrą robotę tylko w tej sprawie. Kilka dni temu Jadczak opublikował szokujące informacje o tym, że właściciel Zondacrypto płacił Wiplerowi. Nagrał o tym odcinek? Odniósł się do sprawy? Nie wygląda to na obiektywne dziennikarstwo.

0

@T^L szach mat szefie

0

@T^L "Dlatego sorki, ale medium z niego nijakie i na pewno to co robi, to nie jest dobra robota" - nie, to jest jak najbardziej w interesie społeczeństwa. Bardzo dobrze, że to nagłaśnia i nie zamierzam mu umniejszać bo nie powiedział o PISie 3 zdań.

A w sprawie urzędniczki pisałem, że mocno przesadził z reakcją. Gdyby nie kanał 0 to byś nie usłyszał w takiej ilości o tym jak traktuje się sygnalistów, o tym co się wyprawia w tym szpitalu.
@Matan_Zajcev A dziennikarz musi robić materiały absolutnie o wszystkim? Fajnie, że PIS też ma afery, fajnie, że Wipler coś tam płacił (czy tam mu płacili) ale to co, Stanowski zły bo nagrywa tylko o aferze szpitalnej? On się może nawet wyspecjalizować specjalnie w aferach KO byle je opisywał dobrze i rzetelnie. Nikt TVNowi nie broni zrobić podobnej rzeczy z PISem czy Konfederacją tylko nie wiem czy ich ktoś czytać w ogóle będzie.

1

@Kgorecki2500 Czyli sam przyznajesz, że ludzi nie interesują afery Konfy czy PISu tylko PO. Czyli tu nie chodzi o jakość państwa, by było uczciwie i sprawiedliwie, tylko o to, żeby pogonić PO.

0

@Matan_Zajcev Być może o to chodzi. Ale to nie wina Stanowskiego, że KO rządzi państwem jak jakaś mafia xd

0

@Matan_Zajcev XDDDDDDDD

2

@T^L jak Stanowski ma być obiektywny? Chłop szacował koszt uruchomienie k0 na 1,5-2 mln, potem sam przyznał, że wyszło ponad 10mln. Teraz tylko spłaca "kredyt".

0

@MesQueUnClub_87 Gwoli ścisłości, każdy wówczas mógł iść na cmentarz. Jeśli cmentarz był zamknięty, to wystarczyło zgłosić taki zamiar zarządcy cmentarza.

2

@gumaz

Coz, to tylko pokazuje, ze jedni sa warci drugich...
Wlasnie m.in. z tego powodu trzeba w najblizszych wyborach pogonic POPIS i ich przystawki.
Glosujac ciagle na koryciarzy z POPISu nigdy nic sie nie zmieni, a nawet nie bedzie cienia szansy zmiany na lepsze. Dalej POPIS bedzie naduzywac wladzy. Dalej beda wciskac w spolki swoja rodzinke, znajomych. Dalej beda kolejne afery, ktorych pomimo szumnych, glosnych zapowiedzi, obietnic nikt nie rozliczy, bo to jedna popisowa klika, gdzie reka, reke myje. Gdyby te partie dostaly porzadnie w dupsko w najblizszych wyborach
osiagajac po max 15% poparcia dopiero wtedy te partie zrozumialyby, ze Polacy nie beda sie temu wszystkiemu biernie przygladac i akceptowac ich wałow, afer i kombinacji.

1

@gumaz wtedy Krzysiu to się polityką nie interesował

0

@mkord człowieku o czym ty piszesz? Takie drobne jak 10 baniek to on mógł z własnej kieszeni wyjąć i jeszcze by mu zostało xd no ale tak, musi spłacić "dlug" xd

2

@T^L „Stanowski ze swoim kanałem nie jest od początku rządów KO...” — no z Kanałem Zero wystartował akurat po objęciu rządów przez KO. Jakoś pół roku po zmianie rządu, z tego co pamiętam.

Też myślę, że Kanał Zero mocno skręcił w prawo, ale na pewno nie jest to jakaś propaganda czy chronienie za wszelką cenę PiS-u. Raczej oczywiste wydaje mi się, że skoro rządzi KO, to są na świeczniku, więcej afer wychodzi na jaw i to ludzi najbardziej interesuje.

Odnośnie do rządów PiS-u, wydaje mi się, że w Kanale Sportowym aż tak mocno nie siedział w polityce, przynajmniej na początku, a zaczęło się to zmieniać jakoś po dołączeniu Mazurka — nieważne kiedy, ale na pewno nie był to aż tak polityczny content jak w Kanale Zero.

Z tego też, co pamiętam, w Kanale Sportowym, w Mazurek i Stanowski, sporo było śmiania się z PiS-u i wytykania ich błędów. Najbardziej zapadło mi w pamięć śmianie się z propagandy w TVP, ale nawet przeglądając na szybko tytuły filmików Mazurek i Stanowski, widać dużo Konfederacji, Morawieckiego, Brauna itd. — raczej jak już są w tytule, czyli też w filmiku, to znając format, raczej się z nich śmiali, ale nie będę tego teraz oglądał.

Pozdrawiam,
Mariusz z Brighton

0

@PeRRy A o co chodzi jeśli można wiedzieć?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?