La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

1

jakieś ciekawe plany na weekend macie ?

5

@martusiaaaa na imprezę idę

1

@martusiaaaa Dzisiaj urodziny bratanka, grill i basen. Jutro kameralny Poker ze znajomymi.

1

@martusiaaaa miałbym ciekawe, gdyby nie to, że muszę iść na wesele :D

2

@July_6_BcN to miłej zabawy
@Antimadridista_WR tez ciekawe

2

@martusiaaaa Koncert

2

@martusiaaaa może to brzmieć zabawnie, ale uciekam od upałów z Belgii na Lazurowe wybrzeże do Francji na tydzień, w 90ciu % przypadków robię odwrotnie ale tym razem to w Belgii mocniej grzeje.

1

@Antimadridista_WR jeśli mowa o weselu to @July_6_BcN powie ci z kim tańczyła na owym weselu.

1

@MesQueUnClub_87 najlepszego dla bratanka

3

@Antimadridista_WR Też się wybieram na wesele w ten weekend.

3

@martusiaaaa przy takich temperaturach?
Przeżyć

1

@DragonxNF mam dokładnie takie same plany XD

0

@Gary No i świetnie, będzie z kim się napić :P

0

@Antimadridista_WR A gdzie to wesele, bo może to samo? xD

2

@MateS @Antimadridista_WR ja na weselach podpieram ściany, bo nikt nie chce ze mną tańczyć, więc @Antimadridista_WR nie wierz mu xD

1

@July_6_BcN to może daj sie zaprosić do tańca przed wypiciem na odwagę pół litra bociana a nie po? xd wtedy nogi juz nie te.

1

@Gary Radom
@July_6_BcN to trzeba zabierać ze sobą kogoś kto nie pozwoli ci podpierać ścian :)

2

@Vegeta88 tłumy jakos nie walą ani przed ani po wypiciu xd
@Antimadridista_WR chciałabym, ale nawet zaprosić się nie dają :p

2

@July_6_BcN a to peszek, następnym razem uderzaj do mnie, ja dobrze tańczę (oczywiście po bocianie).

1

@Vegeta88 Dobra, zapamiętam xD

1

@July_6_BcN Jak to nie dają? Przecież nawet nic mi nie przyszło XD

1

@Antimadridista_WR Spamu nie sprawidziłeś XD

1

@Antimadridista_WR @July_6_BcN tańczyła z madryciokiem na weselu, tak z madryciokiem. Apeluje żeby to nagłośnić, niech każdy wie.

2

@MateS Chryste Panie, kiedy Ty przyswoisz, że to nie było na weselu, a on już nie jest madryciokiem???

0

@July_6_BcN może nie było na weselu bo już kiedyś mówiłaś, ale na pewno był madryciokiem.

1

@martusiaaaa Przeżyć upał

1

@martusiaaaa Plany były wielkie, ale trochę się schłodziły przez to gorąco.
@Vegeta88 TW odradzam. Tam od tygodnia 38 stopni. Jeszcze w przyszłym, to samo. Dzieciaki urlopują to wiem.

1

@martusiaaaa Jadę do Gdańska na Ultrace dostać udaru słońca.

0

@qbsonFCBarca ale to uważaj na siebie bo mój wujek właśnie na biegu dostał udaru i zmarł ( jeżeli to ultrace to bieg jest )
@pawello10 swietny plan XD

0

@martusiaaaa zgłoszenie nieudolnej jazdy @gumaz po chodniku i oglądanie jak płacze przed policją

0

@martusiaaaa Trawę będę kosił przy piwku.

1

@Marusek mówisz o Belgii? Tak tu od 3 dni jest po 38, wcześniej około tygodnia było 30-35. Na szczęście nad lazurowym "tylko" 30.

0

@martusiaaaa U mnie też imprezka z okazji zakończenia roku- spotykamy się z innymi nauczycielami i dyrekcją(o dziwo bardzo sympatyczną).

1

@Vegeta88 Nad Lazurowym, to zależy gdzie. Im dalej na zachód i południe, tym cieplej. No i przyjemniej tylko w nadmorskich miejscowościach.

1

@Marusek nie no przesadzasz chyba, ja mam apartament na obrzeżach Nicei i tam nie bedzie wiecej niż 31 stopni ani w tym, ani w następnym tygodniu (a przynajmniej mam taką nadzieję że wujek Google mnie nie oszukuje).

0

@martusiaaaa na luziku na spontanie XD

0

@Vegeta88 No tak. W Nicei jest lepiej. A i uważaj na meduzy, żeby cię nie poparzyły. Miłego:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?